אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ שבועי לשבוע שבין 29.03.2020-4.04.2020

הורוסקופ שבועי לשבוע שבין 29.03.2020-4.04.2020

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28


טיפ לילידי השבוע

ילידי השבוע אתם מודאגים מאוד ולכן אתם מרגישים צורך בהתכנסות פנימית שאינה אופיינית להתנהגות שלכם בדרך כלל, אבל מתאימה לתקופה הזו.  

 

טלה

כוכב העשייה שהוא גם הכוכב שלכם והמוכר בשמו מארס נמצא כרגע בבית המקושר עם הסביבה והמעמד החברתי אליו אתם רוצים להשתייך. חשוב מאוד שבפרק זמן זה תהיו ערניים לתגובות של אנשים בסביבה שלכם ובצורך שלהם להיות בחיבור רגשי אליכם. מומלץ לכם בפרק זמן זה לבדוק מיהם החברים הקרובים שלכם ומיהם האנשים שאתם יכולים להיעזר בהם.

 

שור

הכוכב מרקורי שהוא כוכב שאחראי על תקשורת טובה בין אנשים נמצא בבית החברים והמעמד החברתי ומביא לכם אנרגיה וצורך בהתחלות חדשות, תוך כדי שאתם משתמשים בקסם החברתי שלכם. וונוס הכוכב שלכם עומד להיכנס לבית הכספים שלכם וימנף לכם את היכולת לביצוע משימות כלכליות לטווח הרחוק והקרוב. בשלב זה השתדלו להתמקד בפן החברתי.   

 

 

תאומים

הכוכב וונוס ייכנס השבוע למזל שלכם ולבית שמייצג את האני האישי שלכם ויימצא אצלכם בכל החודש הקרוב ולכן תהייה זו תקופה טובה עבורכם לחדש מערכות יחסים שכבר מזמן חשבתם עליהם, אך איכשהו עד היום הדברים התמסמסו עבורכם מחוסר תשומת לב או מחוסר יכולת לממש את תוכניותיכם. התחום המשמעותי לעשייה החודש, יהיה על רקע אישי וזוגי.  

 

 

סרטן

בית הקריירה שלכם עובר מהפכים משמעותיים בגלל העובדה שהשמש בשמיים נמצאת בבית זה ומביאה לכם רצון להתחלות חדשות. ייתכן ואנשים שכלל לא ציפיתם מהם לעזרה כלשהי על רקע מקצועי, יעזרו לכם לרכוש קשרים חדשים שדרכם תוכלו להתפתח בהמשך להגיע למימוש תוכניותיכם. למרות שאתם חסרי סבלנות, השתדלו להמשיך ולחכות לשינויים באורך רוח.

 

אריה

הכוכב וונוס שאחראי על יחסים בין אישיים ייכנס השבוע לבית המעמד החברתי שלכם ויימצא שם כל החודש הקרוב, עובדה זו מלמדת על התנהלות אינטנסיבית בנושא וגם על כך שהשילוב עם כוכב אוראנוס שמחולל אצלכם צורך בחופש, יגרום לכם להיות  נוחים לכעוס וייתכן שהצד שכנגד לא בהכרח יבין על מה יצא זעמכם. זה הזמן להבין שלכל דבר יש את קצב הבשלות המתאים לו.


בתולה

השבוע ובמהלך כל החודש הקרוב יהיה הכוכב שלכם מרקורי שאחראי על תקשורת לצד כוכב נפטון שמביא בלבול וחוסר וודאות. עובדה זו תגרום לדברים להיות מוקצנים עד כדי כך שלעיתים קרובות ייתכן ותהיו מועדים לחוסר איזון ואיבוד שליטה. זה בדיוק הזמן הנכון להקשיב לתובנות הפנימיות העמוקות ביותר שלכם גם אם הן לא מתאימות לכם לחיי היום יום.

 

 

מאזניים

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום הולדתכם ולכן חשבונות הנפש שלכם גדולים מתמיד בייחוד בתחום המשפחתי ולגבי צעירים במשפחה. זה בדיוק הזמן שבו תוכלו לבחון את ההתנהלות האישית שלכם למול האחרים ובעיקר הקרובים לכם במעגל הראשון ולבדוק האם אתם מתנהלים כמו שאתם באמת מבינים שכך צריך לעשות והאם אתם מתוגמלים על מעשיכם.  

 

עקרב

אתם נמצאים בתקופה שבה קשה לכם מאוד להגיע לתוצאות אותן אתם רוצים להשיג בתחום המקצועי. נדמה לכם שמכל עבר יש לכם קשיים ועל כל דבר אתם צריכים להתאמץ הרבה יותר מבעבר. זה בדיוק הזמן הנכון לעשות את חשבונות הנפש שלכם ולהחליט כיצד ואיך אתם מעוניינים להמשיך ובעיקר בהתנהלות המקצועית שלכם, כיוון שנראה שכרגע שם הוא מוקד הבעיה.

 

 

קשת

אתם נמצאים בתקופה מאוד רגישה ביחס לסביבה הקרובה, כיוון שאתם נדרשים לקחת אחריות והחלטות לגבי נושאים שונים שבהם עליכם לשבור דפוסי חשיבה והתנהגות כדי להתנהל בהתאם לאני החדש שלכם. פעלתם עד היום לפי הטייס האוטומטי שלכם ואילו עכשיו כבר מאוחר לעיתים לשינויים משמעותיים ובכל זאת, זה הזמן לנסות לסדר לעצמכם סדרי עדיפויות. 

 

 

גדי

זוהי תקופה אינטנסיבית עבורכם בנושאי כספים ועכשיו שכוכב סטורן עבר לבית הכספים שלכם. נראה שדברים רבים בחייכם עומדים בפני שינוי שלא בהכרח רציתם . אתם מצויים תחת השפעה של המטרות אותן הצבתם לעצמכם ומרגישים שאתם מעוכבים מליישם אותם כפי שתכננתם. תקופה זו  תתחיל לחלוף רק לאחר חופשת הפסח כשהחיים יחזרו לאט לאט למסלולם. 

 

 

דלי

הכוכב נפטון שמביא איתו חוסר בהירות עדיין נמצא אצלכם בבית הכספים לצידו של כוכב התקשורת מרקורי. שילוב זה משמעותי ונראה שמופעלים עליכם לחצים בנושאים אלה. כמו כן, אתם מרגישים שתחומים רבים מגיעים אליכם מתוך קושי ודורשים מכם לקיחת אחריות שעדיין אינכם בשלים בשלב הזה לקחת. ייתכנו שינויים אצלכם בהיבט הכלכלי שידרשו התייחסות אחרת לצורת החיים שלכם.  

 

דגים

הכוכב מארס שמביא לעיתים עימותים כיוון שהוא רוצה לפעול נמצא אצלכם בבית המקושר עם תת ההכרה שלכם ומפעיל אצלכם חששות ופחדים שלא תמיד אתם אוהבים להודות בהם. ייתכן ואתם משקיעים הרבה מאוד בזולת אך בפרק זמן זה אתם מרגישים שעדיין אינכם יכולים להגיע לרווחה המיוחלת כיוון שהתנאים החיצוניים עדיין אינם מאפשרים זאת. 

 

 

 

כנסו לאתר לשיחה אישית  צילה שיר אלאסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,  וקבלו תחזית אסטרולוגיה חודשית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003 שלוחה 28

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי