אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ חודש יוני 2014 מאת דניאל רועה

הורוסקופ חודש יוני 2014 מאת דניאל רועה

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

תחזית אסטרולוגית חודשית  יוני 2014

 

החודש יתאפיין בנסיגת כוכב מרקורי שיחל במזל סרטן ב 7 ליוני ויסתיים במזל תאומים ב 30 ליוני. הדבר מצביע על תקשורת יותר מופנמת בתחילת החודש ויעבור לתקשורת מילולית ומהירה יותר. זהו חודש שעלולים להתרחש יותר תקלות טכניות עם מכשירים ועם אנשים מסביב. מומלץ להימנע מחתימה על חוזים והסכמים בימים אלו. כמו כן כוכב מאדים שאגר המון אנרגיה בזמן הנסיגה יצור זוויות מאתגרות לכוכבים פלוטו ואוראנוס מה שעלול ליצור שחרור של המון אגרסיות מצד אחד ביחסים על רקע רומנטי ואחרים מצד שני אפשרות גם לקדם דברים שנתקעו וליצור פריצת דרך אמיתית.


תאומים 21.5-21.6   יצירת זווית הרמונית כבר בתחילת יוני בין השמש במזלכם לאוראנוס במזל טלה מצביע על יכולות יצירתיות ואפשרות לעשייה מרובע גם בתחום החברתי ובפעילות בתוך קבוצות וארגונים. כוכב מרקורי שליט מזלכם הנמצא במזל סרטן ובבית הכספים שלכם מצביע על בישול של רעיונות ופעילות יותר מתחת לפני השטח. יחד עם זאת נסיגת כוכב מרקורי החל מה 7 ליוני שם מצביע על יותר בלבול וקושי לקדם רעיונות במיוחד על רקע כלכלי ועסקי. כמן כן יש חשיבות ונטייה להיות יותר עם עצמכם וקושי לנהל תקשורת ברורה עם הסובבים אתכם ועם בני הבית והמשפחה. חשוב להימנע בתקופה זו במידת האפשר מהתחלות חדשות וחתימה על חוזים והסכמים. היחסים עם ילדכם עלולים להתאפיין ביותר מתח אך גם עשויים לעלות מדרגה.


סרטן 22.6-22.7       כוכב צדק ממשיך ללוות אתכם במזלכם והפעם ללא הפרעות דבר אשר מאפשר לשפע שהוא מייצג להיכנס ביתר קלות לחייכם. כוכב מרקורי לעומת זאת יכנס לנסיגה במזלכם החל מה 7 ליוני אך במהרה יעבור למזל תאומים. הדבר משקף יותר בלבול ופחות בהירות בתקשורת שלכם מול בני הבית והמשפחה ואפשרות ליותר תקלות בתוך הבית.  הימצאותם של השמש ומרקורי בנסיגה ובמזל תאומים מצביעים על השראה ודמיון עשיר ועל צורך לשנות הרגלים ודפוסי מחשבה מגבילים. נושאים שנתקעו בתחום הביתי יוכלו לקבל תנופה החודש כולל מעבר בית או שיפוץ . מומלץ לחתום על חוזים והסכמים כמה ימים לפני נסיגת מרקורי המתחילה כבר ב 7 ליוני.


אריה   23.7-22.8      כוכב ונוס שימצא בשבועות הקרובים בבית הקריירה שלכם ובמזל שור שהוא מקומו הטבעי ביותר מצביע על יותר זרימה והרמוניה בנושאים ציבוריים ובתחום הקריירה שלכם. כמו כן עשויים להיפתח עבורכם יותר ויותר הזדמנויות בתחום העסקי ושיפור כלכלי. כוכב מאדים שצובר תנופה מיום ליום יצור זווית דיס הרמונית לכוכב אוראנוס שליט בית הזוגיות והשותפויות בין ה 10 ל 13 ליוני שמצביע מצד אחד על המון זעם וכעס שעלולים להתפרץ על בני זוג, שותפים או חברים אך גם על שינוי וקידום מה שהיה תקוע עד עתה גם אם זה אומר סיום הקשר שלכם. חברתית צפוי לכם חודש עם הרבה פעילות אך גם יתכנו יותר אי הבנות עם חברים.


בתולה   23.8-22.9      מוקד תשומת לבכם החודש יהיה סביב התנהלות תקינה ותקשורת ברורה. כוכב מרקורי שליט מזלכם יכנס לנסיגה החל מה 7 עד ה 30 ליוני אך כמה ימים לפני וכמה ימים אחרי כבר תרגישו את השפעתו עליכם. נסיגת מרקורי שתחל במזל סרטן מצביעה על צורך להיות יותר קשובים לרגשותיכם ולליבכם. כמו כן על צורך ליצור תקשורת מקרבת יותר עם חברים ומשפחה. כניסת מרקורי לבית הקריירה מאוחר יותר עדיין כשמרקורי בנסיגה מצביע על צורך להיות ברורים יותר מול סמכויות ולשנות דפוסי חשיבה מגבילים. מומלץ לא להתחיל עבודה חדשה בזמן זה או להימנע מלחתום על חוזים והסכמים. צבירת התנופה של כוכב מאדים בבית הכסף והרכוש שלכם עשוי להצביע על פריצת דרך כלכלית ועל קידום נושאים פיננסיים אך גם על המון תסכול וכעסים שיתפרצו החוצה שהתאפקתם לא לבטא מול גורמים פיננסיים.

 

 

מאזניים 23.9-23.10       נסיגת כוכב מרקורי שיתרחש החל מה 7 ליוני יחל בבית הקריירה שלכם ויכול להצביע על נטייה ליותר תקלות טכניות ועיכובים וגם שיבושים בתקשורת אך יחד עם זאת יש לכם הזדמנות להשתמש ולחדד את היכולות האינטואיטיביות שלכם בלהבין מסרים לא מילוליים ולקרוא שפת גוף. עם כניסת כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה למזל תאומים יתאפשר לכם לחקור יותר את תפיסת עולמכם ואיך אתם יוצרים את המציאות שלכם. נסיעות לחו"ל ותקשורת עם גורמים מחו"ל עלולים להשתבש או להתעכב. כוכב מאדים הצובר תנופה וכוח במזלכם עלול להיתקל בהתנגדויות מבית ועם בן הזוג לגבי הרצונות והצרכים שלכם אך גם יאפשר לכם סופסוף לקדם נושאים אישיים.


עקרב   24.10-21.11      ונוס הנמצאת בבית הזוגיות והשותפויות שלכם עד ה 23 ליוני מצביע על תקופה טובה יחסית שבה יש יותר הרמוניה, זרימה ורוגע עם בני זוג ושותפים למיניהם מלבד בין ה 13 ל 14 ליוני. רעיונות בנושא שיתוף פעולה כלכלי ועסקי יכולים להירקם אך מומלץ להמתין עד לתחילת יולי למימוש הרעיונות בגלל נסיגת כוכב מרקורי העלול לשבש את התקשורת וליצור בלבול, תקלות, ועיכובים מיותרים. כוכב מאדים שליט מזלכם העתיק והמשני יצור החודש זווית דיס הרמונית ומלאה באנרגיה לכוכב אוראנוס ועלול מצד אחד ליצור הרס ומאבקים אך מצד שני עשוי להוציא אתכם ממקום של תקיעות שחשתם בתחום המקצועי לאחרונה.


קשת  22.11-21.12      כוכב מרקורי אשר יכנס לנסיגה החל מה 7 ליוני עלול להצביע על נטייה ליותר טעויות עם כספים של הזולת במיוחד עם כספים של בני משפחה שאתם ממונים עליהם ונטייה לשיבושים בתקשורת. כספים שאמורים להגיע אליכם ממקור חיצוני כמו הלוואה, מענק או אפילו ירושה עלולים להתעכב מעט בגלל נושאים בירוקרטים.  מרקורי אשר ימשיך להיות בנסיגה במזל תאומים יכנס לבית הזוגיות והשותפויות שלכם החל מה 17 ליוני ויכול לעורר מצד אחד יותר שיבושים בתקשורת ותקלות אך מצד שני ליותר התבוננות בדפוסי החשיבה והתקשורת שלכם בתוך שותפויות ומול אנשים שונים. כניסת ונוס לבית הזוגיות שלכם מה 23 ליוני עשוי לשפר את המצב. כלכלית יש המון אנרגיה המתפרצת קדימה שיעזרו לכם לממש יוזמות.


גדי  20.1 – 22.12      כוכב מאדים הנמצא בבית הקריירה שלכם צובר המון אנרגיה לאחר שהיה בנסיגה במשך מספר שבועות מה שיכול להצביע על רצון לעשייה לאחר שהרגשתם תקועים אך יצירת זווית דיס הרמונית לכוכב פלוטו במזל שלכם בין ה 10 ל 18 ביוני מצביע על צורך לשחרר דפוסים מגבילים באופן סופי ולהתקדם בתחום הקריירה מבלי לפחד. מעט מאוחר יותר כוכב מאדים יצור גם כן זווית דיס הרמונית לאוראנוס הנמצא בבית המשפחה מה שמצביע על כוונון נוסף ופריצת דרך אפשרית מול הבית המשפחה ובמקרה הפחות טוב גם משבר משפחתי נוסף אפשרי מול ההורים אם הבעיות לא יפתרו עד אז. נסיגת מרקורי בבית העבודה שלכם מצביע על יותר תקלות אפשריות בעבודה אך גם על חשיבה יוצאת דופן ויצירתית יותר.


דלי  21.1-18.2     הימצאותו של ונוס בבית המשפחה מאפשרת לכם לטפח את היחסים שלכם עם הבית, המשפחה ועם..עצמכם. ונוס מסמלת יופי ואסתטיקה במיוחד כשהיא נמצאת במזל שור מה שמדרבן אתכם להשקיע יותר בבית ולהפוך אותו למקום נעים ויפה יותר. השמש ומרקורי הנמצא בנסיגה בבית היצירה שלכם מצביעים על חשיבה מקורית ויצירתית במהלך החודש ואפשרות להגיע ליותר אנשים יחד עם זאת חשוב לשחרר ולהרפות לאחר שפעלתם כי עם מרקורי בנסיגה דברים עלולים להתעכב מעט. התקשורת עם ילדיכם ובמקום העבודה עלולה להיות מאתגרת יותר ותקלות עלולות להופיע יותר בשני הנושאים הללו. רצוי לדחות חתימה על חוזים והסכמים במידת האפשר הקשורים לתחום המקצועי וגם קביעת רעיונות למקום עבודה עד לתחילת יולי.


דגים   19.2-20.3       כוכב מרקורי השולט על בית הזוגיות והשותפויות שלכם יכנס לנסיגה החל מה 7 ליוני. כניסת מרקורי לנסיגה יכול להצביע על נטייה לתקשורת לקויה או לא ברורה עם אנשים סביבכם במיוחד בני זוג ושותפים למיניהם ויותר תקלות. כמו כן בבית ועם המשפחה וההורים יתכנו יותר חיכוכים ואי הבנות. זה הזמן לשפר את היחסים עם בני הבית ולתקן את התקלות בבית. כוכב מאדים צובר אנרגיה לאחר שהיה מספר חודשים בנסיגה וכעת אנרגיה זו עלולה להתפרץ דרך כעס וזעם על אחרים אך גם יכולה לעזור לכם להיבנות בעיקר בתחום הכלכלי והעסקי. כוכב ונוס הנמצא במזל שור עשויה לסייע לכם למנף את הרעיונות היצירתיים שלכם לדברים מוחשיים עם רווח בצידו. חברתית צפוי לכם חודש פורה במיוחד.


טלה    21.3-20.4      כוכב ונוס שימצא החודש בבית הכספים והרכוש שלכם מאפיין חודש שעשוי להיות טוב מבחינה כלכלית ועסקית עם שפע של הצעות ורעיונות. נסיגת כוכב מרקורי בתחילה במזל סרטן ומאוחר יותר בתאומים מצביע על חודש עם יותר שיבושים בתקשורת עם הבית ומאחר יותר עם חברים וקרובים. נסיגת מרקורי עלול גם להצביע אצלכם על תקלות טכניות במכשירי חשמל ותקשורת וגם בכלי תחבורה שונים. היו ערניים ועל תזניחו אף תקלה שעלולה להופיע. כוכב מאדים אשר חזר לא מכבר ונמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם צובר אנרגיה רבה שעלולה להתפרץ עכשיו לאחר שצברתם לא מעט תסכולים וכעסים מול בן הזוג ושותפים למיניהם. מקצועית ובתחום הקריירה יש לכם הזדמנות לעשות קפיצת מדרגה ולשפר את מעמכם אם לא תתנו לאגו לשלוט.


שור  21.4-20.5     ונוס שליטת המזל שלכם אשר נמצאת במזל שלכם מרגישה טוב שם ומצביעה על חודש די רגוע ושלוו יחד עם זאת יכולת המשיכה שלכם גדלה החודש וזה מביא לכם הרבה הצעות גם בתחום העסקי והכלכלי וגם בתחום הרומנטי ואתם יכולים למצוא את עצמכם עסוקים מאוד החודש. כניסת מרקורי לבית הכספים והרכוש שלכם יחד עם השמש מצביע על חשיבה יצירתית בנושאים פיננסיים אך גם עלול להצביע על שיבושים בתקשורת ויותר בלבול וחוסר בהירות בנושאים ארציים יותר. כוכב מאדים צבר הרבה אנרגיה שמחכה להתבטא לאחר שהיה בנסיגה מספר חודשים. במידה ואנרגיה זו לא תמצא ערוץ ביטוי נאות היא יכולה להתבטא בצורה שלילית ופוגענית כלפי הסובבים אתכם. יחסיכם עם ילדיכם עלולים להתאפיין החודש בחוסר בהירות ובלבול.

 

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי