אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה -תחזית אסטרולוגית חודשית  נובמבר 2014
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה -תחזית אסטרולוגית חודשית נובמבר 2014

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

תחזית אסטרולוגית חודשית  נובמבר 2014

 

 

במהלך חודש נובמבר ישהו במזל עקרב כחמישה כוכבים כמו כן הכוכבים פלוטו ומאדים שהם השליטים של מזל עקרב יצרו ביניהם צמידות מדויקת וזוויות לשאר הכוכבים במזל עקרב. הדבר מצביע על חודש מאוד אינטנסיבי עם חיבור לעולם הרגש של כל אחד מאיתנו ואפשרות לעשות שינוי עמוק ויסודי במספר תחומים ביניהם מערכות יחסים, זוגיות, מיניות, נושאים מקצועיים וכלכליים. איך זה ישפיע על כל אחד מאיתנו תוכלו לראות בתחזית החודשית של המזל שלכם.


עקרב  24.10-21.11  מקבץ של חמישה כוכבים שישהו במזלכם במהלך חודש נובמבר מבטיחים חודש מאוד אינטנסיבי עם לא מעט אנרגיה של עשייה. ונוס הצמודה לשמש במזלכם מצביעה על כוח משיכה עצום וכריזמה גדולה שאתם משרים על הסביבה ועל יכולת השפעה גדולה. חשוב שתדעו לנצל כוח זה לטובה ובאחריות על מנת לא לפגוע בעצמכם יותר מאוחר. היצרים המיניים מתעצמים יחד עם זאת יתאפשר לכם לפתור ולרפא סוגיות מהעבר בנושא גם אם נפגעתם מנושא זה בעבר. כלכלית תקופה טובה להשקעות ולבניה מחדש. חיבור של מאדים ופלוטו במזל גדי מצביע על כוח עצום שיכול להיות מופנה ללמידה ומחקר וגם לקדם נושאים עם קרובים וחברים אם תנצלו אותו נכון. כוכב צדק בבית הקריירה שלכם מצביע על שפע הזדמנויות מקצועיות.


קשת  22.11-21.12      מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל קשת שיחגגו יום הולדת. עד ליום הולדתכם אתם עלולים להרגיש מעט עייפים או לא מפוקסים. כלכלית זהו חודש עם הרבה עשייה אך חשוב שתפעלו בצורה נכונה ותהיו זהירים יותר בעיקר מאלו שרוצים אולי לראות במפלתכם. עם כניסת ונוס למזלכם ב 16 לנובמבר ולאחר מכן גם כניסתו של השמש תרגישו הרבה יותר טוב ואתם עשויים למשוך שפע של דברים טובים לחייכם. בתחום הרומנטי אתם נהנים מיותר הרמוניה ביחסים שלכם ומושכים יותר מתמיד. הצורך בחופש בתוך קשר יגדל ולכן תתקשו יותר להתחייב החודש. מקצועית חודש מוצלח יותר עם יותר הצעות ואפשרות גם לשינוי מקום עבודה או הסבה מקצועית.


גדי  20.1 – 22.12       היצמדותו של כוכב מאדים לכוכב פלוטו במזל גדי החל מ 9 לנובמבר מצביע על כמות עצומה של אנרגיה שיכולה לעקור ערים ועל שאפתנות גדולה מאוד. יחד עם זאת אם אנרגיה זו לא מתועלת נכון ובאופן מוסרי היא יכולה ליצור הרבה נזק לכם ולסובבים אתכם. חשוב שבתקופה זו תאפשרו לאנרגיה מקום ביטוי בכל דרך שנכונה לכם כמו ספורט או אמנות או אפיקים אחרים כי אם היא תישאר קלועה בתוככם היא עלולה גם לעשות נזק פיזי או למשוך אתכם לכיוון של התמכרויות כלשהן. ריבוי כוכבים במזל עקרב בנוסף לצמידות של פלוטו מאדים מצביע על פעילות והשפעה גדולה בתחום החברתי ועבור הקהילה שלכם כולל פעילות בארגונים וקבוצות שונות. כלכלית חשוב לפעול בצורה שקולה יותר.


דלי  21.1-18.2      החודש ישהו בבית הקריירה שלכם חמישה כוכבים ובנוסף לכך שני השליטים של בית הקריירה שלכם הכוכבים פלוטו ומאדים יצרו זוויות הרמוניות לשאר הכוכבים בבית הקריירה שלכם וביניהם מה שאומר שצפוי חודש מאוד אינטנסיבי עם הרבה עשייה בתחום הקריירה שלכם כמו כן הצלחתכם בתחום המקצועי ובקריירה עלול לעורר קנאה ותחרותיות מצד יריבים סמויים.  עם בני זוג ושותפים צפויים לא מעט דברים מתחת לפני השטח אך גם אפשרות להתחדש ולחזק את השותפות ביניכם. הפנויים שביניכם יוכלו להכיר בני זוג פוטנציאלים ולהיכנס לקשר רומנטי חדש ומלהיב.

 

 

דגים  19.2-20.3      ריבוי כוכבים במזלות מיסוד המים במהלך חודש נובמבר עשוי להטיב עמכם יחד עם שאת אתם עלולים גם להפוך לרגישים יותר ולהיות מושפעים מהסביבה יתר על המידה. נסו לנטרל את הסובבים אתכם ולא להיכנס להזדהות יתר. החודש אתם עשויים לעבור מבחן אמונה שיבדוק כמה אתם חזקים וכמה אתם יכולים גם להשפיע במקום להיות מושפעים במיוחד מול חברים ואנשים שאתם קשורים אליהם דרך קבוצות שאתם פעילים ושאת דעתם אתם מעריכים. כלכלית צפוי חודש עם טלטלות אפשריות וחושב שתנהגו במשנה זהירות עם המשאבים שלכם כולל כסף ורכוש ותהיו זהירים מהשפעות של חברים שעלולים לסבך אתכם או להשפיע לרעה.


טלה   21.3-20.4       הצורך שלכם למרוד במוסכמות או להוביל עלול להיתפס כניסיון למרוד ולמשוך התנגדות ומאבקים קשים עם הממונים עליכם או מול סמכויות קצת יותר שמרניות. האמביציה תהיה גדולה החודש וחשוב שתדעו לפעול באורך רוח וסבלנות במיוחד החודש כדי לא להרוס את מה שבניתם בעמל רב. כלכלית זה עשוי להיות חודש טוב עבורכם וכספים עשויים להגיע דרך בן הזוג או דרך עסקאות או מענקים כלשהם שתקבלו. במידה ותפעלו במדויק תזכו לקידום מקצועי ולשיפור בתנאים שלכם. לאמנים וליוצרים שביניכם צפוי חודש מוצלח ואפשרות להתפרסם עם מה שאתם עושים. חודש טוב ליצור אינטימיות גדולה יותר בתחום הרומנטי.


שור  21.4-20.5      מקבץ של חמישה כוכבים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובתחום הציבורי מצביע על מיקוד האנרגיה שלכם בנושאים הללו. קשרים שאין בהם יסודות חזקים ידרשו להתחזק וקשרים שיש בהם יסודות רעועים או שלא יתחזקו עלולים להסתיים. הפנויים שביניכם יוכלו למשוך לחייהם הכרויות חדשות ומלהיבות שעשויות להפוך בהמשך לקשר רומנטי ולהתמסד. בנסיעות לחו"ל יש לנהוג במשנה זהירות ובמדינות שיש בהם סכנה כדאי לשקול גם ביטול של הנסיעה במיוחד בין ה 9 ל 12 לנובמבר. מקצועית צפוי חודש טוב ופורה גם בהיבט הכלכלי ואפשרות ליצור שיתופי פעולה מוצלחים.


תאומים 21.5-21.6      מקצועית צפוי לבני ובנות מזל תאומים חודש מאוד אינטנסיבי עם הרבה מאוד עשייה והתחזקות אפשרית במעמדכם. יחד עם זאת חשוב שתהיו זהירים יותר בעיקר בכל הנוגע לנסיעות שיש בהם סכנה או שקשורות לעבודה. קשר רומנטי חדש עשוי להתחיל במקום העבודה ולהתחזק בהמשך אך הימנעו מאנשים אובססיביים שיכולים לרוקן ולהתיש אתכם מאוד ושלא בהכרח מתאימים לרצון שלכם בחופש, קלילות וזרימה. כלכלית חשוב שתנהגו במשנה זהירות החודש עם כספים של הזולת משום שזה עלול לסבך אתכם מאוד אם תעשו טעות בהתנהלות שיגרמו להפסדים או שהשאפתנות שלכם תגרום לכם לקחת סיכונים מיותרים.


סרטן  22.6-22.7       היצמדותו של כוכב מאדים לכוכב פלוטו בבית הזוגיות שלכם מצביע על חודש מאוד דינאמי בקשרים עם בני זוג שותפים והציבור בכלל. מצד אחד זה חודש שיכול לעשות שינוי לטובה בקשר שהיה תקוע או שיש בו אי אלו בעיות אך מצד שני אם אין פתיחות ומודעות וניתוב נכון של המטענים היחסים עלולים להפוך ליחסים שיש בהם גם מאבקי כוחות כעס ואפילו אלימות שיכול לאלץ אתכם גם לסיים את ההתקשרות שלכם אם אותו אדם או גורם. ריבוי כוכבים מיסוד המים בשמים יכול לעזור לכם לנתב את כל המכשולים למקום חיובי ויצירתי אך גם ליצור רגישות ותגובתיות יתר בחלק מן המקרים אם תתקעו בעבר. מקצועית וכלכלית צפוי חודש פורה עבורכם.


אריה 23.7-22.8      ריבוי כוכבים בבית המשפחה והבית החודש מצביע על הרבה מאוד שינוים רגשיים ובמערכות היחסים עם בני הבית והמשפחה אך גם על עיסוק בענייני הבית עצמו ויתכן אף מעבר דירה אפשרי. היצמדותו של כוכב מאדים לכוכב פלוטו בבית העבודה שלכם ובמזל גדי מצביע על אנרגיה מאוד טעונה שיכולה להיות מצד אחד מנותבת לעשייה בניה מחדש והתחדשות וקידום פרויקטים והתקדמות מקצועית. מצד שני אנרגיה שלא תמצא מקום ביטוי מטיב יכול בקלות לגלוש למאבקי כוחות, פוליטיקה נמוכה והרס של העבודה והאנשים שם ולכן חשוב שתדעו לא להיגרר אחרי האגו שלכם הפעם. עם בני זוג ובשותפויות למיניהם אווירה עלולה להיות גם כן טעונה וחשוב להיות זהירים במילותיכם וצעדיכם.

 

 

בתולה 23.8-22.9      היצמדותו של כוכב מאדים לכוכב פלוטו בבית היצירה והילדים שלכם ובמזל גדי מצביע על אנרגיה עצומה המחפשת מקום לביטוי. אם תדעו לנתב אותה כראוי תצאו נשכרים במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם והיא יכולה לעזור לכם לבנות את עצמכם ואם לא זו יכולה להיות אנרגיה הרסנית שנובעת ממניפולציות של האגו שמחפש הכרה. חשוב שתתעלו מעל הביקורת האישית והסביבתית שלכם ותעשו, תפעלו ותצרו. היחסים עם ילדכם יכול לעלות מדרגה אם תדעו לפעול מהלב ולשים גבולות ברורים והגיוניים במקביל. כלכלית עשוי להיות לכם חודש פורה ומוצלח מקצועית צפו לשינוים ותהפוכות אפשריות שעשויות גם לקדם אתכם בסופו של דבר.


מאזניים 23.9-23.10       מקבץ של חמישה כוכבים כולל שליטת מזלכם ונוס בבית הכספים והרכוש שלכם מצביע על מיקוד סביב ענייני כספים ורכוש במהלך החודש בצורה די אינטנסיבית ועל אפשרות גם לצמיחה כלכלית אם תפעלו בצורה נכונה ולא תיקחו סיכונים מיותרים. היצמדותו של כוכב מאדים לכוכב פלוטו בבית המשפחה והבית שלכם במהלך החודש מצביע על אנרגיה טעונה שיכולה להתפרץ לכל עבר אם לא תדעו לנתב אותה נכון במיוחד ביחסים עם בני הבית והמשפחה וההורים. במידה ותהיו גלויים וכנים עם עצמכם ועם אחרים ותשימו את הדברים על השולחן תוכלו לעשות גם טרנספורמציה גדולה ביחסים ביניכם. מעבר ושדרוג דירה אפשריים החודש לאחר שתגייסו את האומץ הדרוש לכם. חלק מכם עלול גם להחליט על עזיבה של הבית. מקצועית חודש פורה ומוצלח.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי