אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 6.2.15 – 28.1.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 6.2.15 – 28.1.15

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28
תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 6.2.15 – 28.1.15


טיפ לילידי  מזל השבוע :

הימים הקרובים עומדים להיות בסימן השפעת הכוכב מרקורי שאחראי על התקשורת הבין אישית, אך נמצא בנסיגה ונותן את אותותיו והשפעתו במזל שלכם.


טלה

נראה שמבחינה חברתית אתם נמצאים במקום הרבה יותר נוח מאי פעם כיוון שמרבית הכוכבים משפיעים על בית החברים והחברה שלכם ונראה שמצאתם את האנשים שיכולים להתאים לכם ברמה הרגשית והאישית. כיוון שכך ייתכן שגם תאלצו לעיתים לפעול כנגד תפיסת האישית שלכם, אך תוכלו להשלים עם כך ולהפיק מכך את המרב. מומלץ לכם בתקופה הזאת לא לשתף את רגשותיכם.

 

שור

הכוכב וונוס יימצא בבית החברים והחברה בשבוע הקרוב וייתן לכם מענה רגשי לצרכים החברתיים שלכם. זה בדיוק הזמן הנכון לצאת כמה שיותר בין אנשים שאתם מרגישים שקרובים לכם בדעותיהם וליהנות מכך ככל שאתם יכולים. מבחינה מקצועית זוהי תקופה רגישה יותר כיוון שהשפעת כוכב התקשורת בבית הקריירה שלכם גורמת לכך שאתם נאלצים להיות הרבה יותר קשובים ופשרניים לסביבה.


תאומים

הכוכב מארס נמצא כבר במזל שלכם ולכן אתם מרגישים שאתם דינמיים ונמרצים ורוצים לפעול ככל שאתם יכולים על מנת שתפיקו את מקסימום התועלת בהיבט המקצועי אליו אתם שואפים להגיע. היזהרו לא לפעול בצורה מאוד אינטנסיבית ולעיתים אף אגרסיבית בגלל העומס בו אתם נמצאים. למזלכם נכנס גם הכוכב וונוס האחראי על מערכות יחסים ויעדן את ההתנהלות שלכם.


סרטן

הכוכב מרקורי מבצע את נסיגתו במקום המקושר עם סיומים והתחלות ולכן אתם נמצאים עכשיו בשלב של חשיבה מעמיקה בה אתם תוהים ביניכם לבין עצמכם מהי הדרך הנכונה עבורכם . ייתכן ותאלצו להוציא כספים שלא התכוונתם להם קודם לכן אך הפעם לא תהיה לכם ברירה והנסיבות תהיינה כאלה שאתם תאלצו להיות פחות מחושבים ולתת מעצמכם הרבה יותר משהתכוונתם.

אריה

הכוכב מרקורי יוצר את הנסיגה שלו בבית השותפויות שלכם וייתן את אותותיו והשפעתו במהלך כל החודש הקרוב. ולכן, נראה שאתם נמצאים בתקופה של חשבון נפש, כיוון שמהלך כוכבי זה מתקשר עם העובדה שאתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם, עובדה שממילא גורמת לתהיות ולצורך לממש את הדברים שתוכננו במהלך השנה, אך עדיין לא הושגו.

בתולה

הכוכב מרקורי מבצע את נסיגתו בבית העבודה שלכם כך שנראה שבמהלך כל החודש הקרוב תהיו מאוד עסוקים במה אתם צריכים לעשות ומהי הדרך הנכונה על מנת לקדם את עצמכם. ביחד עם כך, הכוכב וונוס האחראי על מערכות יחסים נכנס אליכם לבית השותפויות, כך שזה בדיוק הזמן לעשות את תאום הציפיות ההכרחי עם השותפים לכם לעבודה ולקחת בחשבון את ההשפעה של כוכב התקשורת.

מאזניים

הכוכב מארס נמצא אצלכם בבית המקושר עם כל נושא העבודה ולכן נראה שבשלב הזה של חייכם אתם מנסים לעבוד ולפעול כמה שיותר על מנת להדביק את מה שהחסרתם בפעמים שלא יכולתם לעבוד כפי שבאמת תכננתם. הצורך שלכם בעצמאות מנחה אתכם הפעם בדרך הנכונה ואתם לא מתייאשים בכל פעם שמישהו מסרב לכם ואכן אתם פועלים בדרך הנכונה.

עקרב

הכוכב מרקורי מבצע את החנייה שלו בבית המשפחה הקרובה שלכם ומביא לידיעתכם את הצורך וההבנה שלמעשה המחויבות שלכם למשפחה הגרעינית הוא הדבר הכי חשוב עבורכם ומשם אתם מקבלים את הכוח ובכל פעם שמישהו מנסה לקחת אתכם למקום המנוגד לצורכיכם האמיתיים, אתם מתקוממים ומוכנים אף להגיע למצב שאתם מוכנים לסיים קשרים ומערכות יחסים.


קשת

מרבית הכוכבים במהלך החודש הקרוב יהיו אצלכם בבית המשפחה הקרובה ונראה שהפעם אתם יודעים שהרבה דברים תלויים בכם ובהתנהגות שלכם. הכוכב וונוס נכנס אל בית זה וישהה שם במהלך כל החודש הקרוב כך שאתם צפויים לבשורות טובות ולפרגון שבא מתוך המעגל הקרוב אליכם. נראה שכבר תקופה ארוכה אתם מצפים לחיזוק זה והנה השבוע תתחילו ליהנות ממנו.


גדי

הכוכב מרקורי מבצע החודש את נסיגתו בבית הכספים שלכם כך שנראה שלמרות הצורך שלכם בחופש פעולה, אתם לא יכולים לבצע את מה שאתם יכולים ואתם נדרשים לתת דין וחשבון על כל ההתנהלות הכלכלית שלכם עד היום. אתם צפויים לשינויים משמעותיים באישיות שיהיו קשורים ליכולת הפנימית שלכם לעמוד בצורך לקחת יוזמה ולממש את החופש האישי שלכם.


דלי

הכוכב מרקורי הפעם מבצע את הנסיגה שלו במזל שלכם ויישאר כך גם במשך כל החודש הקרוב ולכן מומלץ לכם לבדוק היטב עם עצמכם מהם הנושאים שעדיין לא פתרתם עם עצמכם ומדוע כדאי לכם לפעול על מנת שתיישבו את הנושאים שבהם עדיין יש לכם מחלוקת. מבחינה כספית אתם נמצאים בתקופה הרבה יותר טובה כיוון שנפתחים בפניכם הזדמנויות שעדיין לא מומשו.


דגים

אתם המזל שבחודש הקרוב אמור ליהנות משילוב שני כוכבים שבאים לבקר אתכם. הכוכב וונוס המקושר עם נושאי כספים ומערכות יחסים מצד אחד , ומנגד נמצא הכוכב מארס המביא איתו הרבה אנרגיה פיזית לעשייה ופעולה. שילוב שני כוכבים אלה ביחד מבטיח לכם כי הכול יתנהל על מי מנוחות מתוך שילוב הכוחות הפועלים. זה בדיוק הזמן שבו מומלץ לכם לדחוף תוכניות קדימה למימוש מטרותיכם.


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת

 

 

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי