אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  26.3.15 – 20.3.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 26.3.15 – 20.3.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  26.3.15 – 20.3.15

 

דגים    19.2-20.3      ליקוי החמה שיתרחש בסוף השבוע במעלה האחרונה של מזל דגים מצביע על סיום תקופה מאוד מאתגרת עבור בני ובנות מזל דגים ומאפשר להם לעשות שינוי ארוך טווח ויציב בחייהם. כניסת השמש לבית הכספים שלכם ולמזל טלה והצטרפותו לכוכב מאדים ולאוראנוס מצביע על אנרגיה של התחדשות ויוזמה בכל הנוגע למשאבים ולכספים שלכם. כוכב צדק בבית העבודה שלכם ובמזל אריה מוסיף שפע של אנרגיה ויצירתיות לתחום המקצועי.

 

 טלה    21.3-20.4      כניסת השמש והירח למזלכם השבוע מבשר על תחילת האביב ועל תקופה חדשה ומלאה בעשייה וביצירתיות עבורכם. בני ובנות מזל שנולדו ממש בתחילת המזל יכולים להיות מושפעים מליקוי החמה שהתרחש בסוף השבוע במעלה האחרונה של המזל הקודם, מזל דגים וזה יכול להשפיע גם על דברים ברמה הבריאותית או בעשייה מתחת לפני השטח. הימצאותה של ונוס בבית הכספים שלכם ובמזל שור עוזרת לכם בכל הנוגע לעניינים כספיים

 

שור   21.4-20.5     כניסת השמש למזל טלה בסוף השבוע מבשר על התקרבות יום הולדתכם ועל תקופה של סיומים ועשיית חשבון נפש בחיים שלכם. יחד עם זאת, ונוס שליטת המזל שלכם הנמצאת במזל שור מאפשרת לכם יותר יציבות ומשפרת את הנושאים הפיננסיים והרומנטיים בחייכם. כוח המשיכה שלכם יגדל ויאפשר לכל מיני אנשים להתקרב אליכם. ליקוי החמה בסוף מזל דגים יכול לבשר על שינוי משמעותי בחיים שלכם עם חברים ובהתנהלות בקבוצות שונות.

 

תאומים  21.5-21.6      ליקוי החמה שהתרחש בסוף השבוע בבית הקריירה שלכם מצביע על אפשרות לשינוי מצב או כיוון בנושא הקריירה ולצורך להתמסר לנושא שאתם רואים בו כיעוד שלכם. יחד עם זאת יתכן שינוי משמעותי ושינוי כיוון בעבודה. כניסת השמש למזל טלה והצטרפותו לכוכב מאדים ואוראנוס מצביע על פעילות יתרה בתחום החברתי ובתוך קבוצות שאליהם אתם שייכים. בזוגיות ועם שותפים צפו לשבוע יציב יותר.

 

סרטן  22.6-22.7     כניסת השמש והירח לבית הקריירה שלכם והצטרפותם לכוכבים מאדים ואוראנוס כאשר כולם במזל טלה מצביע על המון אנרגיה ורצון להוביל ולהנהיג בכל מה שאתם עושים במיוחד בתחום הקריירה שלכם. יחד עם זאת תתקשו לשתף פעולה ותרצו לקבוע את מהלך העניינים ותתקשו לקבל לא. בתחום הזוגיות אתם מושפעים מהזווית המאתגרת בין פלוטו לאוראנוס המכריח אתכם לקחת החלטות גורליות ולעשות שינוי ביחסים שלכם.

 

אריה  23.7-22.8      עם כניסת השמש, שליט מזלכם למזל טלה תקבלו זריקת אנרגיה משמעותית והאופטימיות עשויה לחזור לחייכם יחד עם שפע של אנרגיה ורצון לעשות וליצור. הרצון להתרחב, לנסוע וללמוד גם כן עשוי לגדול משמעותית. זווית הרמונית בין השמש לכוכב שבתאי והימצאותה של ונוס בבית הקריירה שלכם ובמזל שור מצביע על הצלחה בתחום המקצועי ויותר פרסום בעיקר לכל מי שעוסק בתחום היצירה ובעבודה עם ילדים.

 

בתולה  23.8-22.9       בסוף השבוע התרחש ליקוי חמה בבית הזוגיות והשותפויות שלכם וזה יכול להצביע על שינוי משמעותי בשותפויות שלכם. מקבץ של ארבעה כוכבים במזל טלה מעלה על פני השטח הרבה מאוד יצרים ומטענים, תשוקות אך גם פחדים שהיו כלואים  בתת המודע שלכם כולל בנושא המוות ואבדנים. כסף שיגיע לעומת זאת מקרוב משפחה יכול לסייע לכם לבנות או להרחיב בית קיים.

 

מאזניים  23.9-23.10      מקבץ של ארבעה כוכבים במזל טלה ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם כולל השמש, הירח מאדים ואוראנוס מצביע על התגברות של יצרים בתוך הזוגיות שלכם או בקשרים עם שותפים ומול הציבור הרחב בכלל. תתקשו יותר לשתף או לזכת בשיתוף פעולה וכל צד ירצה לקבוע את הטון. ונוס הנמצאת במזל שור מצביע על תקופה טובה כלכלית ועל אפשרות למשוך כסף מהזולת. חברתית צפוי לכם שבוע מלא בפעילויות מהנות.

 

עקרב  24.10-21.11      ליקוי החמה שהתרחש בסוף השבוע יכול להעיד על שינוי משמעותי ביחסים שלכם עם ילדיכם או במערכת יחסים רומנטית. בכל מקרה צפו להתפכחות ממצב של אשליה והתגברות אפשרית של מודעות. מקבץ של ארבעה כוכבים בבית העבודה שלכם ובמזל טלה מצביע על פעילות יתר בתחום המקצועי והתגברות של היצירתיות שלכם שמופנית לנושאים מקצועיים. ונוס בבית השותפויות עשויה לשפר את היחסים עם שותפים.

 

קשת 22.11-21.12      מקבץ של ארבעה כוכבים בבית היצירה שלכם ועוד שניים בשאר המפה שלכם מצביע על התגברות של הכוחות היצירתיים שלכם אך גם על אפשרות לבנות דברים לטווח ארוך. לאמנים וליוצרים שביניכם צפויה הצלחה השבוע . ונוס הנמצאת במזל שור ובבית העבודה והשרות שלכם עוזרת לכם ליצור יחסים הרמוניים יותר עם סביבת העבודה שלכם וגם להפיק יותר רווחים מהעיסוקים שלכם.

 

גדי 20.1 – 22.12     מקבץ של ארבעה כוכבים במזל טלה ובבית המשפחה והבית מצביע על מיקוד מרב תשומת הלב שלכם סביב ענייני הבית משפחה והורים. הצורך להוביל וליזום אם זה דברים טכניים בתוך הבית או בשינויים בתוך המשפחה וביחסים בבית ועם המשפחה אלו הנושאים שיעסיקו אתכם השבוע ויתאפשר לכם להוביל שינויים רבים. ונוס הנמצא במזל שור תיצור זווית הרמונית לכוכב פלוטו במזל שלכם ולשאר הכוכבים במפת הלידה שם מה שמצביע על בנייה כלכלית.

 

 דלי  21.1-18.2      מקבץ של שישה כוכבים במזלות מיסוד האש השבוע מצביעים על שבוע שהדגש בו הוא על נושאים חברתיים ועל תקשורת עם הסובבים אתכם. ריבוי כוכבים במזל טלה מצביע על הצורך לקבוע את הטון ולהוביל בנושאים הללו ועל קושי לקבל תכתיבים מהסביבה. היכולות המנטאליות שלכם יהיו במיטבם השבוע והצלחה צפויה לסטודנטים ולמרצים והמורים שביניכם. ונוס הנמצאת בבית המשפחה והבית שלכם ובמזל שור מאפשר יותר הרמוניה ויציבות עם הבית והמשפחה.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי