אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל

טיפול זוגי

 

כולנו רוצים כי מערכת היחסים אליה נכנסנו עם הרבה אהבה, תחזיק מעמד ותשגשג לאורך שנים. רבים יאמרו כי מערכת יחסים זוגית מצריכה תחזוקה ועבודה רבה על מנת שתהיה חזקה לאורך זמן, אך לא כולם מודעים לכמות האנרגיה אשר תידרש מאיתנו לשם כך, ולכן זוגות רבים נותרים ללא כלים אמיתיים בעזרתם יוכלו להבין את מצבם.

 

הטיפול הטוב ביותר הינו מניעה

דבר ראשון שיש להבין הוא כי בחרנו בבן/בת הזוג שלנו, ולכן חשוב כי את הבחירה נבצע בצורה נבונה. יש לבסס את הבחירה כך שתאפשר למערכת היחסים לעבור גם תקופות קשות ולא רק את הזמנים הטובים, שלא נשארים לנצח.

 

אנשים רבים ניגשים לקבלת ייעוץ לגבי בן זוג בו עליהם לבחור. את הייעוץ חשוב לעשות אצל דמות עליה אנו סומכים, כמו מטפל זוגי, רב או מיסטיקן, אשר מבצעים בדיקה של ההתאמה בדרכים שונות.

 

איך יודעים שצריך לגשת לטיפול זוגי?

הדבר המאפיין בצורה בולטת את הצורך בגישה אל מטפל זוגי, הינה התחושה כי לא קיימת מערכת זוגית אמיתית, כל ערוצי התקשורת לא תקינים והזוגיות נמצאת במבוי סתום.

 

מעבר למה שחשים בני הזוג במערכת היחסים ביניהם, ישנה גם ההתנהגות של הילדים במשפחה אשר מראים רגרסיה (נסיגה) בהתנהגות, הבאות לידי ביטוי בהפרעות בשינה, באכילה, בעיות בבית הספר או מחלות חוזרות ונשנות ללא סיבה של ממש.

 

ובכן, כמובן שישנה סיבה, וילדים מרגישים ורואים כאשר ישנן בעיות בזוגיות של ההורים שלהם, וגם כאן נדרשת התערבות על מנת שלא ייפגעו מאותן בעיות אשר ההורים צריכים לפתור בצורה בוגרת.

 

טיפול זוגי – בחירת מטפל ושיטת טיפול

גם לאחר שהפנמנו כי קיימת בעיה בזוגיות, קיימת עוד החלטה אשר עדיף לבצע בצורה משותפת אך הקושי לרתום את בן /בת הזוג הינו ברור וקיים לרוב, לבחור מטפל ו/או שיטת טיפול רצויה.

 

הדרך לבחירת המטפל אינה ברורה מפני שאין איזה כלי אשר עוזר לברור ולבחור את המטפל הזוגי האולטימטיבי עבור כל אדם, והבחירה הינה ככלות הכל מאוד אישית. במקרים רבים, החיפוש אחר מטפל זוגי יהיה דרך המלצה של אדם קרוב אלינו, מן אחד מהמעגלים החברתיים הקרובים יותר ושיכול לסייע במציאת מטפל ראוי.

 

חלק ימליצו על אדם עם השכלה הולמת והסמכה מיוחדת בטיפול זוגי מטעם האגודה הישראלית לטיפול במשפחה, וחלק אחר ימליץ על אדם אשר יש לו ניסיון רב שנים והצלחה מרובה עם אנשים אחרים אשר פנו בעבר לשם קבלת טיפול זוגי ויצאו עם המלצה בפה מלא.

 

ניתן לבחור בשיטות טיפול קונבנציונאליות אצל מטפל פסיכולוג, אשר גם כאן ישנה הסתעפות אל שיטות טיפול מגוונות אשר יכולות לפנות אל אנשים שונים ובכך להתאים בצורה טובה יותר.

 

 

בנוסף, ישנן שיטות טיפול זוגי לא קונבנציונאליות, אשר משיגות את אותה המטרה רק דרך אמצעים שונים כמו דמיון מודרך, NLP , התייעצות עם רב/רבנית, תטא הילינג ועוד שיטות רבות אחרות אשר מסייעות להחזיר את ערוצי התקשורת אצל בני הזוג, ליצור מחדש אנרגיות חיוביות ולקיים יחסים הרמוניים בזוג.


הישארו בעניינים!! היכנסו ל-STARS בפייסבוק!


לשיחה אישית עם ג'ודי בר, קוראת בקלפים, מתקשרת ועוסקת בקבלה, התקשרו אל מרכז המומחים של ישראל, 072-3401003, שלוחה 31.


לקריאה נוספת:

ברשת: קלפי טארוט אונליין


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי