אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
כישוף
צילום: freedigitalphotos.net

כישוף

 

עד כמה אתם מאמינים בכישוף? לאו דווקא כזה אשר מופיע בסרטי אימה או בסדרות טלוויזיה לצעירים, אלא בדרכים ושיטות עתיקות יומין ליצור השפעה על התנהגותם וסדר יומם של אנשים אחרים.לטוב ולרע.

 

גם אם אתם לא מודעים לכך, לא מעט אנשים פונים אל שיטות שונות של כישוף על מנת לקבל את מבוקשם, ואחרים מבצעים שימוש בכשפים כדי לשמור על עצמם מכשפים אשר יכולים להזיק להם.

 

מהו כישוף ?

כישוף הינו כלי על-טבעי אשר בעזרתו ניתן להשפיע על המציאות. מלאכה זו קשורה בהיבטים שליליים ואלה העוסקים בה נחשבים כופרים או כאלה אשר מבצעים כשפים למטרות רעות. התדמית השלילית לכשפים, מכשפות ועולם הכישוף בכלל נפוצה ביותר, ולספרי הילדים חלק נכבד בבנייתה. מכשפה רעה היא דמות נפוצה למדי בספרי ילדים, וציד מכשפות הוא מנהג שהיה נפוץ בשנים קדומות.

 

סוגים של כישוף

ישנם סוגים שונים של כישוף, אשר כל אחד מהם מיועד למטרה שונה וייחודית. למשל, ולמרות שרבים אינם מודעים לכך, טקס הסרת עין הרע הוא למעשה כישוף. עד היום רבים מאמינים בכוחות של עין הרע ופועלים בדרכים שונות על מנת לנטרל אותה. אחת הדרכים המוכרות, הרווחות בקרב יהודים במיוחד, היא נשיאת קמעות, אשר על פי האמונה יכולים להסיר את עין הרע. למשל, אבני טורקיז, חמסות, קשירת חוט אדום והנחת פירורי לחם או גרגרי מלח בכיסים של בגדי הילדים.

 

כישוף למזל טוב

אין דרך אחת בעולם הכשפים לבצע כישוף למזל טוב, ולכן ישנן טכניקות רבות לביצוע כישוף זה. טרם ביצוע הכישוף חשוב להבין כי הוא יכול לסייע רק באופן חלקי. כך למשל, אם ביקשנו מזל טוב אשר ישפר את המצב הפיננסי, התוצאה יכולה להיות העלאה בשכר שלנו בעבודה או מציאה של שטר כסף במהלך היום.

 

אותו הדבר יכול להיות לגבי כל צד בחיים בו נבקש לקבל מזל טוב בעזרתו של כישוף. הכישוף מסייע באופן חלקי להגשמת המטרה ואין לצפות כי היא תוגשם בצורה מלאה.

 

כישוף נשיקה

כישוף זה הינו טכניקה של כישוף אהבה והביצוע שלו ניתן על ידי שימוש בשתי דרכים: על ידי מפגש פיזי עם האדם, או כאשר האדם לא נמצא בעת הטלת הכישוף. הדרך הראשונה כוללת לרוב מריחה של חומרי כישוף על השפתיים והבאה של האדם המיועד למגע עם השפתיים בעורו.

 

הדרך השנייה הינה כאמור ללא מגע ישיר. ניתן לבצעו על ידי נשיקה של תמונה של האדם עליו רוצים להטיל כישוף, שוב כאשר על השפתיים ישנם חומרי כישוף.

 

הסרת כישוף או ביטול כישוף

לפני שמבצעים הסרה של כישוף חשוב לדעת ראשית איזה סוג של כישוף אשר הוטל עלינו מפני שישנם הבדלים מהותיים בין הסרת כישוף לבן לבין הסרתו של כישוף שחור.

 

לאחר מכן חשוב להבין מהו הכישוף אשר הוטל עלינו ומהי המטרה אשר לשמה הוטל מלכתחילה. רק לאחר שבדקנו את כל אלה ניתן לבצע הסרה או ביטול של כישוף, מפני שבאופן זה ההברה תהיה יעילה ולא תיצור נזק במקרה בו נבצע הסרת כישוף לא נכון.

 

רוצים עוד? היכנסו לפייסבוק של STARS 


לשיחה אישית עם ג'ודי בר, קוראת בקלפים, מתקשרת ועוסקת בקבלה, התקשרו אל מרכז המומחים של ישראל, 072-3401003, שלוחה 31


לקריאה נוספת:

שיהיה בהצלחה! ייעוץ עסקי

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי