אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  24.12.15 – 18.12.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 24.12.15 – 18.12.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  24.12.15 – 18.12.15

 

קשת   22.11-21.12     כוכב מרקורי אשר נמצא בבית הכספים וייצמד לכוכב פלוטו הנמצא גם כן שם מצביע על חשיבה עסקית וצורך ליצור שינוי ארוך טווח ולהתחדש כלכלית אך גם עלול להצביע על סיום שותפות עם גורם כלכלי. לאמנים וליוצרים שביניכם צפוי שבוע מאוד יצירתי ובו תוכלו לזכות לפרסום והכרה מפתיע מאוד. באהבה צפויים לא מעט ניתוקים עם אדם שיש לכם איתו קשר רומנטי.

 

גדי   20.1 – 22.12     מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל גדי שיחגגו החל מהשבוע יום הולדת. כוכב מרקורי אשר ייצמד השבוע לכוכב פלוטו במזל גדי עלול להצביע על סיום קשרים במיוחד בתחום המקצועי או עם חברים לעבודה. כמו כן התקשורת שלכם עשויה להיות יותר בוטה או מניפולטיבית בגלל הצורך הגדול להשיג את מה שאתם רוצים. ונוס וצדק אשר יצרו זווית הרמונית ביניהם השבוע מצביע על עזרה מחברים ברגעים קריטיים.

 

דלי   21.1-18.2     הימצאותה של ונוס בבית הקריירה שלכם ובזווית הרמונית לכוכב צדק עשוי להצביע על יכולת טובה לגייס כסף מהזולת או ליצור קשרים עסקיים הרמוניים לטווח ארוך. כוכב מרקורי יצור השבוע זוויות דיס הרמוניות לפלוטו מאדים ואוראנוס מה שעלול להצביע על תקשורת תזזיתית ופוגענית עם הזולת או ניסיון לפגוע בשמכם הטוב מאחורי הקלעים.

 

דגים 19.2-20.3      היצמדותו של כוכב מרקורי לכוכב פלוטו מצביע אצלכם על אפשרות של סיום קשרים עם חברים שהקשר איתם לא משרת אתכם יותר. התקשורת שלכם או כלפיכם עלולה להיות מעט סוערת ואפילו אלימה בגלל ריבוי הזוויות המאתגרות של כוכב מרקורי למספר כוכבים שלא עושים חיים קלים. כלכלית חשוב שתהיו זהירים יותר השבוע בכל הנוגע לכספים שלכם או של אחרים.

 

טלה    21.3-20.4     כניסת השמש לבית הקריירה והמעמד שלכם ולמזל גדי החל מהשבוע עשוי להצביע על התחזקות האמביציה והרצון להשקיע על מנת להצליח מקצועית. יחד עם זאת כוכב מרקורי אשר נצמד לפלוטו ויוצר זוויות מאתגרות לאוראנוס ולמאדים עלול להצביע על קשיים עם סמכויות ושותפים למיניהם בתחום המקצועי. התקשורת עם בן או בת הזוג צפויה להיות מעט מתוחה ויתכנו אפילו ניתוקים.

 

שור  21.4-20.5     הימצאותו של כוכב ונוס, שליטת המזל שלכם בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל עקרב ובזווית הרמונית לכוכב צדק עשוי להצביע על שבוע הרמוני ומלא תשוקה וחיבור לבן או בת הזוג שלכם. כמו כן הפנויים שביניכם יוכלו ליצור קשר חדש הרמוני וארוך טווח. כוכב מאדים הנמצא בבית העבודה שלכם ובזווית דיס הרמונית לכוכב מרקורי לקראת סוף השבוע הבא עלול להצביע על קשי תקשורת בתחום המקצועי.

 

תאומים 21.5-21.6     הימצאותה של ונוס בבית העבודה שלכם ובזווית הרמונית לכוכב צדק עשוי להצביע על שבוע מאוד פורה בתחום המקצועי ועל הצעות עבודה או שיפור של התנאים ותגמול כספי אפשרי. כוכב מרקורי אשר יוצר השבוע זוויות דיס הרמוניות לכוכבים פלוטו, אוראנוס ומאדים עלול להצביע על מאבקים עם בני הבית והמשפחה על רקע כלכלי.

 

 

 

סרטן  22.6-22.7     הכרות על רקע מקצועי עשוי להפוך לרומן לוהט ומלא תשוקה בתקופה הקרובה. במקביל הימצאותו של כוכב מרקורי בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובזוויות מאתגרות לכוכבים פלוטו, אוראנוס ומאדים במהלך השבוע עלול להצביע על קשיי תקשורת עם שותפים למיניהם כולל בני זוג וצורך ליצור שינוי יסודי בקשר על מנת שיאריך ימים.

 

אריה   23.7-22.8      כוכב צדק הנמצא בבית הכספים שלכם יוצר זווית הרמונית לכוכב נגה מה שעשוי להצביע על שיפור במצבכם הכלכלי. יחד עם זאת כוכב מרקורי אשר ייצמד לכוכב פלוטו בבית העבודה שלכם ויצור זוויות דיס הרמוניות לכוכבים מאדים ואוראנוס עלול להצביע על קשיי תקשורת עם חברים לעבודה או על הבנה שאתם צריכים לצאת לדרך חדשה ומשודרגת בתחום המקצועי.

 

בתולה  23.8-22.9      הימצאותו של כוכב צדק במזל שלכם, מזל בתולה ובזווית הרמונית לכוכב ונוס עשוי להצביע על יכולת טובה ליצור קשרים הרמוניים יותר עם סביבתכם הקרובה כולל על רקע מקצועי. הצלחה צפויה לאמנים וליוצרים שביניכם מה שעשוי להביא גם הצעות עבודה חדשות. היצמדותו של כוכב מרקורי לכוכב פלוטו בבית האהבה ויצירת זוויות מאתגרות לאוראנוס ומאדים עלול להצביע על מתח עם מי שאתם נמצאים בקשר רומנטי.

 

מאזניים  23.9-23.10      הימצאותה של ונוס, שליטת המזל שלכם בבית הכספים והרכוש שלכם ובזווית הרמונית לכוכב צדק עשוי להצביע על שיפור מצבכם הפיננסי. כמו כן על אפשרות ליצור קשרים חדשים על רקע עסקי ומקצועי. כוכב מרקורי אשר ייצמד לפלוטו ויוצר זוויות דיס הרמוניות למאדים במזל שלכם ואוראנוס מצביע על מתח בבית ועם המשפחה וקושי לתקשר בצורה הרמונית.

 

עקרב 24.10-21.11     הימצאותה של ונוס במזל שלכם, מזל עקרב ובזווית הרמונית לכוכב צדק מצביע על כוח המשיכה שלכם השבוע ועל אפשרות ליצור קשרים הרמוניים עם אנשים שיטיבו עמכם וגם על אפשרות ליצור קשר רומנטי. יחד עם זאת בעבודה צפויות תנודות ואפילו מאבקים עם חברים לעבודה. כמו כן תהיה לכם הזדמנות לעשות שינוי מקצועי מפתיע ומהיר.
כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה 

בטלפון : 072-3401003 שלוחה  55

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי