אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל

התאמה מקצועית

 

 

כולנו מחפשים אחר ההצלחה. למצוא את העבודה המושלמת אשר תמצה את היכולות שלנו ותביא אותנו למימוש עצמי ולסיפוק בחיים.

 

אולם, למצוא את הדבר אשר מסב לנו אושר, יחד עם הצלחה, אינו דבר פשוט, ורבים מחפשים את הדבר שיעניק להם את המענה השלם. האמת היא כי רבים מאיתנו יוצאים אל דרך ארוכה, כאשר לפעמים אין לנו את הכלים להבחין ביכולות האמיתיות שלנו ולפיהן לחפש ולמצוא את ההתאמה המקצועית הנכונה לנו.

 

לכן, אנשים רבים בשלב מאוחר של החיים עושים הסבה מקצועית, ורק כאשר הם מגיעים לבשלות הרוחנית הם יוצאים במסע לכיוון המקצוע האמיתי שלהם בחיים.

 

לשנות מקצוע ניתן בכל גיל

אם בעבר הייתה הנטייה לחפש אחר עבודה בעלת יוקרה חברתית, אשר תקנה קביעות יחד עם הטבות מפנקות בנוסף, הרי שכיום מדובר בדבר שונה לחלוטין בכל הקשור לחיפוש אחר עבודה טובה.

 

עבודה טובה אינה בהכרח לכל החיים ובהחלט ישנה אפשרות לשנות תחום עיסוק בהמשך הדרך, אם לא תתגלה התאמה מלאה או שהצרכים האישיים ישתנו לפתע. כפי שאדם משנה את הסטטוסים האישיים שלו במהלך חייו, כך גם הצרכים שלו משתנים ולשם כך נדרשת התאמה של מקום העבודה.

 

כך מוצאים עצמם אנשים שונים, בגילאים שונים, בחיפוש מחודש אחר מקום העבודה אשר יעניק את ההתאמה המקצועית הרלבנטית לשלב זה בחייהם.

 

לכל אדם יש את הדרך בה הוא צריך לצעוד

ככל שנלמד להכיר את עצמנו טוב יותר, כך נדע לבחור במסלול המקצועי הנכון לנו. רבים יוצאים למסע ומתעקשים על בחירה בקריירה שלעתים מקנה אפשרויות להרוויח סכומי כסף גבוהים או יוקרה, אך אינה מביאה את היכולות האמיתיות של אותו אדם לכדי מימוש.

 

לכל אדם יש הדרך שלו בה הוא צריך לצעוד, וכל סטייה מדרך זו לא תניב את ההצלחה המצופה בכל אספקט גשמי או רוחני. העניין אינו טמון דווקא רק בהתאמה מקצועית, אלא עבור כל היבט של החיים והבחירות שאדם מבצע צריכות להיעשות תוך הקשבה, למידה ופעולה לשם הבנה של שינויים אשר צריכים להתבצע במוקדם או במאוחר על מנת לייצר יותר אנרגיה חיובית ופחות מתח.

 

לפני שעוזבים את העבודה בבנק

בעזרת שיטות טיפול, ייעוץ והדרכה מאת אנשי מקצוע, יכול כל אחד להבין טוב יותר את הצרכים העמוקים שלו, אשר אינם תמיד ברורים ומצריכים חיפוש מעמיק בתוך העצמי אשר מבקש את המימוש שלו.

 

 

לפני בחירה בקריירה חדשה ועזיבת העבודה שידענו לתקופה כה ארוכה, חשוב לקבל ייעוץ אשר יבחן האם אנחנו באמת מבינים את הצרכים של עצמנו. אם טרם הבנו זאת, יבצע איש מקצוע את ההתאמה לפי בחינות שונות של האדם אשר ניצב מולו והאפשרויות אשר חבויות בו.


לעדכונים נוספים, היכנסו ל-STARS בפייסבוק


לשיחה אישית עם צליל אסולין, מתקשרת בכירה ונומרולוגית, התקשרו למרכז המומחים של ישראל, 072-3401003, שלוחה 48.


לקריאה נוספת:

אסטרולוגיה שנתית

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי