אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  30.4.15 – 24.4.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 30.4.15 – 24.4.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  30.4.15 – 24.4.15

 

 

 

שור  21.4-20.5      השמש מאדים וכוכב מרקורי הנמצאים במזל שלכם נותנים לכם המון כוחות ויכולת להתנהל ממקום מאוד פרקטי ובטוח. מבחינה כספית אתם גם נהנים מוונוס, שליטת המזל שלכם הנמצאת בבית הכספים והרכוש שלכם ואשר עשויה להגדיל את ההכנסות שלכם ומחזקת את הנושאים הארציים ואת התקשורת עם גורמים פיננסיים. הירח הנמצא במזל סרטן, מעצים את הקשרים המשפחתיים שלכם.

 

תאומים 21.5-21.6      הרבה דברים קורים מאחורי הקלעים בעיקר בתחום הפיננסי יחד עם זאת חשוב שתפעלו נכון ותעבדו רק עם אנשים שאתם סומכים עליהם במאה אחוז. ונוס הנמצאת במזל שלכם ובזווית הרמונית לכוכב אוראנוס מצביע עבור הפנויים שביניכם על אפשרות להתאהבות מהירה עם אדם קרוב או חבר באופן מפתיע. חיי החברה שלכם יהיו מאוד דינמיים השבוע ואתם עשויים להיות מוזמנים למספר רב של אירועים.

 

סרטן  22.6-22.7      השבוע התחום הפיננסי יהיה מאוד פעיל אצלכם ותשקיעו את מרב תשומת הלב והאנרגיות שלכם. קשרים עם גורמים שונים כולל חברים או אנשים מקבוצה העוסקים בנושאים חברתיים ופיננסיים עשויים להתפתח לשיתוף פעולה עסקי וכלכלי שעשוי להניב גם רווחים משמעותיים. מקצועית מצבכם במגמת עליה ואתם מממשים רעיונות חדשניים שיקדמו אתכם ואת העיסוק המקצועי שלכם.

 

אריה  23.7-22.8      השמש, שליט המזל שלכם נמצא בבית הקריירה וביחד עם הכוכבים מרקורי ומאדים הנמצאים גם כן בבית הקריירה שלכם ובמזל שור מכוונים אתכם למטרות מעשיות שיקדמו את הקריירה שלכם ויאשפרו גם הצלחה כלכלית. האמנים והיוצרים שביניכם יוכלו לזכות בפרסום רחב וגם בהכרה ציבורית. חברתית ובתחום האהבה צפוי שבוע מוצלח והפנויים שביניכם יוכלו להיכנס לקשר חדש.

 

בתולה 23.8-22.9   מקבץ של חמישה כוכבים במזלות מיסוד האדמה מצביע על שבוע מאוד פרקטי עבורכם והצלחה בתחום הלימודים ועם נסיעות לחו"ל גם על רקע מקצועי. מצבכם הכספי עשוי להשתפר בשבועות הקרובים במיוחד לאותם בתולות היוצרים קשרים עסקיים עם גורמים מחו"ל. עם בני זוג ושותפים למיניהם תורגש הקלה וקצת יותר יציבות החל מרביעי חמישי הקרוב.

 

מאזניים 23.9-23.10     כניסתו של השמש לבית כספי הזולת שלכם והצטרפותו לכוכבים מאדים ומרקורי במזל שור מצביעים על תקופה העשויה להיות מאוד פורה מבחינה כלכלית. זמן טוב ליוזמות חדשות על רקע כלכלי ועסקי ושיתופי פעולה שעשויים להביא לכם הצלחה. ונוס הנמצאת במזל תאומים עשויה קדם את התחום הרומנטי אצלכם. שפע של הכרויות ואירועים חברתיים יפתחו בפניכם השבוע.

 

עקרב  24.10-21.11     משולש הרמוני הנוצר בין כוכב יופיטר הנמצא בבית הקריירה לאוראנוס וכוכב ונוס מצביע על אפשרות לזכות לקידום והצלחה בתחום המקצועי עם אפשרות לנתב את ההצלחה לכיוון הכלכלי והעסקי. קשרים והכרויות חדשות יטיבו עמכם מאוד ברמה הכספית. כוכב מאדים הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם עלול לגרום ליותר התנהגות רכושנית כלפי השותפים ובן או בת הזוג שלכם.

 

 

קשת  22.11-21.12      מקבץ של שלושה כוכבים בבית העבודה והשרות שלכם הכוללים את השמש, מאדים ומרקורי כולם במזל שור מצביעים על אנרגיה של יוזמה ועשייה פרקטית בתחום המקצועי עם מוטיבציות לכיוון הכלכלי והעסקי ואפשרות להצלחה. ונוס הנמצאת בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ויוצרת זווית הרמונית לכוכב צדק ואוראנוס מצביע על הצלחה עם שותפים ועל התפתחויות מפתיעות ומהירות.

 

גדי   20.1 – 22.12     מקבץ של חמישה כוכבים במזלות מיסוד האדמה ביניהם שלושה בבית היצירה שלכם מצביע על שבוע מאוד פורה עם עשייה מרובה ואפשרות לשלב עשייה פרקטית עם יצירה. הצלחה אפשרית לאמנים וליוצרים שביניכם וגם לאלו שעוסקים בחינוך ובעבודה עם ילדים. מבחינה כלכלית אתם במגמת עליה. עם בן הזוג עלול להיות מעט מתוח לקראת שישי אחר הצהרים והערב.

 

דלי  21.1-18.2      ריבוי כוכבים בבית המשפחה והבית שלכם ובמזל שור מצביעים על התעסקות בדברים מעשיים ופרקטיים וסביב הבית והמשפחה. הצורך ביצירת סביבה נעימה, הרמונית ואסתטית מתחזק ואתם עשויים לרכוש פריטי עיצוב או לרהט את הבית כך שיהי לכם נעים לשהות שם. פגישה עם חברים ומשפחה ובבית שלכם תתאפשר השבוע.  התחום הרומנטי והעבודה יטיבו עמכם השבוע.

 

דגים  19.2-20.3      מצבכם הפיננסי עשוי להשתנות במהירות ולהוסיף אופטימיות. שיתוף פעולה עם בן משפחה עשוי לשפר את הרגשתכם ואת מצב החשבון בבנק. השבוע תרבו בנסיעות ותהיו בתנועה. כמו כן הצלחה צפויה לסטודנטים שביניכם שיצליחו להיות מרוכזים ולהתמיד במה שהם עושים. היחסים עם חברים וקרובים נמצאים במגמת עליה ומתחזקים. בעבודה אתם נחשפים לשפע של הצעות ואפשרויות וצריכים להחליט במהירות מה נכון לכם יותר.

 

טלה    21.3-20.4     מקבץ של שלושה כוכבים בבית הכספים והרכוש שלכם ביניהם מאדים, שליט מזלכם, מרקורי והשמש שלושתם במזל שור מצביעים על מוטיבציה גבוה במיוחד לשפר את מצבכם הפיננסי ואפשרות גם לעשות זאת בתקופה הקרובה. כוכב אוראנוס הנמצא במזל שלכם ויוצר זווית לוונוס במזל תאומים מצביע על יצירת קשרים בעלי אופי עסקי וכלכלי שעשויים לקדם אתכם.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי