אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  25.9.14 – 19.9.14
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 25.9.14 – 19.9.14

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  25.9.14 – 19.9.14

 

בתולה 23.8-22.9   :   התקרבותו של כוכב ונוס לשמש במזל שלכם ובזווית הרמונית לשבתאי מצביע על יציבות גדולה יותר בתחום הרומנטי וגם על אפשרות למסד יחסים בתחום הרומנטי. יצירת זווית הרמונית בין כוכב צדק לאוראנוס מצביע על השראה מאוד גדולה ועל שפע יצירתיות. כניסת השמש לבית הכספים שלכם השבוע מצביע על מיקוד ועשייה בתחום היצירתי ועל גידול אפשרי בהכנסות שלכם.

 

מאזניים 23.9-23.10     מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל מאזניים שיחגגו יום הולדת החל מהשבוע. כניסת השמש למזל שלכם והצטרפותו לכוכב מרקורי מצביע על מיקוד סביב נושאים של מערכות יחסים, זוגיות, רומנטיקה, שיתופי פעולה מכל הסוגים ויצירת איזון והרמוניה מסביבכם. יצירת קשר הרמוני בין כוכב צדק לאוראנוס הנמצא בבית הזוגיות שלכם מצביע על אפשרות להיווצרות קשר של אהבה באופן מפתיע.

 

עקרב  24.10-21.11     יצירת זווית הרמונית בין כוכב שבתאי הנמצא במזלכם לבין כוכב ונוס מצביע על אפשרות להתקדם ברמה המקצועית והכלכלית כמו כן על אפשרות למסד יחסים בתחום הרומנטי. כמו כן שבוע טוב לסגירת הסכם של שיתופי פעולה על רקע עסקי ומקצועי. חברתית צפוי שבוע טוב שבו תהיו מבוקשים ומחוזרים. בעבודה ובקריירה אתם עשויים לזכות לקידום מהיר ומפתיע.

 

קשת  22.11-21.12      השבוע אתם עשויים להתבשר על קידום מקצועי וגם על הטבה כספית. כוכב מאדים הנמצא במזל שלכם נותן לכם אמנם הרבה כוח ואנרגיה לעשות יחד עם זאת תתקשו לדעת מתי להרפות והרצון לפרוץ קדימה בכל מחיר יכול לעלות לכם במחיר כבד ואנשים מסביבכם ובמשפחתכם עלולים להיפגע מחוסר ההקשבה שלכם. חברתית ובתחום הלימודים מצבכם טוב והצלחה אפשרית.

 

גדי   20.1 – 22.12      כניסת השמש לבית הקריירה שלכם והצטרפותו לכוכב מרקורי מצביע על התגברות השאפתנות וכושר המנהיגות שלכם. כמו כן היכולת ליצור קשרים על רקע עסקי ומקצועי תתחזק ואתם עשויים לבלוט יותר השבוע. כלכלית שינויים מפתיעים וחיוביים עשויים להתרחש ולשפר את מצבכם הפיננסי. בתחום הרומנטי הביטחון שלכם והקשרים טובים יותר.

 

דלי   21.1-18.2      היצמדותה של הירח לכוכב צדק במזל אריה ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על סוף שבוע של פתיחת הלב וחיבור זורם ואוהב יותר לבן הזוג או לשותפים בחייכם. הפנויים שביניכם יוכלו להיכנס לקשר חדש מלהיב ומפתיע במהלך השבוע הקרוב וגם לזה שאחריו. כניסת השמש למזל מאזניים מחזק את הקשרים שלכם עם חו"ל בתחום המקצועי ואת ההצלחה שלכם בלימודים.

 

דגים   19.2-20.3      הרצון להצליח ולהוביל בתחום הקריירה מתחזק השבוע יחד עם זאת הימצאותו של כוכב מאדים בזווית דיס הרמונית לכוכב נפטון שליט מזלכם מצביע על קושי להוציא לפועל דברים וחולשה כללית ותחושת קורבנות אפשרית. ונוס והשמש הנמצאים עדיין בבית השותפויות שלכם מצביעים על רצון לפתור קונפליקטים בדרך נעימה יותר. כניסת השמש למזל מאזניים מצביע על אפשרות להגדיל הכנסות דרך הזולת.

 

 טלה    21.3-20.4      היצמדותו של הירח לכוכב צדק בבית היצירה שלכם ויצירת זווית הרמונית גם לכוכב אוראנוס במזלכם מצביע על שפע של יצירתיות והצלחה פתאומית ומפתיעה במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם. היחסים עם ילדיכם יוכלו לעבור שדרוג במהלך השבועות הבאים. מקצועית צפוי לכם שבוע טוב ופורה. כניסת השמש לבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על מיקוד סביב הזוגיות והשותפויות שלכם ורצון לפתור קונפליקטים בדרכי שלום.

 

שור  21.4-20.5      היצמדותו של הירח לכוכב צדק בסוף השבוע ובבית המשפחה והבית מצביע על תחושה של רווחה גדולה יותר ואופטימיות עם עצמכם ועם בני הבית והמשפחה. כניסת השמש לבית העבודה שלכם מאפשר לכם להוציא יותר דברים לפועל בצורה יצירתית, להתבלט ובעיקר ליצור קשרים הרמוניים עם אותם גורמים מקצועיים שנמצאים אתכם בקשרי עבודה. בתחום הרומנטי ירגישו הפנויים שביניכם בשלים יותר למיסוד יחסים רומנטיים.

 

תאומים 21.5-21.6      היצמדותו של הירח לכוכב צדק במזל אריה מצביע על סוף שבוע נעים במיוחד עם בני משפחה וחברים ועל היכולת ההשפעה הגבוהה שלכם על בני המשפחה, חברים וקרובים. כוכב מאדים לעומת זאת עלול ליצור אי הבנות מול סמכויות ומאוחר יותר עם בני זוג ושותפים למיניהם. כבר בתחילת השבוע תוכלו לשפר את מעמדכם הכלכלי והמקצועי. כניסת השמש לבית היצירה והילדים יטיב עמכם מאוד ויאפשר לכם להתבטא בשני תחומים הללו בצורה הרמונית יותר.

 

סרטן  22.6-22.7      הצלחה מקצועית וכלכלית עשויה להתממש השבוע במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם. כוכב מאדים הנמצא בזווית דיס הרמונית לכוכב נפטון מצביע על קושי לשים גבולות ברורים ונטייה לפעול באופן שעלול להתיש אתכם פיזית ונפשית. כניסת השמש לבית המשפחה והבית שהוא המגרש הטבעי שלכם יעזור לכם להרגיש נינוחים ומאוזנים ויאפשר לכם להתמקד בנושאים הללו ולקדם אותם.

 

אריה 23.7-22.8     כניסת הירח למזל שלכם, מזל אריה והיצמדותו לכוכב צדק מצביע על שמחת חיים וכיף לפחות לאורך סוף השבוע. הביטחון שלכם והחיבור למשפחה ישתפר מאוד. מצבכם הפיננסי ישתפר במהלך השבוע ואתם עשויים לזכות בקידום מקצועי וכספי גם דרך מקום העבודה. קשר רומנטי חדש עשוי להתחיל באופן מפתיע ומהיר. כניסת השמש שליט מזלכם למאזניים מצביע על פעילויות חברתיות רבות ועל הצלחה בלימודים.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003

 

 

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי