אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  11.12.14 – 5.12.14
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 11.12.14 – 5.12.14

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  11.12.14 – 5.12.14

 

קשת   22.11-21.12      מקבץ של שלושה כוכבים במזל שלכם, מזל קשת מאפשר לכם להתחבר לאמת שלכם ולפעול בצורה ממוקדת עם המטרות שלכם. זווית הרמונית שתיווצר בין כוכב מרקורי במזל קשת לכוכב אוראנוס מצביע על רעיונות מקוריים ויוצא דופן שיקדמו אתכם. כלכלית אתם מרגישים שאתם חייבים לעשות שינוי ולקחת יוזמה יחד עם זאת יתכן ותרגישו התנגדות מהמשפחה שפוחדת מהיזמות שלכם בעבר.

 

גדי  20.1 – 22.12      המתח בבית ועם המשפחה עלול להיות גדול יותר ככל שעובר הזמן והרצונות שלכם עלולים להתנגש עם הרצונות של בני הבית הדורשים מכם דברים שלא דרשו בעבר. כניסת כוכב מאדים לבית הכספים שלכם מצביע על מוטיבציה גבוהה יותר בעניינים כספיים ועל חיפוש דרכים חכמות לעשות יותר כסף. כניסת כוכב ונוס למזל שלכם לקראת חמישי מצביע על יצירת מערכות יחסים שיש בהם גם תועלת לכל הצדדים.

 

דלי  21.1-18.2      כניסת כוכב מאדים למזל שלכם לאחר שנתיים עשוי לקדם מאוד דברים בחיים שלכם. אתם ממקדים את האנרגיה שלכם סביב עניינים חברתיים וקהילתיים ופועלים להתקדם בחיים שלכם. בתחום הזוגיות שבוע מאוד פורה ובהם היחסים עם בן הזוג נמצאים במגמת התחדשות. הפנויים שביניכם עשויים להיכנס לקשר חדש ואף להתאהב. אתם מקבלים הצעות לשותפויות חדשות.

 

דגים  19.2-20.3   אתם נמצאים בתקופה המאפשרת לכם שפע של הזדמנויות בעבודה ובקריירה וכמו כן המעמד שלכם נמצא במגמת עליה והתחזקות. כל זה עשוי להביא לשיפור בהכנסות שלכם שיגיעו בעיקר מעבודה או מרעיונות עסקיים מבריקים ויוצאי דופן. ההצלחה שלכם עלולה לעורר כלפיכם התנגדויות סמויות ואף יריבויות וקנאה. סוף השבוע עלול להיות מעט מבלבל עבורכם בעיקר בבית ועם המשפחה.

 

טלה    21.3-20.4     כוכב מאדים שליט המזל שלכם נכנס זה עתה למזל דלי מה שמצביע על מיקוד האנרגיה לנושאים חברתיים ולהגשמת משאלות ומטרות אך מתוך גיוס החברים שלכם לנושא. מקבץ של שישה כוכבים במהלך השבוע במזלות מיסוד האש מצביע על התלהבות גדולה ותשוקה בכל מה שאתם עושים והרבה עשייה. האמנים והיוצרים שביניכם יוכלו לזכות לחשיפה בארץ וגם בחו"ל.

 

שור  21.4-20.5      מקבץ של שלושה כוכבים ביניהם שליטת מזלכם, ונוס נמצאים בבית כספי הזולת שלכם ומציעים על אפשרות לגיוס יותר כספים מהציבור במידה ואתם גם עצמאיים או דרך הכנסות של בני זוג ושותפים ומהציבור הרחב. כניסת כוכב מאדים לבית הקריירה והמעמד שלכם החל מהשבוע מצביע על יותר מיקוד, שאפתנות וכושר מנהיגות בנושאים מקצועיים ובקריירה שלכם. בבית ועם המשפחה דברים זורמים יותר בקלות השבוע.

 

תאומים  21.5-21.6      מקבץ של שלושה כוכבים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ביניהם כוכב מרקורי שליט המזל שלכם מצביע על שבוע מוצלח והרמוני יותר עם בני זוג ושותפים ולפנויים שביניכם שפע של היכרויות חדשות. לבני מזל תאומים שעובדים מול קהלים גדולים צפוי שבוע עם תקשורת יותר קלה מול אנשים שמולכם. השבוע תרבו בנסיעות בארץ וגם לחו"ל. הירח הנמצא בשישי שבת במזל תאומים מצביע על שבוע במחיצת הרבה חברים והרבה כיף.

 

סרטן  22.6-22.7      השמש , מרקורי וונוס הנמצאים בבית העבודה שלכם מצביעים על מיקוד תשומת לבכם בעניינים מקצועיים בשבוע הקרוב. הצורך להתפתח ולממש את עצמכם מקצועית מתחזק וכמו כן כמות ההצעות שתקבלו ילך ויגדל. כוכב צדק המכונה באסטרולוגיה המטיב הגדול יצור זוויות הרמונית לוונוס לשמש ולכוכב מרקורי מה שמצביע על גידול אפשרי בהכנסות ועל יוזמה ורעיונות יצירתיים לשיפור מצבכם הפיננסי.

 

אריה  23.7-22.8      מקבץ של שישה כוכבים במזלות מיסוד האש כמו המזל שלכם במהלך השבוע הקרוב מצביע על שפע של יצירתיות, התלהבות, תשוקה ויוזמה. האמנים והיוצרים שביניכם יוכלו לזכות ביותר פרסום והכרה ויהיו מחוברים ביתר קלות ליכולות היצירתיות שלהם. בני מזל אריה העוסקים בתחום הספורט, חינוך ועבודה עם ילדים יזכו להצלחה בעבודתם. כניסת כוכב מאדים לבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על אפשרות ליותר חיכוכים עם בני זוג.

 

בתולה  23.8-22.9      מקבץ של שלושה כוכבים בבית המשפחה והבית מצביע על מיקוד בענייני בית ומשפחה ועל תקופה רגועה וטובה יותר עם בני הבית והמשפחה. הצורך להרחיב ולשפר את תנאי המחייה שלכם מתחזקים. מעבר כוכב מאדים לבית העבודה והשרות שלכם מצביע על התחזקות ענייני עבודה הטבעיים לכם ביותר ועל רצון לשדרג את העבודה והתנאים שלכם. התקשורת עם בני זוג ושותפים בשישי עלולה להיות מעט מעורפלת.

 

מאזניים  23.9-23.10     מקבץ של שלושה כוכבים במזל קשת ביניהם ונוס שליטת המזל שלכם מרקורי והשמש מצביעים על התגברות היכולות המנטאליות שלכם ועל רצון ללמוד ולהכיר אנשים חדשים. התקשורת והיחסים עם קרובים, חברים ואפילו שכנים עשוי להתאפיין ביותר זרימה והרמוניה. חיי החברה שלכם יתאפיינו ביותר אינטנסיביות ותוזמנו לשפע של אירועים. כלכלית אתם מקבלים הצעות לשיתופי פעולה.  

 

עקרב    24.10-21.11      השמש מרקורי וונוס נמצאים בבית הכספים והרכוש שלכם ומצביעים על התחזקות הצורך בהגדלת ההכנסות שלכם וביכולת שלכם למשוך כספים לחיים שלכם והתרחבות עסקית אך גם על אפשרות להוציא יותר כספים השבוע לפחות. כניסת כוכב מאדים לבית המשפחה מצביע על יותר אנרגיה לעשייה בנושאים ביתיים אך על יותר אפשרויות לחיכוכים וקושי לשתף פעולה עם בני הבית וההורים.

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :    072-3401003

שלוחה 55

 

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי