אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
כוחו של התת מודע
צילום: freedigitalphotos.net

כוחו של התת מודע

 

לא הכל מבינים זאת, אבל לתת המודע שלנו יש כוח רב. אנו חווים רגשות ומפתחים מחשבות, ואלו משאירות חותם בתת המודע, ומשפיעות במישורים רבים בחיינו.

 

תת המודע והחשיבות שלו עבור כל אדם

לא פעם יוצא לנו לשמוע על אלו אשר החיים שלהם מסתדרים על הצד הטוב ביותר ורק נוחלים הצלחה בכל דבר שהם מבצעים. לעומתם, אחרים לא מצליחים לפרוץ את החומה ולהתקדם הלאה. מה ההבדל בין שניהם? האם באמת האחד לא יכול להצליח כמו רעהו? האם האדם משדר בתת המודע הצלחה או כישלון ידועים מראש?

 

ההבדל בין הדפוסים הללו טמון בהרגלי חשיבה בתת המודע. תת המודע מקשר בין המחשבות של האדם לגבי עצמו והסביבה שלו לבין איכות החיים שלו. את כל אלה אנו משדרים ללא הרף על ידי שפת הגוף אשר נקלטת אצל הסובבים אותנו, ללא כל מודעות לכך.

 

ומהי ההשפעה של תת המודע על האדם?

חלק מן החוויות אשר אדם צובר במהלך חייו חודרות גם אל תת המודע שלו. כל אותן חוויות, שליליות וחיוביות, מלוות אותו בחייו, ועולות וצפות כאשר הוא נתקל בחוויה דומה. באותו הרגע, האופן בו יתנהל יושפע עמוקות וישירות מהתת מודע, ומאותה חוויה אשר נצרבה בו.

 

חוויה שלילית תיצור השפעה שלילית ועלולה למנוע את התפתחותו של האדם בתחום כלשהו. שפת הגוף תקרין ריחוק וחוסר אמונה, דבר שייקלט על ידי הסביבה וייצור דחייה. דבר הפוך יקרה לאחר חוויה חיובית: היא תורמת להתפתחות, יוצרת שפת גוף חיובית ומקרינה פתיחות ואמינות.

 

בידי תת המודע הכוח לשנות את דפוסי ההתנהגות שלנו במצבים שונים, מבלי שנשים לב לכך ולפיכך גם לא נבין את המקור לבעיה ואיך לתקן אותה.

 

כיצד לייצר שליטה על תת המודע

האמונות שלנו משפיעות על ההתנהלות היומיומית שלנו ומכתיבות את סוג האינטראקציה שתהיה לנו עם האחרים.

 

ברגע שלא ניכנע למחשבות ולרגשות שליליים וניקח אחריות על החיים לקראת יציאה לדרך חדשה וטובה יותר , כך גם נשפיע על ההכרה ועל השדרים אשר מועברים אל תת המודע שלנו ונייצר מציאות אחרת שתהיה מוצלחת הרבה יותר.

 

שליטה על תת המודע דורשת תרגול רב באופן יומיומי ובלתי נפסק וכל זאת בצורה עקבית ומתוך אמונה כי יש ביכולת האדם להגשים את עצמו ולהיות משוחרר מכל העכבות והרגשות השליליים אשר יוצרים מחסום אמיתי בין העולם בו אנו חיים לבין זה שבו אנו רוצים לחיות.


רוצים עוד? היכנסו לפייסבוק של STARS

 

 

 

 

 

כנסו לאתר לשיחה אישית עם אסתר , מדיום, מתקשרת, הילרית ופותרת חלומות, ועם מומחים רבים נוספים בתחומי התקשור,  ASKme  - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי התקשור והמיסטיקה, בטלפון :072-3401003 שלוחה  41 בלבד

 

לקריאה נוספת:

רק בגלל הרוח. על ייעוץ רוחני

 

 
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי