אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  3.12.15 – 27.11.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 3.12.15 – 27.11.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  3.12.15 – 27.11.15

 

 

קשת  22.11-21.12    מזל טוב לבני מזל קשת שיחגגו יום הולדת. השמש הנמצאת במזל שלכם נצמדת לכוכב שבתאי מה שיכול להצביע על קצת יותר רצינות ואפילו כבדות שלא מאפיינת אתכם בדרך כלל אך גם על תקופה של הצלחה והכרה בהישגים שלכם. חלק מבני מזל קשת עשוי לקבל הצעת עבודה משמעותית. שבוע טוב לאמנים וליוצרים שביניכם כולל בתחום הטכני. רעיונות באים לכם בקלות.

 

גדי   20.1 – 22.12      אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם ובמקביל לחשבון הנפש ובניית תוכניות לשנה הקרובה אתם גם עשויים להגיע להישגים וליהנות פעילות בתחום הקריירה. קידום מפתיע עשוי לעורר התפעלות וקנאה מצד אחרים ולכן חשוב שתשמרו בשלב זה על המידע אצלכם עד שהדברים יהיו בטוחים. בכל הנוגע לבריאות חשוב שתהיו עם היד על הדופק ולא תזניחו או תדחו דברים.

 

דלי  21.1-18.2    כוכב שבתאי, שליט המזל העתיק שלכם יוצר זווית מאתגרת לכוכב נפטון הנמצא בבית הכספים שלכם מה שמצביע על צורך להיות ערניים בכל הנוגע לנושאים כספיים ועל צורך להפריד בין חברים לכספים ולא לערב אותם או להיסחף אחר הבטחות שוו שלהם. היצמדות השמש לכוכב שבתאי עשוי להצביע על הישג שלכם בתחום החברתי והקהילתי או בהקשר לפעילות שלכם בארגון שאתם משתייכים.

 

דגים  19.2-20.3      השמש הנמצאת בבית הקריירה שלכם בצמידות לכוכב שבתאי ומרקורי עשוי להצביע על אמביציה גבוהה וגם על הישג בתחום המקצועי. יחד עם זאת תיתכן חולשה כללית או חוסר בהירות בכל הנוגע לנושאים שקשורים לעולמכם האישי למשפחה ולהורים. כוכב מאדים שיצור זוויות מאתגרות לכוכבים פלוטו ואוראנוס עלול להצביע על אתגרים בתחום כלכלי ועל צורך ביותר שיקול דעת.

 

טלה   21.3-20.4      היצמדותו של השמש לכוכב שבתאי במזל קשת עשוי להצביע על הצלחה בנושאים הקשורים לחו"ל. יחד עם זאת חשוב שלא תכנסו לאשליה לגבי ההמשך ותהיו מאוד מפוכחים לגבי מה שקורה. הימצאותו של כוכב מאדים, שליט המזל שלכם בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובזוויות מאתגרות לכוכבים פלוטו ואוראנוס השבוע עלול להצביע על מתח רב ומאבקים עם בני זוג ושותפים.

 

שור   21.4-20.5     הימצאותו של השמש בצמידות לכוכב שבתאי ובזווית מאתגרת לכוכב נפטון עלול להצביע על אתגרים בכל הנוגע לכספים הקשורים לזולת. כמו כן תיתכן יותר חולשה ויותר סכנות ולכן כדאי שתהיו זהירים יותר השבוע בכל דרך אפשרית ותמנעו מסיכונים מיותרים. בעבודה המתח עלול לגבור ויתכנו יותר מאבקי כוחות מה שעלול לגרום לחלק מכם להחליט על שינוי מקצועי או עזיבה. מומלץ להמתין לשבוע הבא על מנת להחליט ממקום שקול יותר.

 

תאומים  21.5-21.6     אתם שואפים למסד יחסים או ליצור שיתוף פעולה עם אדם או גורם כלשהו אך השפעתם של הכוכבים נפטון ושבתאי בו זמנית על בית הזוגיות והשותפויות שלכם עלול ליצור קשיים ובלבול בהמשך ולכן מומלץ להמתין לפחות שבוע עד שתוכלו להחליט ממקום ברור יותר. בתחום הכלכלי עלולים להיווצר מחלוקות עם חברים או עם ילדיכם ולכן הימנעו מלערב אותם במידת האפשר.

 

 

סרטן  22.6-22.7      היצמדותו של השמש לכוכב שבתאי בבית העבודה שלכם כאשר שניהם נמצאים בזוויות מאתגרות לכוכב נפטון עלול להצביע על קושי וחולשה לממש את ההישגים שלכם וגם על חוסר בהירות כרגע לגבי העתיד המקצועי שלכם. בשבוע הבא דברים יתבהרו. הימצאותו של כוכב מאדים בבית המשפחה ובזוויות דיס הרמוניות לכוכבים פלוטו ואוראנוס עלול להצביע על מתח ומאבקים בבית, ועם משפחה ובני זוג.

 

אריה  23.7-22.8     מחלוקת בעניינים כספיים עם ילדיכם או עם מי שנמצא אתכם בקשר רומנטי עלול ליצור ריחוק וניכור במערכת היחסים שלכם.כמו כן יש נטייה ליותר תמימות וחולשה בהתנהלות עם כספים של הזולת מה שעלול לגרום להפסדים בשבוע הקרוב. בתחום המקצועי עלול להיווצר מאבקי כוחות עם חברים לעבודה העלולים ליצור ניתוק ופרידה מאותם גורמים או ממקום העבודה. נסו לרסן את האגו שלכם לפחות בימים הקרובים.

 

בתולה  23.8-22.9     מאבקים בתחום הכספי עלולים להיווצר השבוע עם ילדיכם או עם בני זוג. מאבקים אלו עלולים לפגוע בקשר באופן כזה שאחד הצדדים יחליט על ניתוק ואפילו פרידה. השתדלו לפעול בצורה שקולה יותר והימנעו מתגובות אימפולסיביות או מהחלטות לא שקולות בנושאים כספיים. בבית ועם המשפחה יש תחושה של יותר ריחוק וקושי לשתף פעולה וליצור יחסים זורמים ונעימים.

 

מאזניים  23.9-23.10      הימצאותו של כוכב מאדים במזל שלכם, ובזוויות דיס הרמוניות לכוכבים אוראנוס בבית הזוגיות שלכם ופלוטו מצביע על שבוע מאוד אינטנסיבי בכל הנוגע למערכות היחסים שלכם כולל מאבקי כוחות ומחלוקות אפשריים עם בני זוג ושותפים ומול סמכויות. בעבודה אתם עשויים סופסוף לראות דברים כמו שהם ולא כמו שרציתם שיהיו ולהשלים עם המציאות גם אם היא כואבת.

 

עקרב  24.10-21.11     השבוע חשוב שתנהגו במשנה זהירות בכל הנוגע לכספים ולרכוש שלכם. הימצאותו של השמש בצמידות לכוכב שבתאי בבית הכספים שלכם ולזווית מאתגרת לכוכב נפטון עלול להצביע על קשיים בהתנהלות כספית וגם על חוסר בהירות. כמו כן דווקא אתם שחשדניים מטבעכם בדרך כלל עלולים ליפול ברשת בהונאה כספית או בחוסר יכולת לשים גבולות מול ילדיכם ואהוביכם.

 

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה 

בטלפון : 072-3401003 שלוחה  51

 

 

 

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי