אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  7.5.15 – 1.5.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 7.5.15 – 1.5.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  7.5.15 – 1.5.15

 שור 21.4-20.5      השמש הנמצאת במזל שלכם, מזל שור יוצרת זווית הרמונית לכוכב פלוטו במזל גדי מה שמצביע על יכולת לבנות דברים מחדש שיחזיקו לאורך זמן ועל יכולת התאוששות מהירה, פיזית ורגשית. כוכב מרקורי הנכנס לבית הכספים שלכם ולמזל תאומים נתקל כבר על ההתחלה בכוכב שבתאי הנמצא מולו מה שאומר שחשוב שתדייקו במה שאתם אומרים ביקר אם יש לזה היבט כלכלי ועסקי על מנת לא להסתבך עם כספים שלכם או של אחרים.

 

תאומים  21.5-21.6     אתם ממשיכים ליהנות גם השבוע מכוכב ונוס הנמצא במזל שלכם, מזל תאומים אך מתקשים להתחייב בתוך קשר כרגע. כוכב שבתאי נכנס למזל שלכם מה שעשוי להטיב עמכם אך מהר מאוד הוא יעמוד מול כוכב שבתאי אשר מכביד על התקשורת שלכם ועלול ליצור גם תחושת כבדות, בדידות ורצינות ביחסים עם בני זוג, שותפים והציבור הרחב. כלכלית שבוע טוב יחסית אך היו זהירים בהבטחות שאתם נותנים לאחרים.

 

סרטן  22.6-22.7       סוף השבוע עלול להיות מעט מתוח עם שותפים ובני זוג אך באופן כללי יש הרגשה של התחזקות ובניה מחדש בתוך השותפויות שלכם וגם יכולת להתאושש במהירות מכל משבר שיעלה. כלכלית יש נטייה להפרזות ויתכן שחברים ישכנעו אתכם להוציא סכום כסף שאולי לא הייתם מוציאים. בעבודה התקשורת לא במיטיבה ויש תחושה שאתם קצת לבד במערכה ברגע שדברים משתבשים.

 

אריה 23.7-22.8      השמש, שליטת המזל שלכם הנמצאת בבית הקריירה והמעמד שלכם עשויה להטיב עמכם מאוד יחד עם זאת בהשפעת כוכב צדק הנמצא במזל שלכם ובזווית דיס הרמונית לשמש יתכן ותרצו להגיע מהר מאוד לתוצאות ולא יהיה לכם סבלנות לתהליכים שדורשים מעט יותר זמן. כוכב מרקורי הנכנס למזל תאומים ויעמוד מול כוכב שבתאי עלול להצביע על קושי לתקשר עם ילדיכם או חברים.

 

בתולה  23.8-22.9      ונוס ומרקורי, שליט המזל שלכם נמצאים בבית הקריירה שלכם ובאופן כללי עשויים להטיב עמכם. יחד עם זאת מרקורי ימצא השבוע מול כוכב שבתאי מה שעלול להקשות על ההתנהלות בקריירה ומול המשפחה או עם אחד ההורים. חשוב שתהיו זהירים יותר במה שאתם אומרים בעיקר מול סמכויות. כלכלית אתם נמצאים במגמת בניה והתרחבות והתאוששות מדברים שלא צלחו.

 

מאזניים  23.9-23.10     סוף השבוע נראה סוער עם בן או בת הזוג שלכם ויתכן שכדי לא לפגוע תעדיפו להתנתק, פיזית או רגשית עד יעבור זעם. כלכלית מצבכם הפיננסי נראה טוב ואתם מצליחים לגייס כספים מהציבור בעיקר עם אתם בעלי עסקים או דרך כספים שיגיעו ממקורות שונים כולל מענק או אפילו צוואה. סטודנטים יצטרכו להשקיע יותר בלימודים ויתקשו לתקשר עם מרצים וסמכויות.

 

עקרב   24.10-21.11      אתם מצליחים למשוך את הציבור הרחב במידה ואתם עוסקים בתחום שאתם חשופים לקהל רב. יחד עם זאת קחו בחשבון שייקח מעט יותר זמן עד שתצליחו לבסס את הצלחתכם ואל תתייאשו. כלכלית אתם נדרשים להיות מדויקים יותר עם המידע שלרשותכם ויתכן שתצטרכו להתאמץ יותר כדי להצליח השבוע. שותפויות מומלץ לעשות עכשיו לפני נסיגת כוכב מרקורי שיתרחש ב 19 למאי.

 

 

קשת  22.11-21.12      ונוס וכוכב מרקורי נמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מה שיכול להטיב עם מערכות היחסים שלכם באופן כללי. יחד עם זאת מרקורי יעמוד כבר בתחילת השבוע מול כוכב שבתאי ויכול להצביע על תקיעות מול בן או בת הזוג וקושי לשתף פעולה ולזרום. בעבודה אתם מ אוד ממוקדים במטרות שלכם ומאוד מעשיים בעשייה שלכם ויכולים גם להצליח כלכלית.

 

גדי  20.1 – 22.12       סוף השבוע עלול להיות סוער עם בני הבית והמשפחה כולל ההורים שלכם. כניסת כוכב מרקורי למזל תאומים ולבית העבודה והשרות שלכם עשויי להטיב עמכם באופן כללי. יחד עם זאת מרקורי יעמוד כבר בתחילת השבוע מול כוכב שבתאי ויכול להצביע על קושי בתקשורת ובהתנהלות מול חברים לעבודה או כל מי שבקשרי עבודה אתכם ועל יותר תקלות. כלכלית צפוי שבוע חיובי.

 

דלי  21.1-18.2      כניסת כוכב מרקורי למזל תאומים ולבית הילדים והיצירתיות שלכם והימצאותו מול כוכב שבתאי יכול להצביע על קושי בתקשורת עם ילדיכם ועל קושי להוציא החוצה ולבטא את היכולות היצירתיות שלכם. אמנים יוצרים ובעיקר כל מי שעוסקים בכתיבה עלולים להרגיש מעט חסומים בשבוע הקרוב. כמו כן יתכן ותרגישו יותר ריחוק מחברים ויותר בדידות.

 

דגים   19.2-20.3      כוכב צדק הנמצא בבית העבודה והשרות ובמזל אריה מאפשר לכם שפע של אפשרויות, הצלחה וחשיפה. כמו כן הימצאותו של כוכב צדק גם בזווית הרמונית לכוכב אוראנוס בבית הכספים שלכם יכול להצביע על אפשרות להגדיל הכנסות באופן פתאומי ומפתיע. כוכב מרקורי אשר נכנס לבית המשפחה והבית ויעמוד מול כוכב שבתאי יכול להראות על קושי מול סמכויות, בדידות וחוסר תמיכה מהבית וההורים.

 

טלה    21.3-20.4      כוכב אוראנוס הנמצא במזל שלכם ובזווית הרמונית לכוכב צדק מצביע על שפע של עשייה ועל הצלחה אפשרית בכל מה שאתם עושים. מבחינה כלכלית אתם נמצאים במגמת התרחבות ובונים דברים לטווח ארוך גם אם אתם רוצים לראות תוצאות כבר עכשיו. התקשורת עם הסובבים אתכם עלולה להשתבש השבוע ותרגישו שאין זרימה ושיתוף פעולה בעיקר עם חברים או קרובים.
כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי