אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  16.4.15 – 10.4.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 16.4.15 – 10.4.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  16.4.15 – 10.4.15

 

 טלה   21.3-20.4     מקבץ של שלושה כוכבים במזל טלה ממשיך לתת לכם אנרגיה בכמויות ומאפשר לכם ליצור את החזון שלכם ולהגשים אותו. הכוכבים מאדים וונוס הנמצאים בבית הכספים שלכם ובמזל שור מצביעים על מוטיבציה להגדיל את הכנסותיכם וגם אפשרות מעשית לעשות זאת כבר עכשיו. כוכב ונוס אשר יכנס למזל תאומים כבר בתחילת השבוע מצביע על רצון ליותר קלילות בחיי הזוגיות ופחות רצון להתחייב כרגע.

 

שור  21.4-20.5     אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם אך מלבד קצת סגירת מעגלים באופן כללי האנרגיה שלכם די חזקה בזכות כוכב מאדים הנמצא במזל שור. ונוס שליטת מזלכם הנמצאת גם כן במזל שור משפרת מאוד את הופעתכם ואת בריאותכם ומטיבה עם חיי האהבה שלכם. כניסתה של ונוס למזל תאומים כבר בתחילת השבוע ולבית הכספים שלכם עשויה להטיב גם עם ענייני הכספים והרכוש שלכם.

 

תאומים  21.5-21.6      כוכב ונוס יכנס כבר בתחילת השבוע למזל שלכם, מזל תאומים אך כבר על ההתחלה יתקל בכוכב שבתאי שיעמוד מולו בבית הזוגיות שלכם מה שמצביע על קונפליקט אפשרי ביניכם לבין בן או בת הזוג שלכם הדורשים מכם יותר רצינות ומחויבות לקשר. בקריירה יתכן ותחושו חוסר שליטה וחוסר בהירות ביחסים עם הממונים עליכם. חיי החברה שלכם וההשפעה שלכם תגדל.

 

סרטן  22.6-22.7     השמש, כוכב מרקורי, ואוראנוס הצמודים בבית הקריירה שלכם ובמזל טלה מצביעים על תעוזה יצירתיות ורצון להצליח ולפרוץ קדימה אך גם על נטייה ליותר אימפולסיביות וסכנות במיוחד אם תגידו כל מה שעולה על רוחכם. הימצאותו של כוכב צדק בבית הכספים והרכוש שלכם מצביע על שפע של משאבים מכל הסוגים ועל שפע אפשרויות לגדול ולהתרחב כלכלית במידה ואתם פועלים נכון וללא הפרזות.

 

אריה 23.7-22.8     שבוע מעולה לטיולים ונסיעות גם בהקשר המקצועי. כוכב מאדים הממוקם בבית הקריירה שלכם ובמזל שור יוצר זווית הרמונית לכוכב פלוטו בבית העבודה שלכם מה שמאפשר לכם לשפר את מעמדכם המקצועי ולבנות דברים עמידים לטווח ארוך בתחום המקצועי. כוכב צדק הנמצא במזל שלכם משקף שפע של הזדמנויות והרבה מזל בכל מה שאתם עושים.

 

בתולה   23.8-22.9      כניסתה של ונוס לבית הקריירה והמעמד שלכם ולמזל תאומים עשויה לעזור לכם ליצור מערכות יחסים וקשרים שיעזרו לכם לקדם את הקריירה והמעמד שלכם. כמו כן קשר מקצועי וחברי יכול להוביל לקשר רומנטי בהמשך. ריבוי כוכבים כולל השמש במזל טלה מצביע על הצלחה אפשרית בתחום הכספי במיוחד אם אתם מנהלים עסק או עוסקים בניהול פיננסי של אחרים.

 

מאזניים  23.9-23.10      כניסתה של ונוס, שליטת מזלכם למזל תאומים שהוא מזל מיסוד האוויר כמו שלכם עשוי להטיב עמכם מאוד בתחום הרומנטי ובקשרים עם אנשים מחו"ל. צמידות כוכב מרקורי לשמש ולאוראנוס בבית השותפויות שלכם ובמזל טלה מצביע על הרבה יוזמה ורעיונות נועזים ועל הליכה משותפת עם שותפים בכל מיני תחומים. כלכלית מצבכם עשוי להשתפר החל מהשבוע.

 

 

עקרב   24.10-21.11      מקבץ של שלושה כוכבים כאשר השמש, מרקורי ואוראנוס צמודים בבית העבודה שלכם מצביע על רעיונות נועזים בתחום המקצועי ועל עשייה ברוכה ויצירת קשרים מקצועיים שיכולים להטיב עמכם מאוד. כוכב מאדים הנמצא בבית הזוגיות שלכם מצביע על רכושנות מול בני זוג ושותפים למיניהם ועל צורך לשמור על הטריטוריה שלכם. כספית אתם נכנסים לתקופה טובה יותר.

 

קשת  22.11-21.12      כניסתה של ונוס לבית הזוגיות והשותפויות שלכם כבר בשבת עשויה להטיב עמכם בכללי אך כבר בתחילת השבוע ונוס תעמוד מול כוכב שבתאי הנמצא במזל שלכם מה שעשוי להצביע על בדידות וניכור וקושי לזרום ולהיפתח בתוך הקשר שלכם ועם שותפים למיניהם. בתחום המקצועי ובקריירה אתם מאוד יצירתיים ויש לכם הרבה רעיונות נועזים. כלכלית אתם במגמת השתפרות.

 

גדי  20.1 – 22.12      מקבץ של שלושה כוכבים בבית המשפחה והבית שלכם כעת מצביע על צורך שלכם ושל המשפחה במיקוד ענייני הבית והמשפחה ועל יוזמות לשיפור התקשורת שלכם ותנאי המגורים שלכם. צפו לאורחים לא מעטים בשבוע הקרוב. כניסת ונוס לבית העבודה והשרות שלכם מצביע על אפשרות לשיפור כלכלי בכל הקשור לעבודה והצורך לשפר את היחסים עם חברים לעבודה.

 

דלי  21.1-18.2      מקבץ של שישה כוכבים במהלך השבוע במזלות מיסוד האש מצביע על פעילות אינטנסיבית ואפשרות להתבלט בתחום החברתי. כוכב צדק הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על תקופה מאוד פורייה בהיכרויות בתחום הרומנטי עבור הפנויים שביניכם והטבה עבור מי שכבר נמצא בקשר זוגי. שותפויות חדשות נרקמות בכל מיני תחומים. ליוצרים ואמנים זוהי תקופה טובה ליצור ולהפיץ את עבודתכם.

 

דגים     19.2-20.3      כוכב שבתאי הנמצא בבית הקריירה שלכם דוחף אתכם להציב מטרות ולחתור כדי להשיג אותם. במקביל ונוס הנמצאת בבית המשפחה והבית שלכם יוצרת זווית מאתגרת לכוכב שבתאי מה שאומר שיש קונפליקט או התנגשות בין הבית והמשפחה לקריירה לפחות בחלק מהשבוע הקרוב. כלכלית אתם חדים ונחושים להצליח ויכולים לשפר את מצבכם הפיננסי.


כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי