אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  17.12.15 – 11.12.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 17.12.15 – 11.12.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  17.12.15 – 11.12.15

 

 

קשת  22.11-21.12     מולד הירח אשר ייווצר בשישי במזל שלכם עשוי להצביע על התחלות חדשות ועל אופטימיות בשבוע הקרוב. אם ניקח בחשבון גם את הזוויות ההרמוניות לכוכבים מאדים ואוראנוס נוכל להסיק גם שלצד אופטימיות צפויה גם עשייה מרובה ויוזמות חדשות. המפתח להצלחתכם הוא יצירת מערכות יחסים שיש בהם מקום וביטוי לכל הצדדים. כלכלית צפוי שבוע פורה.

 

גדי  20.1 – 22.12     כוכב מאדים אשר נמצא בבית הקריירה שלכם ואשר יצר זוויות דיס הרמוניות יוצא סופסוף מאותן זוויות מה שמצביע על יותר רגיעה וביטחון בתחום הקריירה ופחות עימותים ומאבקי כוחות. כמו כן יצירת זוויות הרמוניות למולד ירח וכניסת כוכב מרקורי למזל גדי מצביעים על חדות מחשבה ובניה של דברים באופן סמוי ובשקט מה שמאפשר עבודה ללא הפרעה ובטוחה.

 

דלי   21.1-18.2     הימצאותו של כוכב ונוס במזל עקרב ובבית הקריירה שלכם ובזווית הרמונית לכוכב פלוטו עשוי להצביע על התחברות למוקדי כוח שיקדמו את הקריירה שלכם. כמו כן התשוקה להצליח חזקה יותר כעת והפנויים שביניכם יוכלו למצוא אהבה חדשה בנסיבות הקשורות לקריירה שלהם. מולד הירח במזל קשת עשוי להצביע על חודש טוב בתחום החברתי.

 

דגים   19.2-20.3      מולד הירח במזל קשת ובבית הקריירה שלכם בשישי ובזוויות הרמוניות לכוכב מאדים ואוראנוס עשוי להצביע על חודש אופטימי ומלא בעשייה. יחד עם זאת הימצאותו של מולד הירח בזווית דיס הרמונית לכוכב צדק עלול להצביע על הפרזות ועל נטייה לכופף את האמת לצרכים שלכם בגלל הצורך להצליח. הימצאותה של ונוס במזל עקרב ובזווית הרמונית לכוכב נפטון שליט המזל שלכם מצביע על הרבה השראה ויצירתיות.

 

טלה   21.3-20.4      כוכב מאדים, שליט המזל שלכם הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם יוצא בשבת מזוויות דיס הרמוניות מה שעשוי להצביע על רגיעה ביחסים מול בני זוג ושותפים. כמו כן ונוס הנמצאת במזל עקרב עשויה להטיב עמכם בתחום הכלכלי. כמו כן ונוס עשויה להטיב בתחום הרומנטי ולהעצים את התשוקות והארוטיקה בחייכם. מולד הירח במזל קשת עשוי להטיב החודש עם הצלחה בחו"ל ולימודים.

 

שור  21.4-20.5     ונוס הנמצאת במזל עקרב ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובזוויות הרמוניות לכוכב פלוטו ונפטון עשויה להטיב עמכם בתחום הרומנטי ובשותפויות. כמו כן יציאתו של כוכב מאדים מזוויות דיס הרמוניות בבית העבודה שלכם עשוי להצביע על יציאה מתקופה לחוצה ומלחיצה ועל שיפור היחסים עם גורמים מקצועיים החל מראשון. בריאותית מצבכם עשוי להשתפר החל מראשון.

 

תאומים  21.5-21.6      מולד הירח במזל קשת ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם עשוי לבשר החודש על אופטימיות עם בן או בת הזוג אך גם על הרבה עשייה וקידום עניינים עם שותפים. יחד עם זאת יש נטייה לראות את הדברים לא תמיד בצורה נכונה ולהפריז בהערכה שלכם  בכל הנוגע להצלחתכם. ונוס הנמצאת בזווית הרמונית לכוכב פלוטו יכול לבשר על שיפור מצבכם הפיננסי.

 

סרטן   22.6-22.7      היחסים בבית ועם המשפחה עשויים להשתפר החל מראשון ואתם עשויים להרגיש פחות עומס בכל הנוגע לעניינים הביתיים. מולד הירח במזל קשת ובבית העבודה שלכם מצביע על הרבה אופטימיות לגבי התחום המקצועי אך גם על נטייה להפריז בעשייה ולראות דברים בצורה מוגזמת.  ונוס הנמצאת בבית האהבה שלכם ותיצור זוויות הרמוניות לכוכב פלוטו ונפטון מצביע על שבוע הרמוני בתחום הרומנטי עם בן או בת הזוג.

 

אריה   23.7-22.8      מולד הירח במזל קשת ובבית היצירה שלכם עשוי להצביע על חודש מאוד יצירתי עם הרבה השראה ודמיון עשיר במיוחד מה שעשוי להטיב עם האמנים והיוצרים שביניכם בכל מיני תחומים. יחד עם זאת יש נטייה להפרזה בתחום הכלכלי מה שעלול לגרור להוצאות כבדות יותר. ונוס הנמצאת בבית המשפחה והבית ובזוויות הרמוניות לפלוטו ונפטון עשוי להצביע על התחדשות בבית וביחסים עם המשפה שלכם.

 

בתולה  23.8-22.9      מולד הירח בבית המשפחה והבית שלכם עשוי להצביע על חודש טוב בכל הנוגע לענייני הבית והמשפחה ועל צורך בהתרחבות ובגדילה במספר תחומים. יחד עם זאת יתכן ותהיה התנגשות בצרכים שלכם ושל בני המשפחה ותצטרכו לבוא אחד לקראת השני. כלכלית אתם עשויים לחוש הטבה ופחות עומס החל מיום ראשון. ונוס אשר יוצרת זוויות הרמוניות לפלוטו ונפטון מצביע על הרמוניה והתגברות הרומנטיקה אצלכם.

 

מאזניים 23.9-23.10     כוכב מאדים הנמצא במזל שלכם ואשר יצר זוויות דיס הרמוניות עומד לצאת ממצב מאתגר זה החל מראשון ובכך ישתפרו היחסים עם בני זוג ושותפים. מולד הירח אשר יתרחש בשישי במזל קשת יטיב עם התחום החברתי ויאפשר לכם הכרויות חדשות. כמו כן הימצאותה של ונוס, שליטת המזל שלכם בבית הכספים שלכם ובזוויות הרמוניות עשוי להצביע על שיפור כלכלי והתחדשות.

 

עקרב  24.10-21.11     הימצאותה של ונוס במזל עקרב ובזוויות הרמוניות לכוכב פלוטו ונפטון עשוי לשפר את חיי האהבה שלכם ואת מערכות היחסים שלכם וגם לחזק את הנוכחות שלכם.  מולד הירח במזל קשת ובבית הכספים שלכם מחזק את האופטיות ומאפשר התחלה חדשה בתחום הפיננסי בעקבות העשייה שלכם. כמו כן יתכן וכושר השיפוט שלכם יהיה מעט לקוי בגלל עודף אופטימיות.

 

 

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה 

בטלפון : 072-3401003 שלוחה  55

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי