אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
לקראת הבחירות 2015 – כל מה שרציתם לדעת על השותפות של ציפי לבני ובוז'י הרצוג

לקראת הבחירות 2015 – כל מה שרציתם לדעת על השותפות של ציפי לבני ובוז'י הרצוג

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28

לקראת הבחירות 2015 – כל מה שרציתם לדעת על השותפות של ציפי לבני ובוז'י הרצוג

 

ציפי לבני 

תאריך לידה 8.7.1958 בת מזל סרטן

ציפי לבני מועמדת להיות האישה החזקה הראשונה בממשלה וככזו היא אכן רצינית, אחראית, אכפתית ובהחלט ניתן לסמוך עליה שברגע בו היא מדברת , היא אכן מתכוונת לכך. כשהיא מעוניינת לגרום לאנשים להקשיב לה , היא עושה זאת בצורת הדיבור הסמכותית , והאינטליגנטית שלה .
קשה להפיל אותה לשונית כיוון שתמיד תהייה לה תשובה מן המוכן לשאלות מפתיעות, גם אם תצטרך להחליק מצבים ואירועים .

כבת מזל סרטן יש לה אמפטיה גבוהה מאוד לזולת והנה אכפתית במיוחד, אלמנט המים המקושר עם המזל שלה ייתן לה את היכולת לרצות ולאחד את הקרובים לה ולדאוג לרווחתם
למרות שהינה נראית כשומרת על קור רוח וחזות רשמית, הרי שהינה טיפוס לוחמני במיוחד. אינה נבהלת מבעיות, מלחמות ואתגרים ממינים שונים, ההפך... היא מחפשת אותם
כל אירוע הנתפס בעיניה כבעייתי, יהיה מושך יותר בעיניה ותהיה מוכנה להילחם על דעותיה ואמונותיה בכל צורה אפשרית, לעתים היא יכולה לנהוג בפזיזות הנוגדת את הרושם החיצוני אותו היא משרה, הפזיזות הקיימת אצלה עלולה לגרום לה לפעול לעתים בדרך אימפולסיבית העלולה להזיק, אך בעיקר לה עצמה ולתדמיתה .


כאדם פרטי יש לה הרבה חברים ומכרים, אך אינה יוצרת קשרים אישיים ומעדיפה לשמור את היחסים כקורקטיים תוך שהיא מציבה חיץ בינה לבין האחרים. עובדה זו עשויה להזיק לה בבניית יחסי הציבור. – עובדה שהיא ערה לה ובשל כך מנסה לבנות לעצמה תדמית יותר חמה וחברית

ציפי לבני חסרה במפתה את אלמנט האדמה , ובשל כך היא מנסה לפעול ליציבות ולבניית תדמית ציבורית של הארץ מול העולם, אך היא פחות טובה בהפקת לקחים , ביישום המסקנות והתכניות והבאתן למימוש תכליתי .

יום הלידה 5 במפתה של ציפי לבני מראה כי הנה אישה שחשוב לה להיות בתנועה, בתקשורת עם אנשים אך לעתים תשנה את דעותיה בהתאם לנסיבות .
מס השנה שלה הוא 1 . זוהי שנה של התחלות חדשות אם כי סביר להניח שתנסה להשפיע על הנסיבות במערכת היחסים שלה עם בוז'י הרצוג, כדי שתהייה זו היא אשר תנהל את העניינים .

 

בוז'י הרצוג

תאריך לידה 22.9.1960 , בן מזל בתולה

 

תדמיתו הראשונית של בוז'י הרצוג הנה של אדם שקול ומעשי. הנו בן מזל בתולה יציב ותכליתי שמחפש להביא ליישום את רעיונותיו גם אם הם נראים לו לעתים גדולים עליו בכמה מידות
על כל דבר בחייו היה צריך לעמול קשה ולכן אינו נבהל מאתגרים. יש לו יכולת לעמוד במצבים קשים ולא לוותר .
כשהוא מתייאש ואינו מקבל מה שהוא רוצה הוא יכול להגיב בהתפרצות ובהתנתקות מהאדם או מהמקור הפוגע, נראה שמרבית הכוכבים שלו שנמצאים במזל מאזניים גורמים לכך שיהיה איש נעים הליכות כל עוד הוא מרגיש שדבריו מתקבלים. יש לו יכולת דיבור שקולה ומעשית . הוא יכול להבין את הזולת ולדבר על לב האנשים כיוון שיש בו אלמנט מעורר אמינות .


בוז'י הרצוג אינו רגיל להיות במקום הראשון ופעמים רבות בחייו מצא את עצמו תוהה מדוע ויתר על מקומות טובים יותר בקדמת הבמה , מחשבות אלה יוצרות אצלו לעתים תחושות תסכול שעלולים להביא לחוסר פרופורציה נכון לגבי אופן ראיית ההתרחשויות .

במפתו חסר בוזי הרצוג את אלמנט האש כך שנראה שלמרות רעיונותיו הטובים והם אכן כאלה, שבאים מהמקום שלו לרצות לעשות טוב לאחרים, הוא לא תמיד מצליח לשכנע כיוון שחסרה לו לתדמיתו , האש הפנימית הכריזמטית זו שסוחפת אחריה אנשים, חוסר נתון זה, מפריע לו עד היום להתפתח כיוון שהתדמית החיצונית שלו מצטיירת כאדם פסיבי למדי .

בוז'י הרצוג נולד ביום 22 שנחשב כתאריך של אנשים אינטליגנטים ברמה גבוהה מאוד שנועדו לקלוט, ללמוד וללמד .
מס השנה האישית: 2 
זוהי שנה שבה הוא מתחיל התחלות חדשות שרובן הגבוה יהיו בנוגע ליחסי הצבור שלו ומהי הדרך שבה יבחר לנהוג כדי להציג את עצמו ולבסס את מעמדו .

 

האם יש לשני האישים ציפי לבני ובוז'י הרצוג היכולת לשתף פעולה ?

שני אישים אלה ציפי לבני ובוז'י הרצוג החליטו לחבור יחדיו ובמידה וייבחרו הבטיחו כי יפעלו ברוטציה כשכל אחד יהיה ראש ממשלה שנתיים ימים וזה בהנחה שייגמרו את הקדנציה .
במפתם האישית ישנו ניגוד ברור בין יכולת העשייה של ציפי לבני ובין יכולת העשייה של בוזי הרצוג
מארס הוא הכוכב המקושר עם יכולת עשייה ונמצא אצל ציפי לבני במזל טלה , הווה אומר שהיא תמיד חותרת קדימה להשגת מטרה ולעתים אינה מסתכלת סביבה כיצד היא פועלת עובדה שנתפסת בעיני אחרים כהליכה עיוורת אחר המטרה, היא זקוקה לסיפוק מיידי ומתרגזת כשדבר מה אינו מצליח לה .

בכל מקרה, מרס בטלה מבטיח לנו כעם את העובדה שהיא תמיד תנסה להראות כחלוצה במחשבתה ובעשייתה ואולם תמיד צריך לוודא שהיא פועלת תוך ראיית כל הפרטים, כיוון שאין לה יכולת ובעיקר סבלנות לפרטים הקטנים.
לעומתה לעומת זאת, בוז'י הרצוג ניחן בסבלנות שחסרה לה בהיותו מזל בתולה ובעובדה שכוכב הפעולה שלו מארס נמצא בסרטן, הוא פועל לאט ובטוח ובעיקר לא ישכח את אלה שהזיקו והרעו לו. הוא יפעל בהדרגתיות, בשיטתיות ובסבלנות אין קץ, תוך כדי העובדה שאין לו בעיה אפילו לסגת מעט לאחור אם זה משרת את המטרה .
מחשבתו תמיד תהייה מעשית והגיונית ולא ייתן לרגשות להשפיע עליו, מאחר וידע שלבד לא יוכל לקחת את ההנהגה נאלץ להסכים ולחבור לציפי לבני .
קשה לחשוב כרגע ש"זוגיות" זו תחזיק מעמד לאורך זמן כיוון שציפי לבני חותרת להיות זו שתוביל ותנהיג ואין זה מאופייה לוותר ולהניח לאחרים להוביל, היא חכמה ואין לה בעיה לצחוק על עצמה במידה ותחליט שזה מקדם את מטרותיה ואולם בתוך מחשבותיה הפנימיות, היא תמיד תנסה ללכת צעד אחד קדימה לפני בן שיחה, כדי שתהייה זו היא שתגיד את המילה האחרונה .

  כל אחד בזוגיות זו מקבל את החלק החסר שלו. בוז'י הרצוג מקבל את האש ויכולת הדחיפה קדימה מציפי לבני שאינה מהמתייאשים בנקל ואילו ציפי לבני מקבלת מזוגיות זו את היציבות וההבנה המעמיקה שחסרה לה בגלל העובדה שהיא נוטה לסמן מטרות, אך לא תמיד רואה את הפרטים בדרך זוגיות זו יכולה להתקיים רק במידה ובוז'י הרצוג יסכים להיות זה שמקבל עליו להיות שני בחשיבותו ולהסתפק בעובדה שהוא יהיה המזכיר המוצלח של ציפי לבני .

 

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי