אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
והגדתם לגדי

והגדתם לגדי

מאת: עליזה גבאי קרשבסקי

 

 

הגדי הוא המזל העשירי בגלגל המזלות. מספרו עשר ועל כן הוא מושך אש.

הגדי יבלוט בכל קבוצה בעיקר בזכות מראהו החיצוני ולבושו. לבני המזל ובעיקר לבנותיו טעם אופנתי מקורי ביותר. אהבתו של בן מזל זה נתונה לאביזרי אופנה ולצבעים יוצאי דופן. מתנה של אביזר אופנתי כזה או אחר תשמח את הגדי עד מאוד. 

 

בעבודתו יבלוט הגדי ביסודיות ובנאמנות עזה למעסיקיו. כבן מזל אדמה יודע הגדי להעריך היטב את מי שמעניק לו יציבות ומשלם את שכרו. הגדי יעשה מאמצים אדירים להתקדם במקום עבודתו גם אם זה יארך זמן רב.

הגדי ידוע כשקדן וסבלני ותכונות אלה משרתות אותו בדרכו הארוכה להשגת קידומו. המעסיק של הגדי יכול לבטוח בלויאליות שלו למקום העבודה. 

 

הגדי אינו מוכר סודות בעד שום הון שבעולם. המילים והתשבוחות הם כולם הדלק המניע את הגדי זהו אחד המזלות שמילים יפות וחיזוקים בונים אותו מיום היוולדו. 

אי אפשר להגיד לגדי מילים בעלמא. הוא מתייחס למילה הנאמרת כאל חוזה חתום וממתין לפרעון הצ'ק. הגדי לעולם אינו שוכח את מה שהובטח לו לפיכך אל לכם להגיד לגדי דברים סתם, הבטחות שווא נחרתות בזכרונו ואי קיומן פוצע את לב נשמתו. 

 

האהבה היא השיעור המורכב ביותר אצל הגדיים.

הגדי מתייחס אל בן זוגו כאל תאום סיאמי שלו. אם וכאשר זכה הגדי ובן זוגו דומה לו מנטלית נפשית ופיזית אזי יכולים אנו לחזות באהבה מושלמת ומספקת מאין כמוה. אך ברוב רובם של המקרים אין זה כך. לגדי לוקח לפחות פי חמש זמן מלבני כל המזלות האחרים כדי לראות ולהיווכח שבן זוגם אינו דומה להם כלל. בעיה זו נובעת מהשלכת חלומו של הגדי על המציאות וערבוב וערבול של חלום ומציאות עד שהוא מפסיק להבדיל בין השניים. באותו רגע שבו מפריד הגדי בין המציאות לבין החלום מסתיים שיעור האהבה שלו והוא זוכה לזוגיות נפלאה ופוריה. בני ובנות זוגם של הגדיים זוכים גם הם בבן זוג נאמן בכל נימי נפשו ונשמתו.

 

זהו ניתוח המזל החידתי מכל - מזל גדי

 

לתחזית מפורטת ומפה אסטרולוגית אישית מעליזה גבאי קרשבסקי בתחומי זוגיות, אהבה, פרנסה, קריירה, משפחה בריאות, קבלת החלטות חשובות בחיים, חייגו למרכז המומחים בטלפון 072-3401003 שלוחה 30. 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי