אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות לשבוע שבין 15.4.15 – 8.4.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות לשבוע שבין 15.4.15 – 8.4.15

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28 

 

תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות לשבוע שבין 15.4.15 – 8.4.15

 

טיפ לילידי השבוע :

קיימת אצלכם תחושה של חוסר סבלנות הגוברים והולכים , בכל הנוגע לאנשים קרובים לכם, בגלל דרישות משפחתיות של החג המתקרב.

 

טלה 

השבוע הקרוב יגרום לכם להיות חסרי סבלנות בעיקר עם הקרובים לכם בגלל העובדה שאתם מגיעים למצבים של קרבה יתרה עם אנשים במעגל הראשון שלכם עד אשר מבחינתכם לא נשאר לכם מרחב מחייה ולכן נראה שאתם עצבניים מתמיד. בפרק זמן זה מומלץ לכם להיזהר בלשונכם ולהשתדל לא להגיד את כל מה שעולה על דעתכם. אל תתנו לענייני כספים להסיח את דעתכם מהעיקר.

 

שור

הכוכב מארס שמביא איתו אנרגיה רבה נכנס למזל שלכם למשך כל החודש הקרוב ולכן זוהי תקופה מצוינת עבורכם לפעול למימוש תוכניות שדורשות בעיקר כוח פיזי. יש לכם יכולת להתמודד עכשיו עם קשיים משמעותיים בחייכם ולכן אל תתנו לחוסר בטחון פנימי להפריע לכם במטרות שהצבתם לעצמכם. בתקופה זו נמצא גם הכוכב שלכם וונוס, במזל שלכם ויאפשר לכם לבלות וליהנות כמו שמזמן רציתם.

 

תאומים

הכוכבים מארס וונוס מעידים על היכולת שלכם ליצור יחסי אנוש טובים עם הזולת, נמצאים כרגע בבית המקושר עם תת המודע שלכם, עובדה המעידה על כך שכנראה אין לכם יכולת להגיד ולבטא את מחשבותיכם כפי שהייתם רוצים בצורה ישירה, אלא מומלץ לכם לשמור כרגע את מחשבותיכם לעצמכם ולא לשתף את האחרים – אלא אם כן, אתם בוטחים בהם במלוא מובן המילה. בעוד חודש תתחילו להרגיש אחרת והמצב ישתפר.

 

סרטן 

אתם נמצאים בתקופה שהיא טובה יותר מבחינה חברתית בגלל ריבוי כוכבים בבית החברים והחברה שלכם. ולמרות זאת, נראה שאין לכם יכולת להכיל את כל מה שעובר עליכם ומבחינה רגשית אתם טעונים מתמיד. זה הזמן לשחרר כעסים עד כמה שאתם יכולים ולהרשות לעצמכם לקחת חופש ולהתפנק במידת האפשר. אל תדאגו מבחינה כספית נראה שתסתדרו על הצד הטוב ביותר.

 

 

אריה

אתם מתקרבים לתקופה שבה כוכב יופיטר כוכב השפע אשר ביצע את נסיגתו בחודשים האחרונים במזל שלכם , נמצא על המעלה בה הוא מתיישר סוף סוף ולכן נראה שאתם עומדים בפני שינויים מאוד משמעותיים ובעיקר תיגמר התקופה שבה הכול היה מועצם ומוקצן לשלילה מבחינה אישית וכלכלית. הכוכבים מארס וונוס שמעידים על מערכות יחסים טובות נמצאים אצלכם בבית הקריירה ויעזרו לכם למתג את עצמכם.

 

בתולה

חשוב לכם מאוד בפרק זמן זה של חייכם לרצות את הקרובים לכם ואתם גם מוכנים להיכנס לעימותים במידה ולא תצליחו לממש את כל תוכניותיכם לשביעות רצונכם. חשוב מאוד שתלמדו להתחשב בזולת ולא תרשו לעצמכם לדרוש תשומת לב בצורה כפייתית אלא בצורה מעודנת. ייתכן שאתם בטוחים שאתם פועלים נכון, אך מומלץ לכם לבדוק עם הקרובים לכם ולתאם איתם ציפיות.

 

מאזניים

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת ולכן זוהי תקופת מבחן משמעותית לתוכניות שלכם ובעיקר לאלה העתידיות. נראה שאתם בטוחים בצדקת דרככם ולכן אתם גם מקרינים זאת על האחרים שמוכנים לעזור לכם במימוש מטרות רחוקות , גם אם כרגע הן לא נראות לכן הגיוניות. מבחינת שותפות ומערכות יחסים אתם נמצאים בתקופה מעולה לחיזוק קשרים ולהליכה משותפת קדימה.

 

עקרב

הכוכבים מארס ווונוס נמצאים אצלכם בבית הזוגיות ושילוב שני כוכבים אלה מעידים כי נושא זה הפך להיות מאוד טעון ודומיננטי עבורכם. גם אלה שלא מצויים במערכת מחייבת מרגישים כי זה בדיוק הזמן לפעול בנדון והרצון שלכם גובר למערכת יציבה ומעשית. ייתכן ואנשים שקרובים אליכם יפעילו אתכם רגשית ואתם תהיו נסערים בשל כך בגלל העובדה שאתם מוצאים עצמכם מובלים ביחסים – עובדה שאינה קוסמת לכם.

 

קשת

נראה שבתקופה האחרונה אינכם מוצאים מנוחה. לא רגשית ולא פיזית ואתם כל הזמן מונעים תחת צרכים של אחרים שחשוב לכם לספק אותם. התסכול הוא מנת יומכם היומית לאחרונה. לכן חשוב שתשנו את זווית החשיבה שלכם , תלמדו להרגיע את עצמכם ובמקום לחשוב בצורה פסימית , התחילו לצבור לעצמכם זיכרונות חיוביים - כאלה שיחליפו את השליליים ויעזרו לכם במימוש תוכניותיכם ובעיקר יגרמו לכם לשלווה.

 

גדי 

אין ספק שאתם יכולים לשמש מודל חיקוי לכל מי שרוצה לסלול לעצמו את הדרך להצלחה. אינכם מתייאשים ואתם פועלים נמרצות כדי לקבל את מה שאתם חושבים שמגיע לכם. הפרט הקטן שאתם שוכחים הוא העובדה שכדאי שגם אלה העובדים מולכם או בכפוף לכם יהיו מרוצים ולא ירגישו שאתם נדחפים לעיתים על חשבונם. רק שיתוף פעולה אמיתי עם הכפופים לכם, יעזור לכם להצליח.

 

דלי

מבחינה אישית ומשפחתית אתם נמצאים בתקופה טובה והחג מעלה אצלכם את הצורך במשפחתיות. נראה שאתם מוכנים לפעול לשם כך. זה בדיוק הזמן שהסביבה גומלת לכם על המחויבות הארוכה שלכם ואנשים שכבר מזמן לא ציפיתם מהם , מגיבים אליכם בחיוב רב. ייתכן ובתוך כל הנחת המשפחתי שלכם מהסביבה , יהיו גם כמה רגעים לוחצים אך זה באמת הזמן שלכם לפרגן לעצמכם.  

 

דגים 

אתם עסוקים מאוד בנושאי כספים כיוון שנראה לכם שלאחרונה אתם מוציאים כספים רבים מעבר למה שתכננתם ועובדה זו מאוד מטרידה ומציקה לכם. מאחר והכוכב סטורן נמצא במזל קשת הוא בית הקריירה שלכם, נראה שאתם עובדים הרבה מדי ולמרות זאת עדיין לכם כל הסבר מדוע ההכנסות שלכם עדיין אינן כפי שהייתם רוצים. הסביבה תומכת בכם אך אתם עדיין לא מרוצים מעצמכם.

 

 

  

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי