אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  22.10.15 – 16.10.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 22.10.15 – 16.10.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  22.10.15 – 16.10.15

 

מאזניים  23.9-23.10     הימצאותה של ונוס, שליטת מזלכם במזל בתולה צובעת את מערכות היחסים שלכם בצורה מאוד פרקטית ומתמקדת בתועלות ופחות ברומנטיקה. זמן טוב ליצירת שיתופי פעולה על רקע עסקי. כוכב מרקורי הנמצא במזל שלכם וחזר להילוך ישיר עשוי לתקן את הנזקים שנעשו באותם יחסים בשבועות האחרונים. שבוע טוב לעיסוקים בתוך הבית כולל שיפוצים וסידורים הקשורים לבית.

 

עקרב   24.10-21.11     כוכב שבתאי הנמצא בבית הכספים והרכוש שלכם לאחרונה משקף צורך בארגון מחדש ובהשקעה בנושאים כספיים. כמו כן על מנת להגיע להישגים פיננסיים תצטרכו להשקיע יותר זמן ואנרגיה ולגלות סבלנות ואורך רוח. אתם מתקרבים ליום הולדתכם ומצב הרוח עשוי להשתפר וגם הכוחות שלכם. מקצועית תרגישו הקלה משמעותית. חברתית תצרו קשרים ותקבלו עזרה על רקע מקצועי ובנושאים קהילתיים.

 

קשת   22.11-21.12      הרצון להצליח בתחום המקצועי ובקריירה ולשפר את מעמדכם עלול להתנגש עם הצרכים של בני הבית והמשפחה. בני הבית והמשפחה, כולל הוריכם עלולים להרגיש שאתם פחות נגישים אליהם ומזניחים אותם ואת עצמכם מה שיכול לפגוע ביחסים שלכם. כוכב שבתאי הנמצא בתחילת מזל קשת מקשה עליכם לגלות ספונטניות ומוסיף כובד אך משקף גם יותר רצינות ומשמעת עצמית.

 

גדי 20.1 – 22.12      ריכוז מספר כוכבים במזל בתולה מצביע אצלכם על מיקוד אנרגיה בעניינים הקשורים לחו"ל בעיקר המקצועיים ועל הצלחה אפשרית. יחד עם זאת הימצאותה של ונוס מול כוכב נפטון מצביע על נטייה לחוסר בהירות בענייני כספים וחוסר נגישות במערכות יחסים עם אותם גורמים בחו"ל. חזרתו של כוכב מרקורי בבית הקריירה שלכם להילוך ישיר מאפשר לכם לתקן תקלות במספר פרויקטים מקצועיים ולשפר את מעמדכם.

 

דלי   21.1-18.2      הימצאותה של ונוס בבית כספי הזולת מול כוכב נפטון הנמצא בבית הכספים והרכוש שלכם עלול להצביע על רצון לעשות סדר בעניינים כספיים אך על בלבול וזליגת כספים למקומות או מול אנשים שונים וגם על התנהלות תמימה יותר מול לקוחות ומול גורמים פיננסיים. הימצאותם של השמש ומרקורי במזל מאזניים מאפשר לכם יותר זרימה והרמוניה ביחסים מול בן או בת הזוג ושותפים.

 

דגים   19.2-20.3      הימצאותה של ונוס בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מול כוכב נפטון שליט המזל שלכם במזל דגים עלול להצביע על תחושת ריחוק או חוסר נגישות והקרבה במערכות יחסים ובשותפויות ועל תמימות. יחד עם זאת חלק מכם יתפקח ויוכל לראות את הדברים כמו שהם מבלי לצבוע אותם בצבעים ורודים. כלכלית אתם במגמת שיפור ועשויים להחליט על מספר צעדים מפתיעים לשיפור מצבכם הפיננסי.

 

טלה    21.3-20.4      מקבץ של שלושה כוכבים בבית העבודה והשרות שלכם ובמזל בתולה, כולל כוכב מאדים שליט המזל שלכם וצדק מצביע על מיקוד האנרגיה שלכם סביב ענייני עבודה וקריירה ועשייה ברוכה. יחד עם זאת הימצאותה של ונוס גם כן בבית העבודה מול כוכב נפטון מצביע על נטייה ליותר שיבושים, חוסר בהירות ותמימות בנושאים כספיים ובמערכות יחסים על רקע מקצועי. בזוגיות מצבכם הולך ומשתפר.


שור  21.4-20.5     ריבוי כוכבים במזלות מיסוד האדמה כמו המזל שלכם עשוי להוסיף לכם יותר ביטחון ויציבות אפשרות לגשת לדברים ממקום יצירתי אך גם פרקטי כמו שאתם אוהבים. ונוס,    שליטת המזל שלכם הנמצאת בבית האהבה מול כוכב נפטון עלול לשקף אכזבה והתפכחות מאשליות לגבי אדם מסוים שאיתו ניהלתם קשר רומנטי. ביחסים עם ילדיכם אתם עלולים להרגיש תחושה של חוסר נגישות מולם וחוסר אונים. הרפו מהשליטה שלכם ביחסים בשלב זה לפחות.

 

תאומים  21.5-21.6     אתם עלולים להרגיש שאתם נדרשים להקריב משהו מעצמכם על מנת להצליח בתחום הקריירה בשלב זה. כמו כן היחסים בבית ועם המשפחה די מעורפלים ופחות נגישים כרגע אך ניתנת לכם הזדמנות לראות את המציאות כמו שהיא מבלי לעשות לה אידיאליזציה. אתם מנסים לעכל את הקשר החדש או לפחות את ההתאהבות הפתאומית של הימים האחרונים וחושבים איך לפעול בנידון. עם ילדיכם היחסים עוברים שדרוג.

 

סרטן  22.6-22.7      היחסים עם סביבתכם הקרובה עוברת מספר שינויים. אנשים שהחשבתם כחבריכם הטובים ביותר או שראיתם בהם דברים נפלאים עלולים להיראות באור פחות נוצץ ואצל חלק מכם עלולים מאוד להתאכזב מהגילוי. בכל הנגוע לנושאים כספיים מומלץ לא לערב בני משפחה וחברים לפחות עד ליום שני הקרוב. היחסים עם בן או בת הזוג עוברים תהליך של התחדשות ומתחזקים.

 

אריה  23.7-22.8      מקבץ של שלושה כוכבים בבית הכספים והרכוש שלכם ובמזל בתולה כולל ונוס צדק וכוכב מאדים מצביעים על צורך לעשות סדר ולמצוא דרכים לשיפור והתייעלות כלכלית שיביא ליותר הכנסות. יחד עם זאת הימצאותה של ונוס מול כוכב נפטון עלול להצביע על נטייה ליותר בלבול ותמימות ואפשרות להונאות עם כספים כולל כספים השייכים לאחרים. חברתית מצבכם טוב ותהיו פעילים יותר.

 

בתולה  23.8-22.9     מקבץ של שלושה כוכבים במזל בתולה הכוללים את מאדים, צדק וונוס מצביע על צורך ליצור יותר שליטה ובהירות בחיים שלכם ולשפר את ההנהלות בחיי היום יום. יחד עם זאת הימצאותו של כוכב נפטון בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מול ונוס מצביע על נטייה לערפל, חוסר גבולות ואפילו לחוסר שליטה מול בני זוג ושותפים בעיקר סביב עניינים כספיים מה שעלול ליצור אכזבה וכעס שלא הבחנתם בכך קודם.כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה 

 

 

 

 

 

 

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי