אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  4.12.14 – 28.11.14
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 4.12.14 – 28.11.14

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  4.12.14 – 28.11.14

 

 

קשת  22.11-21.12      ריבוי כוכבים במזל שלכם ובמזלות מיסוד האש באופן כללי מאפשר לכם להתחבר ולפעול ממקום של התלהבות תשוקה ויצירתיות ולהביא את עצמכם בצורה הכי מדויקת יחד עם זאת יתכן ותהיו פחות קשובים גם לאחרים ותרצו לכפות את דעותיכם בכל מצב. כלכלית אתם עומדים לפני שינוי משמעותי בתפיסת העולם שלכם לגבי כספים ובאופן שאתם מתנהלים וגם בהכנסות שלכם.

 

גדי   20.1 – 22.12      אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם וזהו זמן טוב לסיכומים וחשבון נפש. מפגש מאתגר בין כוכב פלוטו במזלכם לאוראנוס במזל טלה ובבית המשפחה שלכם מצביע על שינוים ברמה האישית והמשפחתית כמו מעבר מגורים, דירה, שיפוץ וגם ביחסים שלכם עם בני הבית והמשפחה לא תמיד בצורה זורמת אם תתנגדו לשינוי כמובן. כספית צפוי שבוע המאפשר לכם להגדיל את ההכנסות שלכם.

 

 דלי  21.1-18.2     מקבץ של שלושה כוכבים במזל קשת עשוי להטיב עמכם מאוד במיוחד בתחום החברתי ובפעילויות בתוך קבוצות וארגונים. זווית הרמונית בין כוכב צדק הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם לבין כוכב ונוס מצביע על זרימה, קלות ואופטימיות בתחום הרומנטי ועם אפשרות למשיכת שותפויות חדשות בכל תחום והצלחה ציבורית. בקריירה שבוע המאפשר לכם לצבור הישגים.

 

דגים   19.2-20.3     כניסתם של שלושה כוכבים לבית הקריירה והמעמד שלכם ויצירת משולש הרמוני עם כוכבים בבית הכספים והעבודה שלכם מצביע על שבוע שיכול להיות מאוד חיובי מבחינתכם שבו השאפתנות שלכם והמיקוד עשויים להיות במיטבם ועל אפשרות לזכות להכרה והצלחה מקצועית וכלכלית. כלכלית אתם במגמת שיפור ועומדים לפני שינויים שיחזקו זאת.

 

טלה   21.3-20.4      מקבץ של שישה כוכבים במזלות מיסוד האש כמו המזל שלכם במהלך השבוע הקרוב מצביע על שפע של אנרגיה, התלהבות, יצירתיות והמון עשייה. הצלחה צפויה לכם בארץ אך אפשרית בחו"ל או עם גוף הקשור לחו"ל. לסטודנטים שביניכם זהו שבוע מאוד פורה שבו אתם מצליחים להגיע להישגים. בני ובנות מזל טלה עשויים להתאהב השבוע ולהיכנס לקשר רומנטי חדש.

 

שור 21.4-20.5      השבוע תוכלו להתמודד עם אתגרים בצורה טובה יותר ואתם מרגישים שיש עליכם שמירה ועזרה מלמעלה גם במצבים מסוכנים למרות זאת היו זהירים. כלכלית זהו שבוע טוב שבו תוכלו להגדיל את ההכנסות שלכם מהזולת או באמצעות עזרה מהמשפחה. הרצון בחופש מתחזק אך המחויבויות שלכם לא מאפשרות לכם ללכת למקום שאתם רוצים. הצלחה צפויה בתחום המקצועי השבוע.

 

תאומים 21.5-21.6      השבוע חיי החברה שלכם יהיו במיטבם. מקבץ של שלושה כוכבים במזל קשת ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם כולל ונוס ומרקורי שליט מזלכם והשמש מצביע על יכולת למשוך אנשים אופטימיים ומעניינים לחייכם. הפנויים שביניכם יוכלו להיכנס למערכת יחסים חדשה והאחרים ירגישו הטבה גדולה או רגיעה ביחסים הקיימים. זמן טוב להיכנס לשותפויות חדשות בתחום העסקי או אחר. האמביציה להצליח מבחינה כלכלית מתגברת.

 

 

סרטן  22.6-22.7      מרקורי השמש וונוס הנמצאים בבית העבודה והשרות שלכם מצביעים על מיקוד בענייני עבודה ועל אפשרות להתרחבות והתגברות הצעות עבודה. אם אתם עצמאיים תרגישו צורך ככל הנראה להרחיב את העסק שלכם או להשקיע בדברים או בידע שיטיב עם העסק שלכם. אוראנוס הנמצא בזווית הרמונית לשמש במהלך השבוע מצביע על האפשרות להתבלט באופן יוצא דופן בקריירה ולהגיע להישגים.

 

אריה 23.7-22.8       מקבץ של שלושה כוכבים בבית היצירה שלכם כולל השמש שליט מזלכם ונוס וכוכב מרקורי ובזוויות הרמוניות לכוכבים אחרים במזלות מיסוד השמש מצביעים על שפע אדיר של אנרגיות יצירתיות ושל רצון לבלוט ולהביע את עצמכם בכל צורה אפשרית. יש לכם הזדמנות לזכות בהכרה ובפרסום ולעשות קפיצת מדרגה מקצועית ועסקית. לסטודנטים צפוי שבוע פורה עם אפשרות להתבלט ולהצליח.

 

בתולה 23.8-22.9      עם מקבץ של שלושה כוכבים בבית המשפחה והבית שם תמקדו את מרב תשומת לבכם השבוע. השמש מרקורי וונוס מחזקים את הצורך בנוחות ובפאר ודוחפים אתכם להשקיע קצת יותר בביתכם ולא רק מהמקום הפונקציונאלי בלבד. לאמנים וליוצרים שביניכם יש המון אמביציה השבוע ואתם פשוט לא מתביישים לדחוף את עצמכם קדימה.

 

מאזניים 23.9-23.10      מצד אחד אתם רוצים לשמור על שלמות המשפחה גם אם דברים לא עובדים אך מצד שני אתם מרגישים שלא יכולים יותר להמשיך כך וחייבים שינוי עם בן הזוג או בלעדיו. חברתית זהו שבוע מאוד פורה עבורכם שבו תיקחו חלק ביותר אירועים מהרגיל ואתם עשויים להכיר אנשים חדשים ומעניינים. כלכלית זוהי תקופה לא הכי יציבה וברורה הדורשת מכם להתחזק.


עקרב   24.10-21.11     מקבץ של שלושה כוכבים בבית הכספים והרכוש שלכם הכוללים את ונוס השמש ומרקורי כולם במזל קשת מצביעים על שבוע מאוד פורה מבחינה כספית. כוכב צדק אשר יוצר זווית הרמונית לאוראנוס בבית העבודה מצביע על הצלחה ועל תגמול גם ברמה הכספית בכל הקשור לעבודה ולקריירה שלכם. היחסים עם קרובים לעומת זאת עלולים להיות מתוחים יותר השבוע.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :    072-3401003

שלוחה 55הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי