אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
אסטרולוגית
צילום: freedigitalphotos.net

אסטרולוגית

 

הרבה יאמרו כי האסטרולוגיה הסינית הינה מדע מדויק, ועל מנת ליישם אותה כראוי יש לבצע למידה מורכבת ומעמיקה בשיטה של מורה לתלמיד. לצד היותה מדעית, היישום של האסטרולוגיה הסינית, כלומר קריאת המפה, הינה בגדר אומנות מרהיבה, כאשר כל מפה הינה יצירה בפני עצמה, אשר נתפרת לפי המידות הספציפיות של כל אדם ואדם.

 

על מנת להיות אסטרולוגית אמיתית, חשוב לשלוט בתחומים רבים וגם להיות בעל כישורים רבים. האסטרולוגית הינה מעין פסיכולוגית אשר משלבת מוח אנליטי יחד עם זיכרון טוב, רוחניות , יכולת לחשיבה מופשטת וכן אינטואיציה גבוהה מתוך כישרון מולד. מעבר לכל אלה ראוי שגם יהיו לה תכונות שהינן קרדינליות לתפקיד כמו חמלה וטאקט.

 

אסטרולוגיה סינית ואסטרולוגיה מערבית

בדומה לאסטרולוגיה המערבית, האסטרולוגיה הסינית מנסה לתת לכל אדם את הכיוון הספציפי שלו בחיים ולקדם אותו אל עבר פיתוח של רמה רוחנית גבוהה יותר.

 

האסטרולוגיה הסינית נבדלת מן האסטרולוגיה המערבית בטכניקה אשר מבוססת על מטפיזיקה סינית אשר בנויה מחמש יסודות, מתיאוריית היין והיאנג, וממערכת הגומלין אשר מתקיימת בין כל אלה. החלוקה ל-12 מזלות הינה דומה, כאשר הסמלים באסטרולוגיה הסינית שונים והם מופיעים כבעלי חיים: חזיר, כלב, תרנגול, קוף, כבשה, סוס, נחש, דרקון, ארנבת, נמר,שור וחולדה.

 

באסטרולוגיה הסינית יש דגש על הבריאות, מכיוון שרק אדם הבריא בגופו ובנפשו יכול להגיע לסיפוק אמיתי בחייו. ולהבדיל, גם אם יש לאדם את כל הדברים האחרים והוא צובר ממון, מקים משפחה לתפארת ויש לו מעגל שלם של חברים טובים, כאשר הוא מאבד את הבריאות שלו הוא מאבד את כל היתר גם כן והם מאבדים משמעות במהרה.

 

מתי חשוב לפנות לאסטרולוגית?

·        אין דבר חשוב יותר מן הבריאות של האדם. פתיחה של מפה אסטרולוגית באופן אישי תגלה את הפוטנציאל החבוי למחלות ספציפיות, ובאופן זה יכולה האסטרולוגית להמליץ על התזונה הנכונה וכן על אורח החיים מתאים אשר יסייע במניעה של אותן מחלות או יקל את מצבן.

 

·        אם אתם מתכננים לבצע הוצאה כספית גדולה, כמו השקעה ברכישת דירה, חשוב לבדוק עם אסטרולוגית האם התקופה האנרגטית בה אתם נמצאים מאפשרת ביצוע השקעה כזו.

 

·        אם אתם מעוניינים לבחון את ההתאמה של בן או בת הזוג, האם החיים המשותפים יהיו תקינים, מתי כדאי להתחתן והאם בן/ בת הזוג הנוכחיים מתאימים לחתונה?

 

 

·        רבים נתקלים בקושי גדול כאשר הם צריכים לבצע בחירה של מקצוע בו יעסקו ואותו ילכו ללמוד. ניתוח אסטרולוגי יעניק לכל מתלבט את ההבנה בדבר הכישורים שלו ולפיכך מה תהיה ההתאמה למקצוע כזה או אחר יחד עם ההצלחה שתהיה צפויה בכל בחירה.


הישארו בעניינים! הצטרפו ל-STARS בפייסבוק


כנסו לאתר לשיחה אישית  בת שבע דור וקבלו תחזית אסטרולוגיה יומית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003 שלוחה 25


 

לקריאה נוספת:

מי מספר אחד? הספרה 1 בנומרולוגיההדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי