אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  23.4.15 – 17.4.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 23.4.15 – 17.4.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  23.4.15 – 17.4.15


 

טלה    21.3-20.4      הירח הנמצא במזל שלכם בשישי שבת מצביע על סוף שבוע מאוד פעיל ויחד עם הזווית לכוכב צדק במזל אריה בבית היצירה שלכם תרגישו צורך לבטא את עצמכם בכל צורה שמתאימה לכם. השמש שיצטרף השבוע לכוכב מרקורי ומאדים במזל שור ובבית הכספים שלכם מצביע על פעילות ערה בתחום הפיננסי ועל התרחבות אפשרית מבחינה כלכלית ועסקית.

 

שור   21.4-20.5     מזל טוב לבני ובנות מזל שור שיחגגו יום הולדת החל מיום שני הקרוב. כניסתו של השמש והצטרפותו למרקורי ומאדים כולם במזל שור מצביע על שבוע מלא בעשייה פרקטית והצלחה. ונוס הנמצאת בבית הקריירה שלכם מחזקת עוד יותר נושאים פרקטיים וקשרים על רקע פיננסי. עם הבית והמשפחה מצבכם טוב יחסית אך יתכנו אי אלו חילוקי דעות שיכולים להפריע ליחסים שלכם.

 

תאומים 21.5-21.6     כוכב ונוס הנמצאת במזל תאומים עשויה להגביר את הנושאים הרומנטיים אצלכם אך הימצאותה בזווית מאתגרת לכוכב נפטון מראה על נטייה לשקוע באשליות, להטעות או לטעות לגבי אדם מסוים הנמצא במערכת יחסים אתכם וגם אפשרות להתאכזב. בקריירה יש נטייה לעשות יותר טעויות ולהתנהג באופן תמים יותר השבוע.

 

סרטן  22.6-22.7    השבוע יש נטייה ליותר ערפול ותמימות במערכות יחסים. אתם עלולים לתת אמון באנשים שלא הוכיחו את עצמם ואז להתאכזב. עם חברים אתם עשויים ליצור שיתופי פעולה על רקע כלכלי וליצור דברים שיחזיקו מעמד לאורך זמן בהרבה תחומים. קשר עם אדם בחו"ל על רקע מקצועי כלכלי או רומנטי עלול להתגלות פחות מבטיח ממה שהיה נראה עד לפני שבוע.

 

אריה  23.7-22.8     כניסת השמש, שליט מזלכם לבית הקריירה והמעמד שלכם החל מיום שני הקרוב והצטרפותו לכוכבים מאדים ומרקורי מצביע על מיקוד חלק גדול מהאנרגיה שלכם להצלחה מקצועית ובעיקר כלכלית. אתם עשויים להתבלט ונראים טוב. כוכב נפטון הנמצא במזל דגים ובזווית דיס הרמונית לוונוס מצביע על נטייה ליותר טעויות עם כספם של האחר המופקדים בידיים שלכם.

 

בתולה   23.8-22.9     ונוס הנמצאת בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובזווית דיס הרמונית לנפטון מצביע על אפשרות להתפכח מקשר זוגי שבו אתם נמצאים ולראות את הדברים בסופו של דבר כמו שהם באמת בלי לרצות ליפות אותם מה שיכול לגרום במקרים מסוימים לכאב ותסכול. כלכלית ומקצועית חשוב שתנהגו במשני זהירות ותמנעו מטעויות השבוע. בלימודים צפויה לכם הצלחה ואפשרות לבנות את עצמכם גם בחו"ל.

 

מאזניים  23.9-23.10      ונוס, שליטת המזל שלכם תיצור בראשון ושני זווית דיס הרמונית לכוכב נפטון הנמצא בבית העבודה שלכם מה שיכול להצביע על קושי במערכות יחסים בתחום המקצועי או עם גורם בחו"ל. בתחום הרומנטי יש יותר תמימות והרגשה שבן הזוג או מושא אהבתכם פחות נגיש עבורכם. מבחינה כלכלית חשוב שתהיו יותר זהירים בגלל שאתם עלולים לקבל מידע מוטעה.

 

 

עקרב  24.10-21.11     עם כניסת השמש ביום שני למזל שור ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם והצטרפותו לכוכבים מרקורי ומאדים ייווצר מקבץ של שלושה כוכבים בבית הזוגיות והשותפויות והציבור הרחב מה שמצביע על מיקוד אנרגיה בנושאים הקשורים לשיתופי פעלה. כוכב מאדים עלול לקלקל את החוויה אם שני הצדדים לא ידעו לתת מרחב ולפעול בצורה רכושנית. מקצועית צפוי שבוע מאוד פורה.

 

קשת  22.11-21.12      למרות הימצאותו של כוכב שבתאי במזל שלכם העלול להכביד מעט אתם נהנים מריבוי כוכבים במזלות מיסוד האש שעשויים לאזן את המצב. כניסת השמש למזל שור ולבית העבודה והצטרפותו לכוכבים מרקורי ומאדים גם כן בבית העבודה שלכם מצביע על תקופה מאוד אינטנסיבית מבחינה מקצועית ועל עשייה של דברים רבים ממקום מאוד מעשי וארצי. כמו כן הצלחה אפשרית וקידום בתחום הכלכלי אפשריים בהחלט.

 

גדי   20.1 – 22.12      עם כניסת השמש לבית היצירה שלכם ולמזל שור ייווצר מקבץ של חמישה כוכבים במזלות מיסוד האדמה מה שיאפשר לכם להרגיש טוב יותר, ליצור ולקדם עניינים ברמה הפרקטית ובעיקר עם אפשרות גם לרווחים כספיים. לאמנים וליוצרים שביניכם צפויה הצלחה ואפשרות לזכות בפרסום והכרה. התקשורת והיחסים עם חברים לעבודה עלולים להשתבש בגלל דיס אינפורמציה.

 

דלי  21.1-18.2     כניסתו של השמש החל משני לבית המשפחה והבית ולמזל שור והצטרפותו לכוכבים מרקורי ומאדים עוזרים לכם להיות יותר מקורקעים ולהתעסק גם בעניינים מעשים ולטובת הבית והמשפחה. כוכב מאדים יכול גם ליצור יותר רכושנות כלפי בני הבית ופחות שיתוף פעולה במקרים מסוימים. כלכלית יש להיזהר מדיס אינפורמציה עד לשני ובתחום הרומנטי ובזוגיות צפויה הטבה והכרויות חדשות החל משלישי.

 

דגים    19.2-20.3      התקשורת והיחסים עם בני הבית, המשפחה וההורים עלולים להשתבש השבוע לפחות עד ליום שני והבלבול בכל מה שקשור להתנהלות של הבית בעיקר עניינים כספיים גם. מקצועית ובקריירה אתם נמצאים בתקופה טובה והמוטיבציה מאוד גבוה אך הזמן שאתם משקיעים שם עלול להתנגש עם הצרכים של הבית והמשפחה ולכן תצטרכו לאזן זאת לפחות בתחילת השבוע הקרוב.

 

 כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי