אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  5.11.15 – 30.10.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 5.11.15 – 30.10.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55                            הורוסקופ

                                  

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  5.11.15 – 30.10.15

 

 

עקרב  24.10-21.11      הימצאותו של השמש במזל עקרב ובזווית הרמונית לכוכב נפטון הנמצא בבית היצירה שלכם עשוי להצביע על הרבה השראה ודמיון יוצר. יחד עם זאת בתחום האהבה השתדלו להימנע מאידיאליזציה על אדם שזה רק הכרתם. מקבץ של שלושה כוכב במזל בתולה לעומת זאת מאפשר לכם להתנהל בצורה יותר פרקטית על רקע מקצועי, חברים ועם קבוצות שאתם משתייכים.

 

קשת  22.11-21.12      אתם נמצאים סמוך מאוד ליום הולדתכם ועלולים להרגיש מעט חולשה עייפות ואפילו חוסר כיוון. הימצאותו של השמש במזל עקרב מאפשר לכם לפעול בעיקר מאחרי הקלעים וחשוב שתפעלו בחכמה ובשקט כרגע לפחות עד ליום הולדתכם. ריבוי כוכבים בבית הקריירה שלכם הכוללים גם את הכוכבים צדק ונגה במזל בתולה מצביע על שפע של הזדמנויות להוכיח את עצמכם והצעות עבודה מעניינות.

 

גדי  20.1 – 22.12     ריבוי כוכבים במזלות מיסוד האדמה כמו המזל שלכם במיוחד נגה וצדק עשויים להצביע על בניה לטווח ארוך בתחום המקצועי במיוחד בחו"ל או עם גורמים הקשורים לחו"ל המאפשר לכם הצלחה בעתיד. בקריירה אתם חדים יותר ומצליחים להעביר מסרים בצורה ברורה וידידותית ובעיקר קלילה יותר. השמש וכוכב מרקורי שישהו השבוע במזל עקרב מצביעים על כוח המשיכה וההשפעה שלכם בתחום החברתי ומול חברים ועל התמיכה הרבה בכם.

 

דלי 21.1-18.2      הימצאותם של השמש וכוכב מרקורי בבית הקריירה והמעמד שלכם עשוי להצביע על יכולת משיכה ותקשורת ממגנטת מול אנשים ויכולת השפעה גם על גורמים בכירים שמעליכם. הכוכבים צדק נגה ומאדים הנמצאים בבית כספי הזולת אצלכם מאפשר לכם למשוך יותר כספים והכנסות מהזולת וגם על יכולת ניהול מדויקת וחדשה כולל כושר ניתוח וחושים חדים יותר בתחום הפיננסי.

 

דגים   19.2-20.3      הימצאותו של כוכב שבתאי בבית הקריירה שלכם אמנם מגביר את השאפתנות שלכם להצליח אך בגלל שהוא גם מתקרב לזווית דיס הרמונית לנפטון שליט המזל שלכם זה עלול להצביע על קושי ליישם דברים ברמה הפרקטית ויציאה כואבת מאשליה לגבי מעמדכם הציבורי. השמש הנמצאת במזל עקרב ובזווית הרמונית גם כן לנפטון נותן לכם אמונה ויכולת לראות את הדברים בסופו של דבר כמו שהם ולעשות טרנספורמציה בתחום המקצועי.

 

טלה   21.3-20.4      הימצאותם של הכוכבים צדק נגה ומאדים, שליט המזל שלכם בבית העבודה שלכם ובמזל בתולה מצביע על שפע אפשרויות שממשיכים להגיע אליכם בתחום המקצועי ועל יכולת מיקוד ודיוק במה שאתם עושים המתווספים לכושר ניתוח מעולה. הימצאותו של השמש במזל עקרב מצביע על אפשרות להגדיל את הכנסותיכם מהזולת אך גם על המון רגשות עמוקים רומנטיים ונסתרים לאדם שאתם נמצאים איתו בקשר יום יומי.

 

שור 21.4-20.5     הימצאותו של השמש בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל עקרב ובזווית הרמונית לכוכב נפטון בדגים עשוי להצביע על התגברות הרומנטיקה ויכולת לקבל כוחות מהקשר הזוגי שלכם ולהתעלות על אתגרים בקשר כעת. ריבוי כוכבים בבית היצירה שלכם מאפשר לכם להוציא לפועל יכולות שלא הייתם מודעים להם בצורה ברורה חדה ומסודרת וליישם את מה שאתם שואפים אליו ולהפיק מזה גם רווח כלכלי.

 

תאומים  21.5-21.6     הימצאותו של השמש בבית העבודה שלכם ובזווית הרמונית לכוכב נפטון בבית הקריירה שלכם עשוי להצביע על השראה ודמיון חזק המנותבים לתחום המקצועי ולקריירה ויכולת לגייס את ההמונים למטרות נעלות. חשוב שתהיו גם מפוכחים ולא תשגו בהשליות לגבי הכוח שלכם. שבתאי הנמצא בבית הקריירה שלכם ממשיך לאתגר את השותפויות שלכם במיוחד את היחסים עם בן או בת הזוג שלכם.

 

סרטן  22.6-22.7     עם כניסת הירח למזל שלכם, מזל סרטן, ייווצר משולש כוכבים הרמוני עם השמש ונפטון מה שמצביע על התגברות הדמיון ההשראה והרגש והיצירתיות שלכם לטובת מטרות נעלות ויכולת להניע אנשים ואת הקרובים לכם לעשייה. נצלו זאת לדברים טובים והימנעו ממניפולציות על אחרים. בעבודה לא יעשו לכם הנחות ואתם עלולים להרגיש יותר כובד ואחריות כאשר ידרשו מכם לעבוד יותר לפי הכללים.

 

אריה  23.7-22.8      הימצאותו של השמש בבית המשפחה והבית ובהרמוניה עם הירח וכוכב נפטון מצביע על צורך לשהות יותר בקרבתם של בני הבית והמשפחה ולהתמקד בנושאים הקשורים לבית. גם אתם מרגישים יותר צורך להשתבלל ומעדיפים להיות מתחת לשמיכה עם ספר טוב מאשר להתרוצץ בחוץ. מקצועית וכלכלית אתם במגמת השתפרות, וצמיחה. בזוגיות יש נטייה ליותר רגיעה בקשר.

 

בתולה   23.8-22.9      אתם ממשיכים עדיין ליהנות ממקבץ הכוכבים במזל שלכם, מזל בתולה אשר מוסיפים לכם השראה עשייה ודיוק. כמות ההצעות בתחום המקצועי ממשיך לזרום אצל בני מזל בתולה ויחד עם זאת אתם מחפשים היום מה נכון לכם ומה הכי מדויק ומתחבר לאמת שלכם ולא ממהרים להשיב בחיוב על כל הצעה. הקשרים שלכם עם חברים ובני זוג מתחזקים אך גם מתעדנים.

 

מאזניים  23.9-23.10      אתם ממשיכים לפעול מאחורי הקלעים וחשוב שבשלב זה תמנעו עדיין מלצאת החוצה בהצהרות פומביות עם מה שאתם עושים ותמשיכו לקדם את הפרויקטים שלכם ותשמרו על פרופיל נמוך. הימצאותו של השמש בבית הכספים והרכוש ובמזל עקרב מצביע על צורך בהתחדשות בתחום הכלכלי ועל בניה מחדש של ההכנסות שלכם. כוכב מרקורי במזל שלכם ממשיך להוסיף חן לתקשורת שלכם עם הסביבה הקרובה.
כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה 
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי