אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
התחזית האסטרולוגית לחודש אוגוסט 2014 - דניאל רועה
צילום: FreeDigitalPhotos.net

התחזית האסטרולוגית לחודש אוגוסט 2014 - דניאל רועה

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

תחזית אסטרולוגית חודשית  אוגוסט 2014

 

כוכב מרקורי יכנס למזל אריה ממש בתחילת החודש ויצטרף לשמש וכוכב צדק הנמצאים כבר במזל אריה. בהמשך החודש יכנס גם כוכב ונוס למזל אריה. כוכב מאדים הנמצא בשעה טובה במזל עקרב לאחר שהות ארוכה במזל מאזניים יתקל כבר בתחילת החודש בכוכב צדק מה שאומר נטייה ליותר חילוקי דעות ומאבקים אפשריים יחד עם נטייה לעשייה מופרזת.


אריה  23.7-22.8   מזל טוב לבני ובנות מזל אריה החוגגים יום הולדת. מקבץ של שלושה כוכבים ביניהם מרקורי השמש וכוכב צדק במזל אריה מצביע על שפע של אנרגיה יצירתית, תקווה ואופטימיות גם אם מסביבכם המצב לא תמיד אופטימי. עם כניסתו של כוכב ונוס למזל אריה החל מה 12 לאוגוסט יתגברו הצדדים היצירתיים והאמנותיים שבכם וזה זמן טוב ליוצרים והאמנים שביניכם ליצור. כמו כן אתם נראה ותראו טוב החודש וכוח המשיכה שלכם ילך ויתגבר מה שימשוך אליכם שפע של אנשים. מבחינה רומנטית חודש טוב כאשר הפנויים שביניכם יוכלו להתאהב וליצור קשרים חדשים. כלכלית אתם מושכים שפע אך גם נהנים מהחיים ויתכנו יותר הוצאות.


בתולה   23.8-22.9    מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל בתולה שיחגגו החל מהחודש יום הולדת. אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם ויתכן ותרגישו שיש לכם פחות שליטה. כמו כן האנרגיות עלולות להיות מעט חלשות והבהירות לא במיטבה. עם כניסת כוכב מרקורי ב 15 לאוגוסט והשמש ב 23 אתם צפויים להתאושש ולהרגיש יותר חדים ומלאים באנרגיה. התקשורת עם הסובבים אתכם טובה יותר ואתם מצליחים לקדם את כל הנושאים שהתעכבו בלית ברירה. היחסים עם הסובבים אתכם הכוללים חברים וקרובי משפחה עלולים להתדרדר בגלל חוסר גמישות ורצונות מנוגדים. כלכלית מצבכם ישתפר בעקבות קבלה של כספים ממקור חיצוני ומפתיע.


מאזניים 23.9-23.10       מקבץ של ארבעה כוכבים שימצאו במזל אריה החודש מציין עבורכם תקופה מאוד פורייה ומשופעת באירועים חברתיים וקשרים חדשים. תקופה טובה ביחסים עם חברים כאשר הפנויים שביניכם יוכלו ליצור זוגיות חדשה בעקבות קשר ידידות שעשוי להתפתח בהמשך לאהבה משמעותית. היחסים עם בני זוג ושותפים למיניהם יתאפיינו ביותר אינטנסיביות וטרנספורמציה במידה ותסכימו להתחדש כמו כן בקשרים ובשותפויות שאין בהם אמון באופן טבעי, יתכנו יותר חדשנות. בתחום הפיננסי אתם נהנים מהרוח הגבית של כוכב מאדים הנמצא בבית הכספים שלכם ובמזל עקרב. יחד עם זאת יש נטייה לפעול בצורה מופרזת ולהתיש את עצמכם.


עקרב 24.10-21.11      מקבץ של ארבעה כוכבים החודש בבית הקריירה שלכם ובמזל אריה מצביע על אינטנסיביות ומיקוד בתחום הקריירה והעבודה. מקבץ זה משקף תקופה טובה ומשופעת בהזדמנויות  מקצועיות ואפשרות לשפר מאוד את מעמדכם הציבור ולשפר את הכנסתכם הכספית. כוכב מאדים שנמצא החודש במזל עקרב מצביע על תוספת משמעותית של אנרגיה ורוח גבית אך חשוב שתנהלו אותה נכון כי היא יכולה גם לקלקל לכם אם תתנו לאגו בלבד להוביל אתכם. בתחום הרומנטי יש נטייה לפנויים שביניכם ליצור קשר רומנטי חדש עם אדם הקשור לקריירה שלכם ובעל מעמד גבוה. מפגש בין ונוס לכוכב צדק באריה מצביע על תקפה של שפע כלכלי הכנסות גבוהות יתר אך גם רצון לפנק את עצמכם והפרזה בהוצאות.


קשת  22.11-21.12     מקבץ של ארבעה כוכבים במזל אריה נותן לכם רוח גבית עצומה. החודש עשוי להתאפיין בשפע התלהבות ותקווה לגבי העתיד גם אם הסביבה שלכם חושבת אחרת מכם. יש רצון להרחיב אופקים ולכן זה זמן טוב להתחיל ללמוד מה שמעניין אתכם. החל בקורסים שירחיבו את תודעתכם ועד ללימודים אקדמיים. כמו כן זהו חודש טוב לנסיעות בעיקר נופש אך גם בהקשר לעבודה מה שיכול להביא לכם הצלחה ושפע של הצעות עם חו"ל. בתחום הרומנטי אתם ממגנטים ועשויים למשוך אליכם בני זוג פוטנציאלים ולמי שנמצא כבר בקשר זמן טוב להעצים את אש התשוקה ולחיות את הרגע. כלכלית יש נטייה לפזרנות.


גדי  20.1 – 22.12      הימצאותו של כוכב ונוס בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מאפשר לכם מלבד היום הראשון של אוגוסט מספר ימים נינוחים יותר מול בני זוג ושותפים למיניהם. מקבץ של ארבעה כוכבים בבית כספי הזולת שלכם ביניהם השמש והמטיבים נוגה וצדק מצביעים על חודש משופע בהזדמנויות בתחום העסקי ובאפשרויות לקבל כספים ממקורות חיצוניים כולל מענקים וכספים שיכולים להגיע מצוואות. החודש יהיה מיקוד פנימי בתוך עצמכם אך אל תדאגו. אם לא תברחו החוצה תצאו נשכרים ותוכלו לעבור טרנספורמציה רגשית שיכולה לקדם אתכם בנושאים אחרים בעיקר כלכליים. חברתית זהו חודש חשוב עם הרבה שינויים.


דלי  21.1-18.2      מלבד מספר אי הסכמות פה ושם עם שותפים ועם בני זוג, בכל הנוגע לשותפויות ואהבה צפוי חודש טוב כאשר השמש, מרקורי צדק וגם בהמשך כוכב נגה מרככים את האווירה ומושכים אליכם חוויות נעימות יותר. עבור הפנויים שביינכם זהו זמן טוב ליצירת קשרים כולל קשרים רומנטיים. כמו כן גם בהיבט העסקי יפתחו בפניכם שפע של הזדמנויות לשיתופי פעולה שיכולים לשפר מאוד את מצבכם המקצועי והעסקי. הכוכבים מאדים ושבתאי הנמצאים בבית הקריירה שלכם מוסיפים לכם המון שאפתנות ואנרגיה ממוקדת להצלחה. יחד עם זאת חשוב שתיקחו בחשבון גם את הסביבה שלכם אחרת זה יפגע בכם בהמשך הדרך.


דגים  19.2-20.3      המיקוד אצל בני ובנות מזל דגים החודש יהיה סביב עבודה וקריירה. מקבץ של ארבעה כוכבים שיהיו במעבר בבית העבודה שלכם ובמזל אריה וכוללים את השמש, מרקורי, צדק וגם ונוס מצביעים על שפע של יצירתיות בתחום המקצועי והזדמנויות כולל הצעות עבודה רבות. היכולות שלכם לבלוט , להקסים ולהבריק יתגבר מאוד ויכולים להביא לכם הכרה והצלחה וגם שיפור כלכלי. כוכב מאדים הנמצא במזל עקרב עשוי לעזור לכם להפוך למעשיים יותר ולפעול יותר בנחישות. היצירתיות והדמיון אצלכם מתחזקים החודש וזה טוב לכל מי שעוסקים באמנות ויצירה מכל סוג שהוא. כניסת השמש וכוכב מרקורי לקראת השלישי השני של החודש עשוי להטיב עמכם מאוד במערכות היחסים ושותפויות ולהכניס קצת מעשיות בחיים שלכם.


טלה    21.3-20.4      מקבץ של ארבעה כוכבים במזל אריה ובבית היצירה שלכם מקפיצים מאוד את היכולות היצירתיות שלכם את האופטימיות ואת שמחת החיים. יחד עם זאת אתם עלולים להיות מאוד מאוד מרוכזים בצרכים שלכם ולהתעלם מהסובבים אתכם עם כמות כזה של יסוד אש במעבר במפה שלכם. הצורך להתחבר לעשייה מתגבר מאוד כמו כן שפע של אנרגיה במזל אריה  מעצים את הצורך ליהנות מהחיים ולחיות בכל רגע ורגע בצורה מקסימאלית. כניסת כוכב מאדים שליט מזלכם למזל עקרב מרגיש שם מאוד נוח מצד אחד אך מחזק את רגשות של קנאה ורכושנות מה שעלול לפגוע במערכות היחסים שלכם. כלכלית צפוי חודש עם שפע הזדמנויות לצמיחה כלכלית ועסקית.


שור  21.4-20.5      מקבץ של ארבעה כוכבים במהלך החודש הקרוב בבית המשפחה והבית מצביע על המיקוד בעניינים משפחתיים, רגשיים ובבית. הצורך להשקיע בבית יתגבר מאוד עם מקבץ של ארבעה כוכבים במזל אריה ואתם תרגישו צורך להתחבר לשפע של יופי והדר מה שיכול לדחוף אתכם להשקיע בריהוט חדש או בשיפוץ בית וקניה ומכירה של בית מפואר ונוח יותר. אתם עשויים להוות המרכז המשפחתי ולרכז מפגשים משפחתיים בביתכם. הימצאותם של כוכב מאדים ושבתאי בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על תקופה מאתגרת לשתף פעולה עם בני זוג ושותפים למיניהם. עם בני זוג ובתחום הרומנטי הרגשות עמוקים יותר כולל רגשות קנאה רכושנות שעלולים להקשות על הקשר להתנהל בצורה זורמת והרמונית יותר.


תאומים 21.5-21.6      מקבץ של ארבעה כוכבים במזל אריה ובבית התקשורת והחברים שהוא בית המשויך למזל שלכם מצביע על תקופה מאוד מאוד פורייה מבחינה חברתית . צפוי לכם שפע של אירועים וכנראה גם הרבה נסיעות בארץ וגם בחו"ל. זהו חודש טוב לנסיעות וללימודים ולהיכרויות חדשות חברתיות ורוחניות במיוחד עם הימצאותו של כוכב האהבה ונוס הנמצא במזל אריה. לכל מי שעוסקים ביצירה ובמיוחד כתיבה מומלץ מאוד לנצל את הזמן וליצור בשבועות הקרובים זה יאפשר לכם לזכות בהכרה ובקידום מקצועי. כוכב מאדים ושבתאי הנמצאים בבית העבודה שלכם מצביעים על אנרגיה ממוקדת לעשייה ולמיקוד בתחומים המקצועיים. יחד עם זאת תתקשו יותר לשתף פעולה ויתכנו גם יותר מאבקי כוח ואגו.


סרטן  22.6-22.7      מלבד היומיים הראשונים של חודש אוגוסט תוכלו ליהנות מהימצאותה של ונוס במזל שלכם בתחום הרומנטי ובמערכות היחסים שלכם. הצטרפותה של ונוס לבית הכספים והרכוש שלכם יחד עם עוד שלושה כוכבים הנמצאים שם ביניהם השמש וכוכב צדק עשויים להטיב עמכם מאוד בעניינים כספיים. שפע של הזדמנויות עשויים להגיע אליכם בתחום המקצועי והעסקי וקרוב לוודאי שהכנסותיכם יצמחו. יחד עם זאת יש רצון ליהנות מהחיים ולהשתולל מבחינה כלכלית. כוכב מאדים הנמצא בבית היצירה שלכם עשוי להעלות על פני השטח את היכולות היצירתיות שלכם ולהוציא אותם לפועל. היחסים עם ילדיכם עשויים לעבור התחדשות אם תדעו לשתף פעולה אחד עם השני.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי