אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  12.2.15 – 6.2.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 12.2.15 – 6.2.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55
הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  12.2.15 – 6.2.15

 

 

דלי   21.1-18.2     ברביעי כוכב מרקורי יחזור להילוך ישיר במזל שלכם אך רק שלושה ימים לאחר מכן העניינים ישובו למקומם בשלום. תקלות ובעיות טכניות שמהם סבלתם לאחרונה יתוקנו וגם מערכות יחסים עם חברים עשויים להיות טובים יותר ממה שהיה לאחרונה. עם בני זוג צפוי סוף שבוע מאוד רומנטי וזורם יותר. עם כספים המתינו עד לשבוע הבא לפני שאתם עושים צעד משמעותי או חותמים על מסמכים כלשהם.

 

דגים    19.2-20.3     מקבץ של ארבעה כוכבים במזל שלכם, מזל דגים במהלך השבוע הקרוב ביניהם כוכב ונוס מצביע על אווירה קסומה יותר אך במקביל אתם עלולים להיתפס לפנטזיות לגבי בן הזוג והאהוב ולהימנע מלראות את התמונה כמו שהיא. הירח הנמצא במזל בתולה בסוף השבוע יאלץ אתכם להיות מציאותיים יותר. מקצועית ובקריירה אתם במיטבכם ומוכנים להתמסר למה שנדרש על מנת להצליח.

 

טלה   21.3-20.4     בשישי יעמוד השמש בדיוק מול כוכב צדק הנמצא במזל אריה הדבר יכול להצביע על ענייני אגו מול חברים והילדים שלכם ועל צורך להיות קשוב גם לאחרים ולא לעוף יותר מדי על עצמכם ועל צורך באיזון בין הראש ללב. מצב כוכבים זה יכול להועיל לאמנים וליוצרים שביניכם ולעזור להם להתפרסם ולהגיע להכרה ציבורית רחבה. בבית ועם המשפחה אתם נדרשים ליותר סדר ובהירות בכל הנגוע לעניינים הביתיים.

 

שור   21.4-20.5      כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה בבית הקריירה שלכם עלול ליצור עיכוב ונטייה ליותר תקלות אם זה בתחום הטכני או מול אנשים ובכל מה שקשור לתקשורת. יחד עם זאת אתם מגיעים לרעיונות טובים יותר עד לסיום הנסיגה ברביעי. ביחסים עם הבית והמשפחה וגם עם חברים אתם נוטים לשגות בהשליות וזה עלול ליצור אי בהירות לגבי מערכת היחסים שלכם. כלכלית מצבכם עשוי להשתפר החל מה 13 לפברואר.

 

תאומים 21.5-21.6      מקבץ של ארבעה כוכבים במזל דגים בבית הקריירה שלכם ביניהם כוכב מאדים מצביע על היכולת שלכם להירתם למען מטרה גדולה ורחבה ולהקריב מעצמכם תוך כדי זה שאתם שמים הפעם את האגו בצד. במידה וכן תפעלו מהאגו תתקשו להצליח הפעם. זהו שבוע מעולה ללימודים כולל הצלחה בלימודים. יחד עם זאת אם אתם רוצים להירשם מומלץ לחכות עד לאחר סיום נסיגת כוכב מרקורי ביום רביעי הקרוב.

 

סרטן   22.6-22.7      כוכב שבתאי הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם יצור השבוע זווית הרמונית לכוכב מרקורי מה שיכול להצביע על ישום של רעיונות מקוריים ויוצאי דופן בתחום המקצועי. יחד עם זאת בכל הנוגע למערכות היחסים יש לא מעט אי בהירות בגלל נסיגת מרקורי ולכן הימנעו מלקחת החלטות גורליות הקשורות להמשך הקשר לפחות עד לתחילת שבוע הבא. מבחינה כלכלית אתם נמצאים לפני שבוע מעולה.

 

אריה  23.7-22.8      כוכב צדק אמנם נמצא במזל שלכם ומרעיף עליכם שפע של אופטימיות וממול בבית הזוגיות שלכם נמצא שליט מזלכם השמש מה שיכול להוסיף לביטחון ולקשר הרבה התלהבות וחברות אך נסיגת כוכב מרקורי הנמצא בבית הזוגיות שלכם והשותפויות גם כן מקשה על התנהלות הקשר ועל התקשורת שלכם עם בן או בת הזוג ושותפים למיניהם. כלכלית אתם חייבים לעשות סדר וליצור בהירות בחשבונות שלכם.


בתולה  23.8-22.9      הירח הנמצא במזל שלכם מצביע על צורך בסדר ובבהירות עם כל מה שאתם עושים. יחד עם זאת מקבץ של ארבעה כוכבים במזל דגים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ונסיגת כוכב מרקורי שליט מזלכם מצביע על מציאות אחרת לגמרי עם יותר בלבול תמימות ותקלות מעצבנות. היזהרו מהונאות כספיות ! בעבודה יתכנו יותר עיכובים ועם המשפחה אתם עלולים להרגיש יותר ניתוק.

 

מאזניים  23.9-23.10      מקבץ של ארבעה כוכבים בבית העבודה שלכם ובמזל דגים ביניהם כוכב מאדים ונפטון מצביעים על עומס בתחום המקצועי ועל התגייסות למטרות גבוהות שבהם הציבור הרחב הוא בראש מעייניכם ושבו אתם נדרשים לשים את האגו שלכם בצד לרגע. האמנים והיוצרים שביניכם יוכלו לזכות להרבה מאוד הכרה ופרסום בשבוע הקרוב. ילדיכם וחברים יהוו מקור תמיכה למה שאתם עושים.

 

עקרב  24.10-21.11      ארבעה כוכבים הנמצאים במזל דגים ובבית האהבה שלכם ביניהם כוכב ונוס ונפטון מצביע על אפשרות לאידיאליזציה של התחום הרומנטי ושל האדם שנמצא אתכם בקשר רומנטי ואם נוסיף את נסיגת כוכב מרקורי נקבל גם אי הבנות וקצרים אפשריים בתקשורת. הצלחתכם בתחום הקריירה עלולה לקחת משאבים מהבית והמשפחה. יש צורך לאזן בין השניים.

 

קשת   22.11-21.12     בכל מה שנוגע ללימודים או הוראה אתם עשויים לזכות בהצלחה ובהכרה ולהגיע לפריצת דרך במה שאתם עוסקים אם זה משהו שקשור למחקר או לידע כלשהו. כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה יכול להצביע על תקלות הקשורות לנסיעות ובתקשורת עם הסובבים אתכם במיוחד אם זה חברים שכנים אחרים קרובים ועוד. מקבץ של ארבעה כוכבים במזל דגים ובבית המשפחה שלכם כולל כוכב נפטון מצביעים על עומס רגשי אפשרי ורגישות יתר אצלכם או אצל אחד מבני הבית.

 

גדי  20.1 – 22.12      בכל הנוגע לתחום הכספי השבוע צפויות הכנסות גדולות יותר אבל גם נטייה להפריז בהוצאות או להתנהל בצורה לא נכונה הנובעת מפנטזיה שלכם לגבי מצבכם הפיננסי. כך או כך חשוב שתהיו זהירים יותר גם בגלל נסיגת כוכב מרקורי שיכול ליצור יותר טעויות עם כספים. מקבץ של ארבעה כוכבים במזל דגים ביניהם נפטון וונוס מצביע על קשרים רומנטיים ותקשורת לא נגישה עם אותו אדם שאתם נמצאים איתו בקשר רומנטי.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :    072-3401003

שלוחה 55

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי