אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  25.12.14 – 19.12.14
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 25.12.14 – 19.12.14

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  25.12.14 – 19.12.14

 

 

 

קשת  22.11-21.12     ונוס הנמצאת בבית הכספים שלכם מתקרבת לכוכב פלוטו ויוצרת זווית מאתגרת נוספת לכוכב אוראנוס מה שיכול להצביע על קשיים עם נושאים כספיים וניתוק יחסים בגלל אנשים קרובים לכם במיוחד במקום העבודה או חברים. האמנים והיוצרים שביניכם יוכלו לפרוץ קדימה למרות הקושי ואולי בגלל הקושי שמדרבן אותם להצליח למרות הכול. התרחקו ממשחקי מזל והימורים השבוע. בזוגיות ההסתכלות היא בעיקר מעשית ופחות מרגשת.

 

גדי  20.1 – 22.12  אמנם ונוס נמצאת במזל שלכם אך לא באה לכם טוב בגלל התקרבותה לפלוטו והימצאותה בזווית מאתגרת לפלוטו מה שעלול להצביע על קשיים במערכות יחסים, פרידות וניתוקים ובדידות. בבית ועם המשפחה עלולים להיות יותר מתחים ותחושת תקיעות בענייני בית כמו מעבר או קניה ומכירה. בתחום הקריירה אתם שוקלים שינוי יסודי אך עלולים לפחד מאיבוד מעמדכם.

 

דלי   21.1-18.2     תחושת החופש שכל כך חרוט לכם עלול להילקח לכם או שאתם מרגישים קלועים. אבדן החופש קשור או למערכת יחסים בעייתית או לנושאים כספיים שלא מאפשר לכם חופש תמרון ויש תחושה שעורבים לכם. כוכב מאדים במזל שלכם לעומת זאת נותן לכם כוח להילחם על העקרונות שלכם ולמרוד במוסכמות. בקריירה אתם כבר מתחילים להרגיש התחלה של שינוי והקלה לעומת השנים האחרונות.

 

דגים   19.2-20.3      היחסים עם חברים עלולים לעלות על שרטון בגלל נושאים כספיים ויתכן שאחד הצדדים אף יחליט להיפרד מהקשר. נושא הקריירה שלכם עומד לפני שינוי משמעותי ואתם צפויים לעלות דרגה בתחום המקצועי אך גם תרגישו יותר עומס ואחריות ממש החל מהתקופה הקרובה. מבחינה כלכלית אתם מרגישים שאתם חייבים לממש את התוכניות שחלמתם עליהם על מנת לשדרג עצמכם מבחינה כלכלית.


טלה    21.3-20.4     הרצון שלכם ללכת על מה שנכון לכם בכל מחיר ולמרוד במוסכמות עלול ליצור קרע עם אנשים הממונים עליכם עד כדי ניתוק היחסים ואפילו עזיבה של מקום העבודה או התרחקות מדמות סמכותית כזו או אחרת כמו מאחד ההורים. היחסים עם בני זוג או שותפים עלולים להתאפיין השבוע בריחוק וקור רגשי והתנהלות ממקום מאוד פרקטי בלבד ללא רגשות.


שור 21.4-20.5      ונוס שליטת המזל שלכם ובית העבודה שלכם יוצר זוויות מאתגרות עם הכוכבים פלוטו ואוראנוס מה שיכול להצביע על הסתבכות כלכלית ופלילית ולכן חשוב שתהיו מאוד זהירים ותתנהלו באופן מאוד אחראי ובאורח רוח. בריאותית חשוב שתהיו עם היד על הדופק ולא תזניחו השבוע שום דבר שקשור לבריאותכם. נסיעה לחו"ל או הרשמה ללימודים עלולים להתבטל או להידחות בגלל עניינים כספיים או בעיה ברישום כי לא יעשו לכם שום הנחות.


תאומים 21.5-21.6      קשר רומנטי חדש עלול להגיע לנקודה קריטית בגלל ריחוק, ניכור או מבוי סתום בקשר והתוצאה האפשרית היא גם ניתוק ופרידה מאותו אדם. מבחינה כספית חשוב שתהיו זהירים בעיקר בכל הנוגע לכספים של הזולת וכדאי שתמנעו מפעילויות לא אחראיות. חברתית אתם בולטים השבוע ומאוד פעילים בעיקר בקבוצות וארגונים. נסיעה לחו"ל יכולה להתממש בהפתעה.


סרטן 22.6-22.7     עם ארבעה כוכבים במזל גדי השבוע ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם מרב תשומת הלב שלכם יהיה סביב נושאים אלו. ונוס המתקרבת לכוכב פלוטו ויוצרת ביחד איתה זווית מרובעת מאתגרת לכוכב אוראנוס מצביע על קושי להתנהל מול בן הזוג ושותפים ועל קושי ביחסים עד כדי רצון אפילו לסיים את הקשר. אם תדעו להמתין לפחות לשלישי רביעי תוכלו להחליט ממקום טיפה יותר ברור ורגוע. בקריירה אתם עומדים לפני שינוי משמעותי.


אריה 23.7-22.8      היחסים בעבודה שלכם עם חברים לעבודה או עם עובדים תחתיכם עלולים להתערער ויש תחושה של תקיעות וצורך לעשות שינוי יסודי מה שאומר שיתכן ותרגישו צורך להתחיל משהו אחר במקום אחר. בריאותית זו יכולה להיות תקופה מאתגרת עבורכם וחשוב שלא תזניחו בעיקר בכל הנוגע לשיניים ולבעיות גב. שותפויות חדשות יכולות להתפתח באופן מהיר ומפתיע גם בהקשר הרומנטי.

 

בתולה 23.8-22.9   אמנם השבוע ייווצר מקבץ של חמישה כוכבים במזלות מיסוד האדמה כמו המזל שלכם אך אם נסתכל לעומק נראה שמקבץ זה מאוד מאתגר גם עבורכם. האתגר יכול להיות ביחסים עם ילדיכם כאשר תרגישו שהם עלולים להתרחק ולהתנכר לכם ואם תלחצו עליהם יותר מדי הם עלולים ממש למרוד ואף להתנתק מכם פיזית או רגשית. קשר רומנטי שלכם עלול להסתיים בשבוע הקרוב. לאמנים וליוצרים שביניכם יותר קשה להתבטא השבוע.


מאזניים 23.9-23.10     האווירה בבית ועם המשפחה שלכם עלולה להתאפיין ביחסים מתוחים וריחוק בשבוע הקרוב מה שישפיע גם על הזוגיות שלכם או שהזוגיות שלכם תשפיע על היחסים עם בני הבית. אתם מרגישים שאין ברירה אלה לקחת אחריות ולהתמודד עם האתגרים אחרת תהיה פגיעה קשה ביחסים. בכל הנוגע לשותפויות גם בתחום המקצועי והכלכלי כדאי להמתין ולא לבצע אותן השבוע. חברים יהוו מקור תמיכה ונחמה כמעט היחידי השבוע.


עקרב   24.10-21.11     כוכב פלוטו שליט מזלכם וכוכב ונוס שליטת בית הזוגיות שלכם ייצרו צמידות מדויקת ביניהם וזווית מרובעת ומאתגרת נוספת גם לכוכב אוראנוס מה שעלול להצביע על יחסים טעונים עם בני זוג ושותפים למיניהם. מצב מאתגר זה עלול להביא גם לסיום הקשר או לפרידה ביניכם אם לא תדעו לנהוג בצורה בונה ביחסים. גם בעבודה המצב לא מי יודע מה ויש רצון לצאת מהתקיעות של החודשים האחרונים.

 

 

 

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :    072-3401003

שלוחה 55

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי