אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  27.11.14 – 21.11.14
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 27.11.14 – 21.11.14

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  27.11.14 – 21.11.14

 

עקרב  24.10-21.11      השמש אמנם יוצאת מהמזל שלכם אך היא תכנס לבית הכספים שלכם ויחד עם כוכב ונוס תוכלו לחזק עניינים פיננסיים במידה ולא תכנסו להפרזות. כוכב צדק ממשיך להאיר לכם פנים בתחום הקריירה ולחזק את מעמדכם. שפע של הזדמנויות נפתחות לפניכם בתחום העבודה והקריירה. הצלחה לסטודנטים בני ובנות מזל עקרב השבוע. אתם ממוקדים ושואפים להצליח.

 

קשת  22.11-21.12      מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל קשת שיחגגו החל מהשבוע יום הולדת. עם כניסת השמש והצטרפותו לכוכב ונוס גם כן במזל קשת האופטימיות והשמחה עשויה לחזור לחייכם. כוח המשיכה שלכם גדל ועשוי להשפיע גם על התחום הרומנטי ולפתוח בפני הפנויים שביניכם קשרים חדשים יחד עם זאת אתם לא בעניין של מחויבות בשלב זה. הכוכבים מאדים ופלוטו הנמצאים בבית הכספים שלכם משקפים יותר מיקוד ושאפתנות בעניינים פיננסים.

 

גדי  20.1 – 22.12     אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם וכניסת השמש למזל קשת מבשר על סיום תקופה וכניסת לתקופה חדשה ובה אתם יכולים להתחיל דברים מחדש אך כרגע חשוב שתשקיעו אנרגיה בתכנון ועשייה. בבית ועם המשפחה אתם מנסים לשנות סדרי עולם אם ממקום רצוי או שזה נכפה עליכם וזה עלול ליצור עימותים עם בני הבית והמשפחה במיוחד אם הם מאוד שמרניים.

 

 דלי   21.1-18.2     השמש יוצאת מבית הקריירה שלכם ותצטרף לכוכב ונוס במזל קשת שם יעסקו שניהם בנושאים חברתיים ויקלו עליכם כאשר יוסיפו עניין והתלהבות. קשרים חדשים יוכלו להיווצר דרך קבוצות או אירועים כולל קשר רומנטי. מרקורי הנמצא בבית הקריירה שלכם ובמזל עקרב עשוי לחזק רעיונות בתחום הקריירה ובנושאים פיננסיים. כוכב צדק הנמצא במזל אריה עשוי למשוך לחייכם הזדמנויות לשיתופי פעולה ולהשפיע לטובה על הציבור הרחב.

 

דגים    19.2-20.3      כניסת השמש לבית הקריירה והמעמד שלכם השבוע עשוי להגביר את האמביציה שלכם וההתלהבות ואת האמונה בעצמכם וברעיונות שלכם כמו כן יאפשר לכם יותר ליזום ולקדם נושאים קהילתיים. גם ונוס הנמצאת בבית הקריירה שלכם מצביעה על יצירת קשרים מטיבים לטובת נושאים משמעותיים בקלות יחסית. עם שותפים ובני זוג תיתכן יותר חשדנות וקושי לשתף פעולה בשלב זה.

 

 טלה   21.3-20.4     אתם שואפים להיות חופשיים במה שאתם עושים ואולי להכניס כמה שינויים בחייכם או בתחום הקריירה אך עלולים להיתקל באי אלו התנגדויות וככל שהזמן יעבור ההתנגדות עלולה להתגבר וליצור משקעים מצד סמכויות או הורים. כניסת השמש למזל קשת שהוא מזל מיסוד האש כמוכם יגביר את ההתלהבות והחיבור לרצונות שלכם. אתם שואפים ליצור אך צריכים תקציבים וקשרים מאנשים אחרים כדי להפיץ את העבודות שלכם.

 

שור    21.4-20.5     עם כניסת השמש בשבת למזל קשת והצטרפותו לכוכב ונוס שליטת מזלכם יתאפשר לכם גם להגדיל את ההכנסות מהזולת בעיקר אם אתם עצמאיים. כספים עשויים להגיע בשבוע הקרוב וגם מעבר לכך. בזוגיות ועם שותפים תוכלו לקדם נושאים חשובים ולהוציא לפועל פרוייקטים משותפים. בבית ועם המשפחה לעומת זאת ישנם יותר חילוקי דעות בין שישי לראשון.

 

 

תאומים 21.5-21.6      כניסתו של השמש למזל קשת ולבית הזוגיות, השותפויות והציבור הרחב יחד עם ונוס הרגשתכם עשויה להשתפר מאוד. קשרים ושותפויות חדשות עשויות להירקם כולל בתחום הרומנטי. בעבודה לעומת זאת עדיין יש עומס אך הרבה פחות ותוכלו להגיע השבוע לפריצת דרך בתחום המקצועי. עם חברים וקרובים יתכנו יותר חילוקי דעות והתנגחויות קלות הימנעו מלהיכנס לוויכוחים מיותרים.

 

סרטן  22.6-22.7      השמש תכנס לבית העבודה והשרות שלכם וביחד עם כוכב ונוס הנמצאת שם כבר יוסיפו המון אופטימיות ושפע של הזדמנויות בתחום המקצועי. מעסיקים יוכלו למשוך עובדים איכותיים יותר. בזוגיות ועם שותפים אתם נכנסים לתקופה פחות יציבה עם אפשרות לתהפוכות בקשר ואפילו פרידה אם לא תשנו את מה שלא עובד יותר. כלכלית יתכנו חילוקי דעות עם ילדיכם בגלל הוצאות מופרזות.

 

אריה 23.7-22.8     הימצאותו של כוכב פלוטו בבית העבודה ובזווית מאתגרת לכוכב אוראנוס מצביע על כניסה לתקופה מאתגרת יותר בתחום המקצועי ועל אפשרות לעשות טרנספורמציה בעבודה כולל הסבה מקצועית או החלפת מקום עבודה. בבית ועם המשפחה כולל ההורים יש נטייה לחלוקי דעות בעיקר בסוף השבוע. הימנעו מוויכוחים מיותרים בעיקר בנושאים אידיאולוגים.

 

בתולה 23.8-22.9     כניסת השמש לבית המשפחה והבית והצטרפותו למזל קשת מצביע על מיקוד אנרגיה לנושאים ביתיים ומשפחתיים ועל צורך ליצור סביבה נעימה, רגועה ושקטה ובעיקר אסתטית בתוך הבית שלכם. האמנים והיוצרים שביניכם שואפים לצאת החוצה ולהתפרסם יחד עם זאת אתם נדרשים להוציא כרגע סכומי כסף גדולים לצורך העניין שאין ברשותכם כרגע וזה עלול ליצור תסכול.

 

מאזניים 23.9-23.10      מעבר כוכב נגה שליטת מזלכם ממזל עקרב לקשת מצביע על יותר קלילות וזרימה ועל רצון לצאת החוצה לפגוש חברים וקרובים. בתחום הרומנטי יש רצון ביותר חופש ובתקופה זו קשה יותר להתחייב. כלכלית, לאחר תקופה לחוצה אתם מרשים לעצמכם לבזבז יותר וליהנות מהחיים. האווירה בבית ועם המשפחה לעומת זאת יותר כבדה ויש הרגשה שאתם עומדים לפני שינוי משמעותי.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :    072-3401003

שלוחה 55

 


 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי