אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל

מיסטיקנים

 

ישנם אנשים אשר נתברכו בכישרון נדיר אשר מאפשר להם ראייה של הנסתר. חלק מאותם מיסטיקנים קיבלו את הכישרון הזה בתור מתת מלידה, וחלק אחר למדו ופיתחו את הכישורים הללו עם הזמן, עד לשליטה מלאה.

 

מיסטיקנים מסייעים לאנשים רבים מסביב לעולם להגיע להחלטות בכל הנוגע לדילמות אשר נקרות במהלך החיים של כל אדם ואדם, החל משאלות פשוטות לגבי נושאים פשוטים וכלה באירועים מורכבים יותר אשר מציבים את האדם בקונפליקט לגבי המשך הדרך שלו.

 

הבעיות מקיפות את כל תחומי החיים של האדם וכוללות שאלות לגבי הזוגיות, המשפחה, הקריירה, הבריאות והדרך לצמיחה אישית אשר תסייע לשמור על אותן ברכות בהן נתברך אדם במהלך החיים.

 

הכוונה מיסטית לשם הגעה לאיזון

האיזון המתבקש בין הגוף לבין הנפש של האדם אינו דבר קל ליישום, ולכן אנשים רבים מגיעים לשם קבלת הכוונה רוחנית אשר תעזור להגיע אל מחוזות של שלווה ואיזון ותמלא אותם באנרגיה בריאה וחיובית.

 

באופן זה, האדם אשר מקבל הדרכה רוחנית מגיע למימוש עצמי, ומצד שני המדריך הרוחני מממש את המטרה העיקרית שלו בחיים - לעזור לאנשים שמחפשים את דרכם ולהוות עבורם מעין מגדלור המנחה אותם אל חוף המבטחים.

 

המיסטיקה היהודית

בדת היהודית, כמו גם בדתות אחרות, ישנם צדדים של מיסטיקה. ביהדות מדובר בקבלה ובספר הזוהר. לאורך השנים וגלגוליה, התקיימה ביהדות המיסטיקה. רציונאליסטיים רבים יצאו נגדה, וביטאו את החשש לגבול הדק בין המיסטיקה היהודית לבין מאגיה שחורה או כישוף.

 

הקבלה היהודית חוקרת ומעניקה הסברים עבור הצופן של היקום ושל נפש האדם. היא כוללת תיאורים רבים של עשרת הספירות ותהליכים מיסטיים רבים אשר מתרחשים בעולמות רוחניים גבוהים.

 

כמו בשאר ענפי המיסטיקה, לימוד של הקבלה היהודית מפתח מודעות עצמית גבוהה ובעזרתה לומד האדם להכיר את כוחותיה של הנפש, את השכל והרגש אשר פועלים בתוך האדם וכיצד לתעל את כל אלה עבור התפתחות וצמיחה הרמוניים, אשר ישמשו גם בתור גורם משפיע על האספקטים הגשמיים של החיים, בתור ברכות.

 

בקבלה היהודית ישנה דרך להפוך כל יום רגיל ליום מלא בייחודיות אשר הינו מלא במשמעויות רוחניות בכל פרט ופרט שבו.

 

 

לאחר התגלותו של ספר הזוהר המיסטי, החל עידן חדש של לימוד הקבלה והפצתה בקרב יהודים ולא יהודים בכל רחבי העולם, כל אדם אשר חיפש אחר הארה ושגשוג נפשי ופיזי גם יחד פנה לשם פיתוח העצמי ולמידה של המיסטיקה היהודית.


לפייסבוק של STARS לחץ כאן


לשיחה אישית עם צילה שיר-אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת, התקשרו למרכז המומחים של ישראל, 072-3401003


לקריאה נוספת:

אחד שיודע. מדיום


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי