אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הקורונה על פי הנומרולוגיה, ניתוח ומסקנות

הקורונה על פי הנומרולוגיה, ניתוח ומסקנות

מאת: בת שבע דור


הבה נבין מה משמעות מגפת הקורונה בחיי האנושות... הקורונה אכן מורגשת באנושות - בגוף, בנפש ובחומר  אך משמעותה העמוקה לאנושות היא תהליך התפתחות רוחנית


במכלול - מהות החיים היא, תהליכים רוחניים. כל אדם חווה את החיים ברמת התודעה שהוא פועל בה. כל התכנים שאנשים מחשיבים בחיים – זוגיות, הצלחה בקריירה ובריאות הנם למעשה "טריגרים" המשפיעים על התהליך שהנשמה בחרה כמסלול לימודיה והתפתחותה בגלגול זה.

הנשמה באה לחיים לצורך תהליך הלמידה וה-"תיקון". בכל תהליך רוחני אישי, קבוצתי ואוניברסלי מתקיימים התנאים הללו: 1.בידוד 2. לחצים מאיימים מבחוץ 3. הרגשה של "אין מוצא" ואבדן הדרך המוכרת שבה הרגשנו בטחון עד כה.


מטרת התהליך להעיף "מהדרך שהחשבנו כבטוחה" אל מצב לא ידוע ומאיים ובכך גורם לאדם להפנים שביטחונו אינו תלוי בגורם חיצון, כפי שעשה עד כה... כגון משכורת, מערכת יחסים ובריאות וכיו"ב ולעשות "קפיצה קוונטית" {מהסתמכות על פרמטרים מסוימים, לאחרים} - קפיצה של אמונה ממצב תודעה אחד לגבוה יותר ולחישוב מסלול מחדש, תוך כדי שאנו מגלים שכל אשר קיים ואפשר לסמוך עליו זה בעיקר הפנימיות העמוקה, הנשמה והכוח האלוהי.   

השנה היא שנת  2020 ובה נימצא  את המספר 22 מספר מסטר המייצג את היכולת להפוך את החלומות הנעלים ביותר למציאות קונקרטית. ובסיכומו  - 22 הוא יותר פוטנציאלי מאשר נבואה. כאשר מספר 22 מופיע בתרשים הנומרולוגיה האישי והאוניברסלי, זה סימן שמתקיים תהליך שיש בו פוטנציאל לקפיצה לשליטה רוחנית ולהישג רב. עם זאת, אם לא נעמוד באתגר לשלוט באנרגיה רטט גבוהה זו, ניפול לרמה של מספר השורש שהוא 4 המכוון לעיסוקים וערכים מטריאליסטיים וחי בתוך מגבלות החומר ותפיסת מציאות מוגבלת. מדובר באחריות רבה. הרטט של מספר 22 הוא הגבוה ביותר ומתבטא כ -4 באנרגיה שאינה בוגרת מבחינה רוחנית. המשמעות היא שאולי האנושות לא תצליח לממש את הפוטנציאל הגבוה והרוחני .


המשמעות הנומרולוגית של 22/4

המספר 2 הוא מספר שיתוף הפעולה ושותפות, אווירה של עבודת צוות ואחווה .

המספר 4 מייצג שאפתנות ופרגמטיות, יכולת ומשמעת רבה, חששות מעשיים ומטריאליסטיים ובעיות הקשורות בכדור הארץ והכרוכות בעבודה וחיים חומריים. למספר 22/4 יש כמות כפולה של אנרגיה מאשר האנרגיה של 4, מה שאומר שתכונות כשיתוף פעולה ואינטרוספקציה עדיפות על פני אנרגיה נוקשה יותר.

המספר 22 קשור לאהבה אוניברסאלית ומסר של שלום ואופטימיות. מכיוון שהאידיאליזם של אהבה זו מעוצב על ידי הפרגמטיזם של 4, היא לעולם אינה מנותקת מן המציאות. האנרגיה של 22 מיועדת  לדברים גדולים, יכולת גבוהה, אכפתיות ואהבה לכל האנושות. הנוכחות של מספר 4 בתרשים היא סימן לכך שקיימת מסוגלות להשיג תוצאות מעשיות אמיתיות בעזרת האופן שהאנושות תבחר בשנה זו. כקארמה המסר הוא בדרך כלל אופטימי וחיובי. המספר 22 הוא הסימן של זמן להתפתחות גדולה של התודעה והאתגר הכרוך בקארמה זו הוא היכולת לחיות עם הרטט הגבוה של 22, המסטר הבונה.

לא במקרה התהליך תופס אותנו בישראל בהתכתשות פוליטית, ככל שנפנים את הבנת המהות הרוחנית של התהליך ונבחר באחדות ובערבות הדדית, כך ייטב לנו. אם המנהיגות הפוליטית תמשיך לסרב להבין זאת, כך היא תזיק למדינה ולעם. הבה נקרא להם בקול גדול לאחדות.


לשיחה אישית עם בת שבע דור, זוכת פרס המיסטיקה העולמית, מייעצת הוליסטית בכירה, מתקשרת ופותחת בקלפים, ניתן ליצור קשר עם קו המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 25


    


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי