אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
ייעוץ זוגי
צילום: freedigitalphotos.net

ייעוץ זוגי

 

לפעמים, במערכת זוגית, איננו יודעים כיצד לפעול במצבים מסוימים. להישאר עם סימן שאלה בקשר להמשך הדרך אינה בחירה מתקבלת על הדעת, ועל כן אנשים רבים מחפשים אחר ייעוץ זוגי אשר בעזרתו יוכלו לפתור את הקונפליקט בו הם נמצאים.

 

אל מי ניתן לפנות על מנת לקבל ייעוץ זוגי?

ישנם אנשים רבים אשר מציעים את הטיפול שלהם והינם מנוסים בנתינת ייעוץ זוגי בשיטות שונות ומגוונות כמו ייעוץ נומרולוגי, ייעוץ בקלפי טארוט , פסיכותרפיה , אסטרולוגיה ועוד.

 

כל אחת מן השיטות הללו מציעה דרך בה ניתן לקבל החלטה על עצמנו ולטפל בזוגיות אשר נמצאת בקשיים, ושאינה מאפשרת תקשורת טובה בין בני זוג. הריבוי בשיטות יכול להיות מבלבל מצד אחד, אך מצד שני דבר זה מאפשר לכל אחד למצוא את הדרך הנוחה והמתאימה לו.

 

איך בוחרים ייעוץ זוגי מתאים?

לדעת לבחור את המטפל אשר ייתן בידינו את הכלים לייצר מערכת זוגית חדשה ובריאה יותר אינה משימה פשוטה. ההתאמה בין המטפל, שיטת הטיפול והמטופל חייבת להיות מלאה, אחרת יעילות הטיפול מוטלת בספק. לכן, תמיד קבעו פגישת היכרות ראשונית עם המטפל וראו האם הדרך בה הוא מציע לסייע לכם הינה לטעמכם.

 

מלבד זאת, בררו עם אנשים קרובים עליהם אתם סומכים איזה מטפלים זוגיים הינם מומלצים ועם ניסיון רב שנים אשר יכול להיות לכם לעזר. ישנם מטפלים אשר מבצעים ייעוץ זוגי על ידי שילוב של כמה שיטות יחדיו ובכך יוצרים דרך מאוזנת אחת אשר מעניקה כמה שיותר לשם טיפול בזוגיות והחזרתה אל המסלול הבריא ביותר עבור השניים.

 

טיפול קצר לטווח ארוך

ייעוץ זוגי ניתן לרוב בשלבים הראשונים של המערכת הזוגית ומשמש זוגות רבים אשר מעוניינים לבנות חיים משותפים ארוכי טווח בצורה הטובה ביותר.

 

עוד בתחילת הדרך ניתן לאתר אי אלו סממנים של קונפליקטים אשר יכולים להמשיך ולהתעצם רבות השנים וכדאי להעלות על פני השטח מבעוד מועד ולהזין את המערכת הזוגית בדרכים להתמודדות עם שוני באופי ובראיית החיים של כל פרט בזוגיות.

טיפול אשר הינו לתקופה קצרה יכול להעצים את הקשר הזוגי במאוד, ולכן לא מעט זוגות בוחרים להשקיע זמן קצר זה על מנת לקצור את הפירות בטווח הארוך, וליהנות מקשר זוגי הרמוני עם תקשורת בריאה.

 

ייעוץ זוגי גם ליחיד!

בניגוד לדעה הרווחת ולשם שהינו במקצת מטעה, ייעוץ זוגי אינה רק עבור אנשים אשר נמצאים כעת במערכת זוגית, אלא גם עבור כאלה אשר מחפשים אחר יצירה של מערכת יחסים זוגית, לאחר שנכחו לדעת כי המערכות הזוגיות הקודמות כשלו אחת אחרי השנייה והם מחפשים דרכים על מנת לבנות מערכת זוגית אשר תהיה נכונה עבורם כבר בשלבי החיפוש אחר האישה/גבר המתאים/ה.


הישארו בעניינים! היכנסו לפייסבוק של STARS!


 

לקריאה נוספת:

טיפול משפחתי 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי