אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית שבועית לשבוע שבין  19.2.15 – 13.2.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית שבועית לשבוע שבין 19.2.15 – 13.2.15

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55הורוסקופ


תחזית שבועית לשבוע שבין  19.2.15 – 13.2.15

 

 

דלי  21.1-18.2     כוכב מרקורי הנמצא במזל שלכם, מזל דלי חוזר לאט לאט למהירות הרגילה שלו ואיתו חוזרים גם החיים להתנהל בקצב הרגיל שלו וגם וכל התקלות במכשירי חשמל ובמחשבים שאפיינו את השבועות האחרונים עשויים להיפתר. התקשורת עם הסביבה הקרובה שלכם משתפרת מאוד וחילוקי דעות יוכלו להיפתר במהלך הימים הקרובים. עם בני זוג ושותפים צפוי שבוע רגוע שמאפשר לקשר להתקדם ולהתחזק.

 

דגים  19.2-20.3      מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל דגים שיחגגו החל מהשבוע יום הולדת ! עם כניסת השמש למזל דגים ייווצר מקבץ של חמישה כוכבים במזל שלכם מה שעשוי מצד אחד להגביר את האינטואיציה ההשראה הדמיון והיצירתיות מה שיטיב עם האמנים והיוצרים שביניכם. יחד עם זאת גם הרגישות, הבלבול, חוסר הבהירות, הגבולות וחוסר הקרקוע יכולים להתגבר השבוע. כלכלית ומקצועית צפוי לכם שבוע חיובי.

 

טלה   21.3-20.4      אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם ועלולים להרגיש מעט חלשים במיוחד עם כניסת השמש למזל דגים. יחד עם זאת היווצרות משולש הרמוני במזלות האש כאשר אוראנוס נמצא במזל  טלה מהווה אחד מהקודקודים של משלוש זה מצביע על שבוע סופר יצירתי עם רצון לעשות להצליח ולבטא את עצמכם בצורה הכי אמיתית שאפשר מתוך חופש אמיתי. חזרתו של כוכב מרקורי להילוך ישיר מצביע על שיפור התקשורת עם חברים.

 

שור  21.4-20.5      חזרתו של כוכב מרקורי להילוך ישיר בבית הקריירה שלכם והימצאותו בזווית הרמונית לכוכב שבתאי מצביע על אפשרות לתקן ליקויים שהתרחשו בשבועות האחרונים בעיקר בנושאים טכניים, בקרירה שלכם ובכל הנוגע לכספים של הזולת. כסף שהיה אמור להגיע עבור רכישה של בית חדש, שיפוץ או הרחבה עשוי להגיע סופסוף. ריבוי כוכבים במזל דגים מצביע על האפשרות להתגייס עבור פרויקט חברתי.

 

תאומים 21.5-21.6      בשעה טובה כוכב מרקורי שליט המזל שלכם, מזל תאומים חזר להילוך ישיר ובהדרגה גם החיים כפי שאתם רגילים אליהם יחזרו לקצב הנורמאלי שלהם. תקלות טכניות ובעיות תקשורת שאפיינו את השבועות האחרונים יפתרו במיוחד מול בני הבית והמשפחה ובחייכם האישיים. מקבץ של חמישה כוכבים בבית הקריירה שלכם ובמזל דגים מצביע על התמסרות לקריירה ולנושאים ציבוריים וקהילתיים.

 

סרטן    22.6-22.7      עם חזרתו של כוכב מרקורי להילוך ישיר עניין כספי הקשור לעבודה שלכם עשוי להסתדר כמו כן התקשורת עם חברים לעבודה או אנשים בכירים מכם עשויים להפוך לנעימים וזורמים יותר החל מהשבוע. עם בני זוג ושותפים אתם נמצאים בשבועות האחרונים של תקופה ארוכה ומייגעת שעשויה להוביל אתכם למקום טוב יותר עבורכם בסופו של דבר למרות שגם ניתוקים אפשריים השבוע.

 

אריה   23.7-22.8      מבנה של משלוש הרמוני המורכב מכוכבים במזלות האש שאחד מהם הוא כוכב צדק במזל שלכם מצביע על שבוע מלא ביצירתיות ועשייה וביכולת שלכם לקדם נושאים חשובים לכם ולבלוט במה שאתם עושים. השמש שליט מזלכם וכוכב מרקורי שסיים את הנסיגה שלו ונמצא אף הוא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על שבוע עם תקשורת טובה יותר והצלחה לפנויים שביניכם.

 

בתולה   23.8-22.9      בשעה טובה כוכב מרקורי השולט על המזל שלכם, מזל בתולה ועל בית הקריירה שלכם חזר להילוך ישיר מה שעשוי להטיב עמכם מאוד בנושאים מקצועיים וגם להשפיע לטובה על ענייני הבית והמשפחה. רכישת בית שעמד על הפרק יוכל עכשיו לצאת לפועל עם פחות עיכובים ובעיות. מקבץ של חמישה כוכבים במזל דגים ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם ביניהם כוכב מאדים ונפטון עלולים להצביע על פחות שליטה בנושאים אלו ועל תחושה של מעט חוסר אונים.

 

מאזניים   23.9-23.10     מקבץ של חמישה כוכבים בבית העבודה שלכם מצביע על התמסרות בתחום המקצועי השבוע ועל צורך לשרת מטרה נעלה מכם שעשיתם עד עכשיו. יחד עם זאת חשוב שתדעו לשים גבולות במה שאתם עושים ולא תזניחו את הבית ואת הבריאות שלכם. התקשורת עם הילדים שלכם תשתפר מאוד החל מהשבוע הקרוב. האמנים והיוצרים שביניכם יוכלו לקדם את עבודתם במהירות גדולה יותר ולזכות לחשיפה.

 

עקרב    24.10-21.11     כניסת השמש לבית היצירה שלכם ולמזל דגים והצטרפותו לעוד ארבעה כוכבים גם כן שם מצביע על שבוע מאוד יצירתי עבורכם המאפשר לכם להוציא החוצה את היכולות שלכם וגם לזכות להכרה. הצלחה צפויה לבני ובנות מזל עקרב העוסקים בתחום היצירתי והאמנותי. מבחינה כלכלית מצבכם עשוי להשתפר החל מהשבוע ותהיו יותר פעילים.

 

קשת   22.11-21.12      מקבץ של חמישה כוכבים בבית המשפחה והבית שלכם יכול להצביע על עומס רגשי ועל צורך להקריב מזמנכם עבור בני הבית והמשפחה שלכם. כמו כן יש נטייה להגיב בצורה רגישה יותר כלפי מה שקורה מסביבכם. למזלכם הירח הנמצא במזל קשת יצור משולש הרמוני עם כוכב צדק ועם אוראנוס כולם במזלות מיסוד האש מה שיכול לתת לכם כוח להתגבר על מכשולים והגביר את היכולות היצירתיות ואת כושר הביצוע שלכם.

 

גדי  20.1 – 22.12      כוכב מרקורי אשר עבר להילוך ישיר ונמצא בבית הכספים והרכוש שלכם יחד עם השמש מאפשרים לצאת מהפלונטרים שהתאפיינו בשבועות האחרונים לגבי כספים ומאפשר לכם לעשות עסקה או צעד משמעותי הכרוך בחתימה על מסמכים או קניה משמעותית. מקבץ של חמישה כוכבים במזל דגים יכול להצביע על פריצת גבולות עם הסובבים אתכם ועל יותר קושי ליצור תקשורת ופעולות ברורות עם מה שאתם עושים.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון :    072-3401003

שלוחה 55

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי