אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  19.11.15 – 13.11.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 19.11.15 – 13.11.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55                            הורוסקופ  

  

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  19.11.15 – 13.11.15

 

עקרב   24.10-21.11    מולד הירח שהתרחש במזל שלכם ובזווית הרמונית לכוכב צדק מצביע על חודש של פוטנציאל טוב להתחלות חדשות וליצירת שפע בחייכם. כוכב מרקורי הנמצא במזל שלכם ובזווית הרמונית לכוכב צדק השבוע עשוי להצביע על יכולת לשלב בצורה הרמונית בין חשיבה לוגית לאינטואיציה טובה. כניסתה של ונוס למזל מאזניים מצביע על כניסה לזוגיות אפשרית אבל נסתרת מעיני הציבור.

 

קשת  22.11-21.12     הימצאותו של הירח במזל שלכם ובזווית הרמונית לוונוס הנמצאת במזל מאזניים עשוי להצביע על יצירת קשרים הרמוניים ולבביים עם הסובבים אתכם ובתחום הרומנטי לפחות בסוף השבוע הקרוב. חיי החברה שלכם הולכים להיות מאוד פעילים החודש ויכולת המשיכה שלכם תגבר. הימצאות של השמש ומרקורי במזל עקרב עשוי להצביע על פעילויות הקשורות לחו"ל אך נעשות בצורה סמויה כרגע.

 

גדי   20.1 – 22.12     כניסתו של כוכב מאדים לבית הקריירה שלכם ולמזל מאזניים עשוי להצביע על היכולת שלכם לגייס אנשים לטובת מטרות נעלות מבלי ליצור התנגדות מצידם. כמו כן על שאיפה גדולה יותר להצליח ולהוביל. השמש ומרקורי הנמצאים במזל עקרב ויוצרים זוויות הרמוניות לכוכב צדק מצביע על חיבור טוב לאנשים חדשים בארץ ובחו"ל שעשויים לעזור לכם מקצועית.

 

דלי  21.1-18.2      הימצאותם של השמש וכוכב מרקורי בבית הקריירה שלכם ובזווית הרמונית לכוכב צדק עשוי להצביע על הצלחה בתחום הקריירה והמעמד ושיפור מעמדכם הציבורי תוך כדי יכולת שלכם למנף את זה בכיוון הכלכלי וליצור שיתופי פעולה מקצועיים ועסקיים. כניסתם של ונוס ומאדים למזל מאזניים עשויי להטיב עמכם בתחום הרומנטי בעיקר עם גורם בחו"ל או הקשור לחו"ל או מרקע שונה משלכם.

 

דגים  19.2-20.3     היצמדותם של הכוכבים ממאדים ונגה במזל מאזניים מצביע אצלכם על רגשות ויצרים עזים עמוקים שעשויים לעלות על פני השטח בכל הנוגע לאהבה ולרומנטיקה ועל התמקדות בנושאים מיניים כעת גם כאלו שהיו מודחקים. מבחינה כלכלית אתם מצליחים למשוך כספים ממקורות שונים ולשפר את מצבכם הפיננסי. צדק הנמצא בבית השותפויות שלכם ובזווית הרמונית לשמש ולמרקורי מצביע על יצירת קשרים על רקע מקצועי.

 

טלה   21.3-20.4     כניסתו של כוכב מאדים, שליט המזל שלכם לבית הזוגיות והשותפויות שלכם והצטרפותו לוונוס מצביע על מיקוד תשומת הלב שלכם סביב נושאים של זוגיות ושיתופי פעולה במספר תחומים. בכל נושא שיעלו חלוקי דעות תעדיפו לנהוג קודם כל בדרך הגישור והדיפלומטיה ורק לאחר מכן תפעולו בדרכים אחרות. מקצועית אתם מצליחים למנף את הצלחתכם לכיוון הכלכלי ולשפר את התנאים שלכם.

 

שור  21.4-20.5     הימצאותם של השמש וכוכב מרקורי בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובזווית הרמונית לכוכב צדק בבית האהבה עשוי להצביע על חיזוק קשר זוגי קיים או שדרוג קשר או מיסוד יחסים קיימים. אתם עשויים ליצור שיתופי פעולה חדשים אך תבדקו לעומק או שיבדקו אתכם לעומק על מנת להיות בטוחים שיש התאמה ואמון בצד השני. כניסת כוכב מאדים לבית העבודה שלכם ולמזל מאזניים מצביע על צורך בדיפלומטיה על מנת להתקדם מקצועית.תאומים 21.5-21.6     למרות ההרגשה הטובה יחסית שיש לכם עם אדם מסוים מומלץ להמתין מספר שבועות עד שאתם מעמיקים את השותפות משום שיכולים לעלות מספר דברים שלא הייתם מודעים אליהם. השמש וכוכב מרקורי הנמצאים בבית העבודה והשרות שלכם ובמזל עקרב מאפשרים לכם להעמיק ולפעול באופן יצירתי יותר. יחד עם זאת בתקופה זו יש יותר חשדנות כלפי חברים לעבודה.

 

סרטן   22.6-22.7      הימצאותם של כוכב מרקורי והשמש בבית היצירה שלכם ובזווית לכוכב צדק עשוי לחזק את הצד היצירתי שלכם ובעיקר את יכולת הביטוי בכתב ובעל פה. כמו כן היחסים עם ילדיכם עשויים להתחדש בתקופה זו. כניסת כוכב מאדים ונגה לבית המשפחה והבית ולמזל מאזניים עשוי להצביע על צורך ביצירת איזון עם בני הבית והמשפחה ועל צורך ביצירת סביבה נעימה, הרמונית ואסתטית.

 

אריה 23.7-22.8     הימצאותם של השמש, שליט מזלכם וכוכב מרקורי בבית המשפחה ובזווית הרמונית לכוכב צדק בבית הכספים והרכוש שלכם עשוי להצביע על שיתוף פעולה על רקע כלכלי ועסקי עם קרוב משפחה או קבלת עזרה  בתחום הכלכלי. הימצאותם של ונוס ומאדים במזל מאזניים עשוי לחזק את ההיכרויות שלכם כולל על רקע חברתי ורומנטי. מקצועית אתם נמצאים במגמת עליה ושינוי.

 

בתולה  23.8-22.9      נגה ומאדים הנמצאים בבית הכספים הרכוש שלכם ובמזל מאזניים מצביעים על אפשרות לשפר את מצבכם הפיננסי אם תדעו להתנהל בצורה דיפלומטית וליצור קשרים הרמוניים עם מי שקשורים אליכם קשרים פיננסיים. כוכב צדק הנמצא במזל בתולה ובזווית הרמונית לשמש ולכוכב מרקורי שהוא שליט המזל שלכם מצביע על ריבוי נסיעות, הכרויות חדשות ופתיחות לנושאים חדשים.

 

מאזניים  23.9-23.10     הימצאותם של ונוס, שליטת המזל שלכם ומאדים במזל מאזניים עשוי להצביע על התחזקות הנושאים הרומנטיים אצלכם ועל צורך למסד יחסים. יחד עם זאת כדי להמתין מספר שבועות כדי שתוכלו לשפוט בצורה אובייקטיבית ולראות את כל התמונה. השמש וכוכב מרקורי הנמצאים בבית הכספים שלכם ובמזל עקרב מחזק את החושים הפיננסיים ואת הרצון להצליח כלכלית.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה 


 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי