אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  28.5.15 – 22.5.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 28.5.15 – 22.5.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55
הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  28.5.15 – 22.5.15

 

 

 

תאומים 21.5-21.6     ונוס הנמצאת בבית הכספים שלכם מצביעה על שבוע טוב מבחינה כלכלית. יחד עם זאת הימצאותו של מרקורי בנסיגה ובזווית הרמונית לנפטון מראה על אפשרות ליותר הונאות ובלבול ולכן כדאי להימנע במיוחד בשבוע הקרוב מחתימה על חוזים הסכמים או התחלות חדשות. התקשורת עם הסובבים אתכם במיוחד סמכויות כמו בוסים או הורים לא במיטבה.

 

סרטן   22.6-22.7      אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם ועלולים להרגיש מעט עייפים ומבולבלים. מספר דברים קורים מאחורי הקלעים או מאחורי גבכם, היו ערניים ! ונוס הנמצאת במזל שלכם, מזל סרטן גורמת לכם לשפר את המראה שלכם עד כדי כך שבן או בת הזוג שלכם עלולים לקנא לכם ולהיות קצת אובססיביים כלפיכם. התנהגות כזו עלולה ליצור קרע ביחסים שלכם.

 

אריה  23.7-22.8      מקבץ שלושה כוכבים במזל תאומים מצביע על פעילות רבה בתחום החברתי אצלכם. יחד עם זאת הימצאותו של כוכב מרקורי בנסיגה ובזווית דיס הרמונית לכוכב נפטון עלול להצביע על יותר תמימות ועל זה שאנשים שאתם מכירים אינם מי שהם מתיימרים להיות ומנסים לתמרן אתכם או להשיג מכם דברים במרמה. בעבודה צפוי יותר מתח עם הסובבים אתכם ועם סמכויות ובעלי כוח והשפעה.

 

בתולה  23.8-22.9      השמש, מאדים וכוכב מרקורי הנמצאים בבית הקריירה שלכם מצביעים על ריכוז אנרגיה בכיוון העבודה והקריירה שלכם ועל אפשרות להגיע להישגים. יחד עם זאת יש נטייה ליותר בלבול וטעויות בעיקר בשבוע הקרוב ולכן היו זהירים יותר והימנעו מהתחלות חדשות. היחסים עם חברים או הילדים שלכם נוטים להתאפיין בעיקר בסוף השבוע ביותר מתח ונטייה למאבקים.

 

מאזניים  23.9-23.10      שליטת המזל שלכם, ונוס הנמצאת בבית הקריירה שלכם מצביע על צורך ביצירת איזון בנושאים המקצועיים וגם על השקעה בתחום אך מצד שני זה עלול להתנגש עם מה שהמשפחה ובן או בת הזוג מצפים מכם וזה כשלעצמו יכול לפגוע ביחסים שלכם ואף להביא לפרידה. נסיעות לחו"ל עלולות להתעכב או שתגלו שהמלון או המקום שאליו נסעתם לא היה כמו שחשבתם או כפי שהובטח לכם.

 

עקרב  24.10-21.11     כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה ובזווית דיס הרמונית לכוכב נפטון מצביע על נטייה ליותר טעויות בכל הנוגע להתנהלות שלכם עם הכספים של אנשים אחרים כמו כן יתכנו יותר הונאות עם כספים. היו זהירים ! בעבודה ובקריירה אתם במגמת עליה ועשויים לקבל הצעות מפתיעות ומעניינות. יחד עם זאת השתדלו לא להתחיל משהו משמעותי עד לאחר נסיגת כוכב מרקורי באמצע יוני.

 

קשת  22.11-21.12      כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמגמת התקרבות למאדים כבר מראה על מתכון לבעיה של תקשורת אך אם נוסיף גם את כוכב נפטון למשוואה ובזווית דיס הרמונית אל שניהם נקבל גם התלקחות הנובעת מאי הבנה או מילה שלא במקום עם בני זוג, משפחה ושותפים. כלכלית זהו שבוע נפיץ במיוחד ולכן השתדלו להתנהל בצורה מאוד זהירה אחראית ומחושבת.

 

 

 

גדי  20.1 – 22.12      בן או בת הזוג שלכם רוצים מכם יותר התחשבות הבנה ואפילו רוך אך השבוע תתקשו לתת להם את כל זה ותרצו לשלוט בנעשה בתוך הקשר או הבית. אם לא תדעו להתחשב גם בסביבה שלכם ובמיוחד בבני הזוג שלכם זה עלול להיגמר לא טוב הפעם. בכל מקרה ולמרות שזה לא אופייני לכם השתדלו לא להיגרר למריבות או להחליט החלטות אימפולסיביות. בעבודה צפויה הצלחה וקידום במידה ולא תעשו טעויות חמורות.

 

דלי  21.1-18.2      חבריכם או ילדיכם עלולים לגרור אתכם להרפתקה מסוכנת מבחינה כלכלית או שהם יגררו למקום כזה מה שידרוש מכם להיות ערניים ולא ליפול למקום הזה מה שיכול לפגוע בכם וביחסים שלכם איתם. בעבודה היחסים עלולים להתחמם השבוע ואתם עלולים להיפגע ולהרגיש שאין לכם שם שום תמיכה וגיבוי. הדבר עלול לגרום לכם לרצות לעזוב או להתנתק ממספר אנשים במקום העבודה. שבוע טוב לאמנים, ליוצרים, לממציאים ולמפתחים שביניכם.

 

דגים   19.2-20.3      נפטון, שליט מזלכם יוצר השבוע זווית מאתגרת לכוכב מרקורי ולמאדים בבית המשפחה והבית שלכם מה שעלול להצביע על נטייה ליותר טעויות ותקלות טכניות בבית וגם בתקשורת מול המשפחה. הימצאותו של מאדים בבית המשפחה עלול להוסיף למשוואה גם הרבה כעסים ואלימות שעלול לפרוץ ממילה שנאמרת לפעמים ללא כוונה. היו זהירים ! עם חברים היחסים גם כן עלולים להשתבש. בעבודה לעומת זאת אתם במגמת עליה.

 

טלה     21.3-20.4     השבוע במיוחד אתם מתבקשים להיות זהירים מאוד על הכביש ! כמו כן גם בדרך שאתם מתבטאים משום שזה עלול להביא להתלקחות, כעסים ואפילו אלימות בעיקר מילולית אך גם פיזית. סטודנטים יתקשו יותר להתרכז כמו כן יש נטייה לשכוח להגיש עבודות בזמן או להתעכב במבחנים בגלל קושי גדול יותר להתרכז. לאמנים וליוצרים שביניכם דווקא מצב ככבים זה יכול להביא אתכם למקום של יותר השראה ודמיון פורה.

 

שור  21.4-20.5      מקבץ של שלושה כוכבים בבית הכספים והרכוש שלכם, ביניהם השמש, מאדים וכוכב מרקורי מצביע על מוטיבציה גבוהה מהרגיל להצליח וליזום מבחינה כלכלית. יחד עם זאת הימצאותו של כוכב מרקורי בנסיגה ובזווית דיס הרמונית לכוכב נפטון מצביע על נטייה ליותר טעויות תמימות והונאות עם כספים. היזהרו ! היחסים עם קרובים ומשפחה שלכם עלולים להיפגע השבוע במיוחד בגלל עניין של עיקרון או אידיאולוגיה ואמונה.


כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי