אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
אסטרולוגיה שנתית
צילום: freedigitalphotos.net

אסטרולוגיה שנתית

 

בפתחה של שנה חדשה אנשים רבים מבטיחים לעצמם שיגשימו יעדים שונים בכל מני כיוונים של החיים. אם בחרנו להקים סוף-סוף את העסק עליו חלמנו שנים רבות, או הצענו נישואים לבת הזוג לקראת עתיד משותף - לכל אחד יש תוכניות אותן הוא מעוניין להגשים על מנת להתקדם הלאה, להשיג יעדים חדשים בכל פעם מחדש, בכל שנה מחדש.

 

לרתום את האסטרולוגיה לעזרה

כמו בכל שנה, לקראת תחילתה של שנה חדשה, אסטרולוגים רבים מכינים מפה של 12 המזלות ובונים את הרכבה של השנה לפי הבחינות החשובות לכל אחד, בשילוב נתונים ייחודיים לתקופה המסוימת ונצפים על ידי ניתוח של המפה האסטרולוגית של כל מזל ומזל.

 

אסטרולוגיה שנתית כוללת למעשה את העיקרים של הדברים החשובים - בריאות, זוגיות, קריירה ופרנסה, לאורך כל השנה. וזאת בצירוף ציוני דרך לגבי מועדים בהם כדאי או לא כדאי לפעול בתחום מסוים.

 

איך קוראים אסטרולוגיה שנתית?

בכל ניתוח אסטרולוגי - יומי, שבועי, חודשי או שנתי – התוצאות המובאות ניתנות בקוים כלליים. על מנת לקבל תמונה יותר פרטנית ומדויקת יש לפנות לאסטרולוג אשר מרכיב מפה אישית לפי תאריך הלידה המלא של האדם כולל יום ושעה, ותוך התחשבות במעברים בין שעון הקיץ לחורף.

 

כך מתקבלת תמונה שונה בתכלית, אשר יכולה להאיר באופן נכון ומלא את האדם עבורו הוכנה המפה.

 

מעבר לכל אלה, על מנת לקרוא את המפה האסטרולוגית בצורה נכונה ומשקפת ככל הניתן, חשוב לדעת את המזל שלנו ואת האופק בו נולדנו. שעת הלידה של כל אדם משקפת את האופק שלו ולכן על מנת לדעת את האופק, יש לדעת קודם לכן מהי שעת הלידה בצורה מדויקת ככל האפשר.

 

המזל בו כל אדם נולד מעידן על האופי הבסיסי הפנימי שלו, בעוד האופק מאפיין את האישיות אותה הוא מקרין כלפי חוץ. כאשר משלבים תחזית אסטרולוגיה שנתית או שבועית של המזל בו נולדנו יחד עם התחזית של האופק, מתקבלת תמונה ברורה בה האדם מוצא נקודות רבות של דמיון לחייו.

 

מי צריך אסטרולוגיה שנתית

יש אנשים אשר יאמרו כי קריאת תחזית אסטרולוגית היא בזבוז זמן. אולם אם נביט טוב, נראה כי בכל תחומי המדיה השונים נמצאות תחזיות אסטרולוגיות של מיטב האסטרולוגים, בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונים ובאתרי אינטרנט שונים.

 

כל זאת לא בכדי. לאנשים רבים ישנן שאלות לגבי התנהלות יומיומית ואף רחוקה יותר, ישנה סקרנות טבעית וחשש לגבי דרך פעולה מסוימת בה אנו בוחרים, עבורה אנו מבקשים כמה שיותר ייעוץ או הדרכה.

 

לכן, באופן טבעי, תחזית של אסטרולוגיה שנתית פונה אל הקהל הרחב, החל מפשוטי העם ועד לבכירים. עבור כולם ניתן להרכיב מפה אסטרולוגית לשנה הבאה.


רוצים להישאר בעניינים? הצטרפו ל-STARS בפייסבוק!

כנסו לאתר לשיחה אישית  דניאל רועה וקבלו תחזית אסטרולוגיה שבועית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003 שלוחה 55


 

הרואה בכוכבים. על האסטרולוגית


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי