אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  31.12.15 – 25.12.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 31.12.15 – 25.12.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ


 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  31.12.15 – 25.12.15

 

גדי   20.1 – 22.12    ירח מלא שיתרחש בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל סרטן עשוי להצביע על התנהלות רגשית יותר עם בני זוג ושותפים ועל צורך לאזן בין השאיפות והאגו לבין הצרכים הרגשיים שלכם ושל בני זוג ושותפים וליצור שיתוף פעולה, הזנה והכלה שיטיב עם שני הצדדים. מקצועית צפויה הצלחה במיוחד בכל הקשור לחו"ל וללימודים. קשר חברי עשוי להפוך לקשר רומנטי.

 

דלי  21.1-18.2      ירח מלא שיתרחש בבית העבודה שלכם בשישי עשוי לבשר על צורך באיזון בין הרצונות של האגו להצלחה ומעמד לבין הצורך להיות מוזנים ולהרגיש סיפוק רגשי בתחום המקצועי ובעבודה. ונוס הנמצאת בבית הקריירה שלכם ויוצרת זוויות הרמוניות לכוכב צדק ומרקורי עשוי להצביע על יצירת קשרים פוריים בתחום המקצועי ושיפור מצבכם הפיננסי.

 

דגים  19.2-20.3      ירח מלא בבית היצירה ובאהבה ובמזל סרטן מצביע על רגשות עזים ורומנטיקה אך גם על צורך להיות באיזון רגשי ולא לאבד את הראש בתוך קשר רומנטי. כמו כן היכולות היצירתיים שלכם עשויים להיות מגובים במעשים ובקבלת עזרה על מנת להצליח מקצועית ולממש את היצירתיות שלכם. שיתופי פעולה השבוע עשויים להיות מוצלחים וגם הקשר עם בני זוג עשויים להתחזק.

 

טלה   21.3-20.4      הירח המלא שיתרחש בשישי בבית המשפחה והבית עשוי להצביע על הצורך לאזן בין הקריירה וההישגים לבין עולמכם הפנימי ויצירת איזון בין הבית והקריירה. מקצועית צפויה הצלחה השבוע ומצבכם הפיננסי עשוי להשתפר. התקשורת עם בן או בת הזוג שלכם ועם שותפים למיניהם עלולה להיות סוערת יותר ויתכנו ניתוקים ואפילו פרידות אם לא תשלטו במה שאתם אומרים.

 

שור   21.4-20.5     ונוס הנמצאת בבית הזוגיות והשותפויות שלכם יוצרת השבוע זוויות הרמוניות לכוכבים צדק ומרקורי מה שעשוי להצביע על שיתופי פעולה שיטיבו עמכם כלכלית ובתחום הרומנטי. כמו כן הפנויים שביניכם עשויים ליצור קשר חדש שיהפוך לקשר אהבה וזוגיות ארוכת טווח. כוכב מאדים הנמצא בבית העבודה שלכם ויוצר זווית מאתגרת לכוכב מרקורי עלול להצביע על תקשורת לקויה בעבודה.

 

תאומים  21.5-21.6      ריבוי כוכבים בבית כספי הזולת ביניהם השמש עשוי להצביע על קבלה של כספים ממקורות חיצוניים ועל אפשרות למימוש צוואה. ירח מלא במזל סרטן מצביע על צורך ליצור הזנה מדברים פנימיים בתוככם ולאזן בין החוץ לפנים. ונוס הנמצאת בבית העבודה שלכם ויוצרת זוויות הרמוניות לכוכבים צדק ומרקורי מצביעים על שבוע פורה מבחינה מקצועית ועל יצירת קשרים חדשים ושיפור כספי.

 

סרטן  22.6-22.7     ירח מלא שיתרחש במזל שלכם, מזל סרטן מצביע על צורך באיזון בין הצרכים שלכם לבין אלו של האחר כמו כן יש יכולת להתנהל מול בני זוג ושותפים ממקום בוגר ואחראי מבלי לשכוח את האחר.  ונוס הנמצאת בבית היצירה והאהבה שלכם ובזוויות הרמוניות לכוכב צדק ומרקורי עשוי להצביע על אהבה חדשה שתכנס לחייכם. כמו כן על אפשרות למנף את היצירתיות שלכם להכנסות כספיות.

 

 

 

אריה  23.7-22.8     מקצועית אתם עשויים לזכות בהצלחה ובהכרה ואפילו במינוף כלכלי. יחד עם זאת אמירה שעלולה להיאמר מתוך כעס או חוסר תשומת לב עלולה לפגוע בהצלחתכם ולכן היו זהירים יותר השבוע בלשונכם. הימצאותו של כוכב צדק בבית הכספים והרכוש שלכם ובזוויות הרמוניות לכוכב צדק ומרקורי עשוי להצביע על מינוף והצלחה כלכלית ועל השקעות חדשות.

 

בתולה  23.8-22.9     מחלוקת בענייני כספים ורכוש עלולה להתפתח עם אדם קרוב כמו אחד מהילדים שלכם או אדם שאתם נמצאים איתו בקשר רומנטי. חשוב לא להיגרר למאבקי כוחות או לביטוים שעלולים לפגוע בקשר בצורה בלתי הפיכה. כוכב צדק הנמצא במזל שלכם ובזוויות הרמוניות לכוכבים ונוס ומרקורי עשויים להטיב עם האמנים והיוצרים שביניכם וגם להטיב עמכם כלכלית.

 

מאזניים  23.9-23.10     הירח המלא שיתרחש בבית הקריירה שלכם עשוי להצביע על הצורך לאזן בין האחריות שלכם עם המשפחה וההורים לבין המורך לפעול לפי התשוקות שלכם ולעשות דברים שיזינו אתכם ויתנו לכם סיפוק. כמו כן כוכב מאדים הנמצא עדיין במזל שלכם יוצר השבוע זווית דיס הרמונית עם כוכב מרקורי מה שעלול להצביע על מתח עם הבית או אחד ההורים.

 

עקרב   24.10-21.11     ונוס הנמצאת במזל שלכם ובזוויות הרמוניות לכוכבים צדק ומרקורי עשויים להצביע על הצלחה בתחום הכלכלי ועל יצירת קשר רומנטי חדש עם אדם הקשור אליכם בקשר חברי או דרך חברים או הקשור אליכם מקצועית. התקשורת עם סביבתכם הקרובה נוטה להיות מעט דיס הרמונית ויכולה לגלוש לאלימות מילולית במקרה ולא תשימו לב.

 

קשת  22.11-21.12     ירח מלא שיתרחש במזל סרטן יכול להצביע אצלכם על צורך ליצור איזון מבחינה כלכלית ולאזן בין המשאבים שלכם לבין הצורך להיעזר במשאבים חיצוניים על מנת להרגיש מוזנים. הימנעו מלעשות פעולות אימפולסיביות שיסכנו את כספיכם. היחסים עם חברים עלולים להגיע למבוי סתום ואף להתנתק במידה ולא תדעו איך לפתור את המשבר ביניכם במיוחד אם מדובר בנושא כספי.כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה 

בטלפון : 072-3401003 שלוחה  55

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי