אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מיסטיקנית

מיסטיקנית

 

כאשר אתם חושבים על המילה מיסטיקה, מה עולה לכם לראש בהקשר אליה? האם מגלת עתידות עם כדור בדולח אשר מעלה באוב סודות מן העתיד שלכם, או מכשפה מרושעת אשר רוקחת כל מיני מרקחות ומטילה כשפים מסוגים שונים?

 

שני העיסוקים האלה הינם עיסוקים מיסטיים עתיקי יומין, וקרוב לוודאי שזו התמונה אשר מצטיירת אצל רבים, בשל ההשפעה של ספרים וסרטים והדרך בה מוצגות דמויות מיסטיות אלה. אולם דימוי זה רחוק מן המציאות האמיתית.

 

ישנם אנשים אשר יודעים להטיל כשפים וישנם בעלי יכולות מיסטיות, המאפשרות ראיית האדם בכל זמן, עבר, הווה ועתיד, והם יכולים להיות טובי לב ומראה.

 

מיסטיקה ומדע

מיסטיקה ומדע באים ממקומות שונים. המדע עוסק במדידה של העולם הפיזי באופן אמפירי, בעוד שהעולם המיסטי מושתת על רעיונות מופשטים אשר על פי רוב אינם ניתנים לבחינה, מדידה וכימות.

 

כאשר ישנה פעילות אותה המוח האנושי אינו יכול לתפוס, המדע מנסה להסביר אותה, אך מה קורה כאשר המדע נותר ללא כל תשובה? האם זה אומר שאותה פעילות לא באמת התרחשה, או שהיא מבוססת על תורה שונה, אשר תסקרן אתה מי שלא מחפש אמת מדעית צרופה? אכן, לא לחינם המיסטיקה הינה תורת הנסתר.

 

מיסטיקה כיום

נדמה כי ככל שמדענים מנסים לחקור נושאים ומושאים מיסטיים, הם נותרים יותר ויותר ללא תשובות שהינן מעבר לכל ספק. תמיד ישנו הספק, ואולי גם הרצון, שהמיסטיקה אשר הינה חלק מחיי האדם, תישאר ותבצע את חלקה לאורך מסלול החיים.

 

אותו רצון מניע רבים לצאת ולרכוש השכלה רוחנית כלשהי, ולחפש אחר תשובות ופתרונות מעמיקים יותר מתרופה גנרית או ניתוח כירורגי אותם מציעה הרפואה המסורתית. החיפוש אחר אלטרנטיבות טיפוליות אלה הולך וגובר, וכיום ישנה מיסטיקנית אשר תוכל לסייע לאדם המבקש טיפול זוגי, לאדם המחפש אחר פירוש לחלומות שלו ואחר אשר מעוניין להגיע למצב של רוגע ולריפוי נפשי.

 

שיטות טיפול אלטרנטיביות קיימות יותר ויותר, עד כי מרכזים רפואיים של הרפואה המסורתית בוחרים להציב גם מטפלים בשיטות אלה, בשל ההבנה כי אכן יש השפעה חיובית לטיפולים אלה, מהחינה הנפשית ומהבחינה הפיזית.

 

מיסטיקה ודת

בנצרות, ביהדות ובאיסלם ישנם אספקטים מיסטיים, כמו כמובן גם בקרב דתות אחרות. אולם חלק ממובילי הדעה הרוחנית בדתות הללו מבקשים לדחוק את האספקטים הללו הצידה, ולרכז את האמונה בתורה העיקרית על הפירושים השונים שלה.

 

בזמנים מסוימים של ההיסטוריה נראה כי אנשים אשר לא השתתפו באותו הלך מחשבה רוחני ניצודו והוקצו מן החברה, אם על ידי כליאה או על ידי דין מוות למען יראו וייראו. החשש הגדול של בעלי סמכא רוחניים בדתות הללו כי פעילויות מיסטיות שונות יכולה להביא את אותו המיסטיקן או המיסטיקנית לכדי חטא וביצוע של עבודה רוחנית אשר אינה מוסכמת באותה דת.


הישארו בעניינים! היכנסו לפייסבוק של STARS!


לשיחה אישית עם בת אל קוצן, מומחית לאסטרולוגיה, אסטרומאגיה ופאנג שואי, התקשרו למרכז המומחים של ישראל, 072-3401003, שלוחה 43


לקריאה נוספת:

הכל על כשפים וכישופים

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי