אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  2.4.15 – 27.3.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 2.4.15 – 27.3.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  2.4.15 – 27.3.15

 

 

 

טלה   21.3-20.4   מקבץ של ארבעה כוכבים במזל טלה כולל השמש ומאדים, שליט המזל שלכם מצביע על הרבה אנרגיה ומוטיבציה חזקה ביותר להצליח ולעשות דברים. יחד עם זאת האגו עלול לשלוט בכם ותתקשו לשתף פעולה או להקשיב לאחרים בטוענה שאתם יודעים טוב יותר מכולם. זווית הרמונית בין ונוס הנמצאת במזל שור לכוכב פלוטו במזל גדי מצבע על אפשרות טובה לבנות פרויקטים בעלי אופי כלכליים והקשורים לקריירה לטווח ארוך.

 

שור  21.4-20.5      ונוס שליטת המזל שלכם הנמצאת במזל שור מוסיפה לכם אנרגיה של יופי, אסתטיקה הרמוניה ואיזון ומטיבה עמכם עם התחום הרומנטי והכספי. בשלישי יכנס למזל שלכם גם כן כוכב מאדים ויוסיף לכם אנרגיה של עשייה ובנייה לחייכם. היכולת המעשית שלכם תגדל ויחד עם ונוס תוכלו לבנות לעצמכם עתיד כלכלי טוב יותר. כוכב צדק הנמצא בבית הבית והמשפחה שלכם משפר את האווירה בבית שלכם ומחזק את הצורך בהתרחבות משפחתית ובנדל"ן.

 

תאומים 21.5-21.6      עם מקבץ של שישה כוכבים במהלך השבוע הקרוב של כוכבים במזלות מיסוד האש צפו לחיי חברה מאוד פעילים ובהם תוכלו להיות במרכז ולבלוט. בפעילויות קבוצתיות ועם חברים תגלו כושר מנהיגות גדול מהרגיל אך יתכן ותתקשו גם להיות קשובים לאחרים שלא כהרגלכם בגלל התחושה שאתם יודעים יותר טוב מכולם. קשרים חדשים כולל רומנטיים יכנסו לחיי הפנויים שביניכם השבוע.

 

סרטן  22.6-22.7      הירח הנמצא במזל שלכם בסוף השבע ויוצר זוויות הרמוניות לכוכבים נפטון וונוס מצביע על התגברות הביטחון, השקט והרוגע שלכם וחיבור חזק יותר למשפחה ולחברים שלכם. מקבץ של שלושה כוכבים בבית הקרירה שלכם ובמזל טלה כולל השמש, מאדים ואוראנוס מצביע על צורך חזק ביותר ביצירת חופש פעולה בתחום המקצועי גם אם זה דורש מכם סיום קשר מקצועי .

 

אריה 23.7-22.8     עם מקבץ של שישה כוכבים במזלות מיסוד האש השבוע בשמים כולל הירח וכוכב צדק במזל שלכם אין ספק שתרגישו מאוד נמרצים ואופטימיים ועם רצון ליצור ולעשות. כוכב מאדים שיכנס לבית הקריירה והמעמד שלכם יעזור לכם לעבור משלב גיבוש הרעיונות לשלב הפרקטי והבניה לטווח ארוך. כמו כן יכולת ההובלה ועמידה בלחצים תגבר החל משלישי. ונוס הנמצאת בבית הקריירה שלכם עשויה להביא גם כן שיפור בהכנסות.

 

בתולה 23.8-22.9     ריבוי כוכבים במזלות מיסוד האש בשמים כרגע עלול להכביד עליכם מאוד כי הדבר מאלץ אתכם להתייחס לרגשות שלכם ופחות לצד הלוגי מעשי שלכם אך אל דאגה עם כניסת כוכב מאדים למזל שור העומס הרגשי ירד מעט ותוכלו להתנהל ממקום מעשי וענייני כבר משלישי הקרוב. בבית ועם המשפחה תוכלו להוציא לפועל דברים שנתקעו מזה זמן רב כולל מעבר דירה או רכישה של בית.

 

מאזניים 23.9-23.10      עם יציאתו של כוכב מאדים מבית הזוגיות והשותפויות שלכם תרגישו הקלה משמעותית במערכות היחסים והשותפויות שלכם. עם כניסתו של כוכב מאדים למזל שור החל משלישי הקרוב המוטיבציות הכלכליות שלכם ילכו ויתגברו כמו כן תתחברו יותר לגוף שלכם ולעולמכם הרגשי ולמיניות שלכם. זמן טוב לבניה כולל פרויקט עסקי או כלכלי.

 

עקרב  24.10-21.11       שלושה כוכבים הנמצאים בבית העבודה שלכם ובמזל טלה מצביעים על המיקוד שלכם סביב עניינים מקצועיים ואם נוסיף גם את כוכב צדק הנמצא כרגע בבית הקריירה שלכם נקבל תמונה של שאפתנות ורצון להגיע להישגים גדולים וגם יכולת לממש אותם עם מעט השקעה. ונוס הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות ובמזל שהוא שולט עליו, שור נקבל תמונה של הרבה כוח משיכה בתחום הזוגי וכלפי הציבור הרחב.

 

קשת  22.11-21.12      עם מקבץ של שבעה כוכבים במזלות מיסוד האש במהלך השבוע הקרוב אין ספק שתרגישו מאוד טוב ומלאים באנרגיה, אופטימיים ועם הרבה רצון ליצור ולעשות. יחד עם זאת עם מקבץ כל כך גדול של אנרגיה מיסוד האש קרוב לוודאי שתהיו פחות סבלניים לסובבים אתכם בעיקר לאנשים איטיים ושלא מממשים את רצונכם. כלכלית זהו שבוע טוב לבניה או יזמות עסקית.

 

גדי  20.1 – 22.12     מיקוד האנרגיה השבוע אצלכם יהיה סביב נושאים כמו הבית והמשפחה ויצירת בסיס יציב וחזק לשנים הבאות. חלק מההחלטות שתיקחו עלול לעורר התנגדות מצד בני הבית שלכם אך בהמשך הם עשויים להתרכך. כלכלית אתם בתקופה טובה אך אתם עלולים לפעול בצורה מעט אימפולסיבית שלא כהרגלכם עם נושאים כספיים. כניסת כוכב מאדים למזל שור והצטרפותו לוונוס בשור הרומנטיקה אצלכם תתחזק.

 

דלי  21.1-18.2     מקבץ של שלושה כוכבים במזל טלה עשוי להעצים את היכולות המנטאליות שלכם ולעזור לכם להגיע להישגים משמעותיים במיוחד אם אתם עוסקים בתחום המחקר והפיתוח וההוראה או שאתם בעצמכם סטודנטים בתקופה זו. חברתית זוהי תקופה מאוד מסעירה ואתם מאוד פופולאריים. עם כניסת כוכב מאדים למזל שור ולבית המשפחה והבית שלכם המיקוד יהיה יותר סביב הבית והמשפחה ויצירת יותר קרקוע בחייכם.

 

דגים  19.2-20.3     מקבץ של ארבעה כוכבים במהלך השבוע הקרוב ובבית הכספים והרכוש שלכם כולל השמש, מאדים וכוכב מרקורי מצביע על מוטיבציה גדולה להרחיב את ההכנסות שלכם ולפעול בצורה מעשית לבניית עתידכם הכלכלי. יחד עם זאת יתכן שתפעלו בצורה מעט פזיזה ולכן חשוב שתשקלו טוב לפני שאתם לוקחים החלטות גורליות. הפנויים שביניכם יוכלו להכיר אנשים חדשים שהקשר איתם עשוי להוביל לקשר רומנטי בהמשך.כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי