אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות לשבוע שבין 24.12.14 – 17.12.14
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות לשבוע שבין 24.12.14 – 17.12.14

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28

 

 

תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות

לשבוע שבין 24.12.14 – 17.12.14

 

טיפ לילידי השבוע :

ילדי השבוע תהיו מאוד עסוקים בכל מה שקשור לתחום הכלכלי וזאת מכיוון שדרך כלל אתם פחות נוהגים לקחת אחריות, אך מערך הכוכבים מכריח אתכם לחשב נכונה את כספכם.


טלה

הכוכב וונוס נכנס אליכם לבית הקריירה ולכן מומלץ לכם לחזק את היחסים הבין אישיים  על רקע עבודה, כיוון שמשם אתם יכולים לצאת מאוד נשכרים. מרבית הכספים שציפיתם להם  עדיין לא הגיעו , ולכן עדיף שבתקופה הזו תנסו לחזק יותר את מעמדכם האישי ואת הביטחון העצמי שלכם. זהו הזמן הנכון לבדוק מחדש את החברויות שלכם ואת דרך ההתחברות שלכם עם אנשים.

 

שור

הכוכב מארס יימצא אצלכם במשך החודש הקרוב בבית הקריירה , עובדה שיכולה לגרום לכך שתרגישו שיש בכם צורך עז להמשיך ולפעול בפעילות מקצועית ענפה. ואכן, יש לכם יכולת לעשות זאת במרץ ולעיתים אף באגרסיה. עובדה זו יכולה לגרום לכם להיות יותר עניינים ויעילים מתמיד ובהמשך תהייה לטובתכם, כיוון שנראה שתוכלו לפעול בצורה מעשית ומקדמת.

תאומים

אתם נמצאים בתקופה שהיא מחצית השנה שלאחר יום ההולדת ולכן זוהי תקופה מאוד רגישה שבה תצטרכו להתמקד בצורך שלכם להסיק מסקנות ביחס לשנה האחרונה וכיצד אתם מעוניינים להמשיך בעתיד. כוכב התקשורת מרקורי נמצא גם הוא במזל קשת שהוא המזל המולי לכם, עובדה שתגרום לכך שאנשים קרובים לכם יפעילו אתכם ויהיו מאוד מרוצים מהעובדה שלעיתים יגרמו לכם להגיב בצורה ספונטנית.

סרטן

השבוע יהיו נושאי עבודה מאוד אינטנסיביים עבורכם ואף יתנו לכם יכולת להתבטא בגלל העובדה שהשמש בשמיים מבקרת אצלכם בבית העבודה וגורמת לכם להכיר בערך עצמכם בצורה יעילה . במקביל, גם דורשת מכם עשייה ותנועה ולא רק שיחות, מחשבות וכוונות אודות נושאים אלה. הכוכב וונוס האחראי על יחסים בין אישיים ושותפויות מבקר אצלכם במקום שיגרום לכם לחדד את תפיסת העולם שלכם.

 

 

אריה

הכוכב מארס נמצא אצלכם בבית השותפויות ולכן נראה שכל הנושא הזה יתעורר אצלכם ואתם תבדקו מה אתם מוכנים לעשות עבור אנשים קרובים לכם ובעיקר תבחנו מה הם מוכנים לעשות בשבילכם. ייתכן שנושא של צעירים מכם במשפחה הגרעינית ייקח מכם הרבה תשומת לב בגלל העובדה שאתם מאוד רוצים להשביע את רצון כולם, אך נראה שאתם מתמודדים עם העובדה שאי אפשר לממש זאת.

 

בתולה

נראה שאנשים קרובים במעגל המשפחתי הראשון שלכם לא מרוצים מהאופן שבו אתם מנהלים את חייכם ולעיתים קרובות גם בגלל העובדה שאתם מנסים לנהל את הזולת. עובדה זו יוצרת חיכוכים שאינם נעימים ובעיקר לא לכם שידועים ככאלה שמנסים להיות אלה ששומרים על כף המאזניים. הקרובים לכם וגם צעירים מכם ילמדו ליהנות מכם, בעיקר כיוון שתשקיעו בהם בהתפתחות והתקדמות.

מאזניים

הכוכב וונוס האחראי על מערכות יחסים וקשרים נכנס אליכם לבית המשפחה עובדה שמלמדת על כך שכל המעגל המשפחתי הקרוב ביותר אליכם עומד להיות מאוד עמוס ובהחלט ייתכן שאנשים קרובים יהיו הם אלה שיעסיקו אתכם מאוד בשלב הזה בגלל העובדה שידרשו מכם דרישות שאינכם מוכנים בשלב הזה עדיין לבצע. חכו עוד כחודש עד אשר תחליטו מה הדרך המתאימה לכם.

 

עקרב

הנושא הכספי מאוד יטריד אתכם כיוון שמרבית הכוכבים נמצאים בבית הכספים שלכם ולכן אתם לא בטוחים כיצד אתם צריכים לפעול מבחינה כספית וזהו הזמן הנכון ביותר לפנות לעזרה מקצועית בתחום. יש לכם יכולת לקחת אחריות על חייכם בגלל ביקורו של הכוכב סטורן במזל שלכם והגורם לכם להבין שאתם חייבים לקחת אחריות על חייכם ועל היכולת שלכם להתנהל נכון מבחינה כלכלית.

 

קשת

הכוכבים מרקורי וונוס נמצאים אצלכם עכשיו במזל גדי הוא בית הכספים שלכם ולכן עכשיו זה הזמן להשקיע במערכות יחסים ושיווק על מנת שתוכלו להרוויח יותר כספים. זהו גם הזמן בו תצטרכו להפעיל שיקול דעת כלכלי בוגר יותר ולא לפעול על פי חשקים ספונטניים, אלא בחשיבה יעילה ותכליתית לבנות את החלטותיכם. זה בדיוק הזמן לבחון מחדש את האופן בו אתם מנהלים את חשבונות הבנק שלכם .

גדי

הכוכב מארס הגיע לבקר במזל דלי שהוא בית הכספים שלכם וגורם לכך שאתם עסוקים מאוד בנושא זה. יש לכם עכשיו יכולת לעשות כספים ולהתנהל נכון מבחינה כלכלית. נראה שתקבלו עזרה מבחינה כספית דרך קשרים בין אישיים ודרך אנשים שאתם מכירים ויכולים לעזור לכם בשיווק מקצועי. היכולת שלכם לראות את התמונה במלואה ולהבין את סך ההתנהלות הכספית, יכולה לעזור לכם בתקופה זו.

דלי

הכוכב מארס נמצא עכשיו במזל שלכם וגורם לכך שאתם יכולים להיות מעשיים יותר מתמיד בגלל העובדה שאתם מקבלים את הכוחות הדרושים לעשיית המעשים הנדרשים עבורכם לשם התקדמות מקצועית. ייתכן ובתקופה הזו אתם יכולים להיות במודעות גבוהה יותר לגבי נושאים שרציתם להבין אותם לעומק, ובעיקר נושאים הדורשים הבנה תת הכרתית לנושאים הדורשים הבנה פסיכולוגית.

דגים

מבחינה חברתית זוהי אחת התקופות הטובות ביותר בגלל העובדה שכוכבים רבים נמצאים אצלכם בבית המקושר עם חברים ויש לכם גם את היכולת לשדרג את חייכם בהתאם. זהו בהחלט זמן מתאים להוסיף אנשים חדשים לחייכם ולשדרגם בדרך כזו שתוכל להעשיר את עולמכם החברתי. היכולת שלכם להבין את המניעים הפנימיים של האנשים הקרובים לכם, יכולה לעזור לכם להתחבר אליהם מהר יותר.

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי