אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  12.11.15 – 6.11.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 12.11.15 – 6.11.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55 


הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  12.11.15 – 6.11.15


 

עקרב   24.10-21.11    השמש הנמצאת במזל שלכם, מזל עקרב יוצרת השבוע זוויות הרמוניות למקבץ גדול של כוכבים במזלות מיסוד האדמה מה שאומר שאתם מרגישים במרכז שלכם ויכולים לנתב את מרב האנרגיות שלכם לעשייה בצורה מעשית תוך קבלת תמיכה מחברים, קרובים ומשפחה. בעבודה ובקריירה תוכלו לשדרג את עצמכם ולעשות שינוי יותר בקלות. יחד עם זאת עם כספים יש לנהוג במשנה זהירות.

 

קשת  22.11-21.12      אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם ועלולים להרגיש מעט עייפים ולא מסונכרנים. זמן טוב לשבת ולתכנן את המטרות שלכם לשנה הקרובה. בקריירה אתם עלולים להרגיש מעט עמוסים בגלל העומס הרב והמטלות שדורשים מכם כעת. ההבדל מהשבועות הקרובים הוא שתקבלו הפעם יותר הבנה ותמיכה מבני הבית והמשפחה. כלכלית מצבכם הולך ומשתפר בשבוע הקרוב.

 

גדי   20.1 – 22.12      מקבץ של חמישה כוכבים במזלות מיסוד האדמה עוזר לכם להיות מאוד מעשיים ולראות את הדברים בצורה ברורה והביטחון שלכם עולה בצורה משמעותית. הצלחה צפויה במיוחד בכל הנגוע לתחום המקצועי ובמיוחד בכל מה שקשור לחו"ל. כניסת ונוס לבית הקריירה שלכם ולמזל מאזניים שבה היא שולטת מאפשר לכם ליצור קשרים הרמוניים יותר עם הממונים עליכם ולשפר את מעמדכם.

 

דלי   21.1-18.2     מקבץ של ארבעה כוכבים בבית כספי הזולת אצלכם, כולל שני המטיבים צדק ונגה עשוי להצביע על התעסקות רבה סביב עניינים כספיים כולל עסקאות ומעורבות עם גופים פיננסים כמו כן גם הגנה מפני סכנות בנושאים הללו ואחרים. השמש וכוכב מרקורי הנמצאים בבית הקרירה שלכם מצביע על יותר חשיפה ציבורית ועל הצלחה מקצועית. כניסת ונוס למזל מאזניים השבוע, עשוי להטיב עם התחום הרומנטי אצלכם.

 

דגים  19.2-20.3     מקבץ של ארעה כוכבים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם השבוע מצביע על מיקוד תשומת הלב שלכם סביב ענייני זוגיות ובכל מה שקשור לשיתופי פעולה ושותפויות. כמו כן גם עניינים ציבוריים וחשיפה לקהל הרחב יהיו במוקד העניינים שלכם. קשר רומנטי עם אדם הקשור לחו"ל יכול לקבל תנופה משמעותית השבוע. הצלחה צפויה לבני המזל העוסקים בתחום האקדמי ולסטודנטים בכלל.

 

טלה   21.3-20.4      מקבץ של ארבעה כוכבים בבית העבודה והשרות שלכם מצביע על מיקוד מרב האנרגיה שלכם סביב ענייני עבודה ועזרה לזולת. כמו כן אתם מצליחים לשלב יצירתיות, מעשיות ודיוק עם כל מה שאתם עושים וזוכים להצלחה והכרה גדולה. היצמדותם של השמש וכוכב מרקורי בבית כספי הזולת אצלכם ובמזל עקרב מצביע על נטייה לשפר את מצבכם הפיננסי ולזכות בהכנסות ממקורות חיצוניים.

 

שור  21.4-20.5      הימצאותם של השמש וכוכב מרקורי בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובזוויות הרמוניות לכוכב פלוטו וצדק מצביע על שבוע מאוד עוצמתי בכל הקשור ליחסים עם בני זוג ושותפים. כמו כן יתאפשר לכם לעשות טרנספורמציה ביחסים ולחזק אותם. כוח המשיכה שלכם יתחזק השבוע ותוכלו להשפיע לטובה על אנשים אחרים. כלכלית, צפוי שיפור במצבכם.

 

 

תאומים  21.5-21.6     כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם הנמצא בבית העבודה ביחד עם השמש יוצרים זווית הרמוניות למספר גדול של כוכבים השבוע מה שעשוי להצביע על מיקוד תשומת הלב והאנרגיה שלכם בעניינים מקצועיים ובקריירה. אתם מצליחים לחדש וליצור דברים מעניינים שעשויים להביא לכם להצלחה. מקבץ של ארבעה כוכבים בבית המשפחה והבית מצביע על תמיכה של הבית והמשפחה.

 

סרטן  22.6-22.7     השמש ומרקורי הנמצאים בבית היצירה שלכם ובזוויות הרמוניות לצדק ופלוטו עשוי להצביע על הצורך והרצון להוציא החוצה ולבטא את היכולות היצירתיות שלכם. כמו כן תקבלו תמיכה ועידוד מהסביבה הקרובה שלכם ותוכלו להגיע להכרה גדולה יותר. עם ילדיכם תוכלו לעשות טרנספורמציה ביחסים ולחזק אותם. כניסת ונוס לבית המשפחה והבית מצביע על שיפור היחסים עם בני הבית ועל צורך ליצור סביבה נוחה, נעימה ואסתטית.

 

אריה  23.7-22.8     השמש, שליט המזל שלכם וכוכב מרקורי הנמצאים בבית המשפחה והבית שלכם יוצרים זוויות הרמוניות לכוכבים צדק ופלוטו מה שעשוי להצביע על אפשרות לחזק את היחסים עם בני הבית והמשפחה שלכם ולחזק את הביטחון בעצמכם. מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הכספים שלכם כולל נגה וצדק מצביע על הצלחה אפשרית ובניה לטווח ארוך כלכלית. מעבר ונוס למאזניים עשוי לבשר על חיי חברה פוריים יותר ורומנטיקה.

 

בתולה  23.8-22.9     מקבץ של ארעה כוכבים הנמצאים במזל שלכם, מזל בתולה עשוי להצביע על מיקוד תשומת הלב שלכם לשם שינוי בעניינים האישיים שלכם ובעצמכם ביניהם גופכם הפיזי. מעבר כוכב ונוס לבית הכספים והרכוש שלכם ולמזל מאזניים מחזק יצירת קשרים אצלכם סביב שיתופי פעולה כלכליים. הימצאותה של כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם והשמש במזל עקרב מצביע על הצלחה בתחום הלימודים.

 

מאזניים  23.9-23.10       כניסתה של ונוס, שליטת המזל שלכם השבוע למזל שלכם, מזל מאזניים עשוי להצביע על חיזוק התחום הרומנטי והצורך ליצור סביבה נעימה הרמונית וזורמת בחייכם. הקסם האישי הטבעי שלכם עשוי לעזור לכם גם בתחום המקצועי ולעזור לכם ליצור יחסים חדשים. הימצאותם של השמש ומרקורי בבית הכספים והרכוש שלכם ובזוויות הרמוניות לכוכבים צדק ופלוטו משפר את מצבכם הפיננסי.כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה 


 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי