אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות 10.12.14 – 3.12.14
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות 10.12.14 – 3.12.14

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28

 

 

תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות

10.12.14 – 3.12.14

 

טיפ לילידי השבוע :

הכוכב וונוס שמביא איתו שמחה וכספים יימצא במשך כל השבוע הקרוב במזל שלכם, עובדה שתביא אתכם לשמחות משמעותיות ושיפור מצבכם הכלכלי.

טלה

מרבית הכוכבים נמצאים בבית המקושר עם תפיסת העולם שלכם ולכן נראה שאתם עוברים אירועים שונים בחייכם שגורמים לכם להבין את החיים אחרת ממה שהבנתם עד כה ועובדה זו גובה מכם מחיר רגשי רב, כיוון שהכוכב מארס שנמצא במזל גדי, משפיע עליכם לרעה כרגע וגורם לכם להרגיש חוסר שקט, ולעיתים אף מעלה אצלכם את סף העצבנות עד להתפרצות משמעותית מילולית או אף פיזית.

שור

אתם עסוקים מאוד עם כל מה שקורה בחיק המשפחה הקרובה שלכם ולכן זהו זמן מצוין לבדוק האם אתם נמצאים במקסימום היכולת שלכם לנתינה בהתאם לציפיות של עצמכם מעצמכם, כיוון שנראה שלקרובים לכם יש טענות שונות והם אף באים בדרישות שהם  מעבר ליכולותיכם. הכספים שאתם כל כך מצפים להם עדיין מתעכבים ולא מתקבלים במהרה, ולכן זה הזמן לעכב הוצאות שאינן הכרחיות.

תאומים

אתם נמצאים בתקופה שהיא מחצית השנה שלאחר יום ההולדת ולכן עובדה זו גורמת לכם לתסכול ביניכם לבין עצמכם ולתהייה האם אתם פועלים בכיוון הנכון. ייתכן וזה הזמן לבקש את עצתם של אחרים שאתם מאוד מעריכים אותם, אך באותה ההזדמנות עליכם לוודא שאלה שאתם באים לבקש את עצתם לא מאוכזבים מכם בגלל שלא מילאתם את הציפיות שהיו להם מכם, ועכשיו הם מתלבטים כיצד לנהוג איתכם.

סרטן

אלה ימים מאוד עמוסים עבורכם בגלל העובדה שהכוכב מארס נמצא במזל המולי לכם הוא גדי שהוא גם בית השותפויות והזוגיות שלכם. נראה שמבחינת עבודה אתם עמוסים מאוד ולכן יהיה זה נכון עבורכם לבדוק מיהם הפרטנרים המתאימים לכם כדי לחולל ביחד איתם את המהפך שהייתם מעוניינים בו בחיים האישיים והמקצועיים. את מירב ההשקעה שלכם מומלץ לכם לכוון לכל נושא יחסי האנוש והגיבוש בעבודה.

 

 

אריה

הכוכב יופיטר ייכנס השבוע לנסיגה במזל שלכם כך שדברים שעד עכשיו לא הסתדרו כפי שרציתם יתחילו להסתדר וגם יתנו לכם תחושה של הקלה ורווחה שהנה סוף סוף הגעתם למקום אליו רציתם. במהלך כל החודש הקרוב שיהיה אינטנסיבי למדי, תצטרכו לבדוק את האנשים הקרובים לכם ולוודא שהבטחות שהובטחו אכן יתקיימו ובהתאם לכך להחליט את מי אתם משאירים או מוציאים מחייכם.

בתולה

השבוע עומד להיות אינטנסיבי במיוחד בגלל העובדה שאנשים שעד היום החשבתם אותם כקרובים לכם מאוד מתחילים לאכזב אתכם ויוצרים אצלכם ניגוד בין התקווה והציפיות, למציאות. נראה שבימים הקרובים תצטרכו להתעמת כמה וכמה פעמים עם המעגל המשפחתי הראשון של חייכם כיוון שנראה שמשם תתחילו להרגיש שאתם לא מספיק מקבלים את הפרגון הראוי לכם.

מאזניים

בתקופה האחרונה אתם עסוקים מאוד עם כל האנשים שנמצאים איתכם ביום יום ומבקשים לבדוק עם עצמכם עד כמה אנשים אלה מתאימים לכם ולסגנון חייכם. ייתכן וחלק מהאנשים במעגל הראשון של חייכם מתסכל אתכם כיוון שאתם מרגישים שיש ביניכם קצרים של אי הבנה. הפעם יש לכם  יכולת לעשות סדר בחייכם ולעזוב את האנשים ואפילו את הסביבה שאינה טובה לכם למען מקום שיתאים לכם יותר.

 

עקרב

הנושא הכספי מאוד מטריד אתכם ואתם חשים בחסרון כיס מאוד משמעותי בחייכם גם בגלל העובדה שהכוכב סטורן המגביל נמצא במזל שלכם וגם בגלל שהוא מתקרב לבית הכספים שלכם. שילוב בין השניים יגרום לכך שאתם תבינו שאתם צריכים לעשות הערכה כלכלית מחודשת שתתאים לכם לנסיבות החדשות של חייכם ובעיקר עליכם לשנס מותניכם ולהיות יצירתיים ביחס ליכולת שלכם להרוויח כספים.

 

קשת

תקופת יום ההולדת הינה מאוד משמעותית עבורכם כיוון שהיא משפיעה עליכם בשני מישורים מאוד משמעותיים. מצד אחד אתם מאוד רוצים לחגוג ולהתחיל בהתחלות חדשות ומשמחות כפי שהכוכב יופיטר מביא אליכם בגלל הקשר הטוב שלו עם קשת, ומצד שני מוטלת עליכם המון אחריות שהיא לעיתים כבדה ומעבר ליכולות האישיות שלכם ולכן חשוב מאוד לשמור על איזון ופרופורציה.

גדי

מרבית הכוכבים פועלים אצלכם בשלב הזה מאחורי הקלעים ונראה שנסיבות חייכם הנוכחיות לא מאפשרות לכם להגיד את  מה שאתם חושבים בדיוק ולהיות גלויים עם הקרובים לכם. בגלל המופנמות האישית שלכם והתחושה שהכל בא לכם קשה אתם עלולים להפסיד אנשים קרובים שבכל זאת נותנים בכם אמון. הדרך הנכונה היא לשמור על איזון בין נתינה לקבלה ולא לגלוש לשום צד.

 

 

דלי 

מבחינה חברתית אתם נמצאים באחד השיאים של חייכם מכיוון שבתקופה האחרונה אתם לוקחים אחריות על חייכם ומוכנים להשקיע בכל פרויקט שיש בו משום אהבה עצמית וצורך להוכיח לעצמכם את היכולת שלכם להגיע למשמעות בחיים. ייתכן ועדיין זה אינו הזמן להחצין את כל התוכניות שלכם, אך נראה שעם סבלנות ודבקות במטרה, תצליחו ליישם את תוכניותיכם.

 

דגים

נראה שאתם נמצאים בתקופה שיש בה הרבה התלבטויות כיצד לנהוג וזאת בגלל העובדה שאתם מאוד רוצים לעזור ולהרגיש מוערכים בשל כך אך לא תמיד אתם מצליחים להגיע לתוצאות הרצויות ועדיין מרגישים נדחים על ידי אנשים אחרים גם אם הם קרובי משפחה בדרגה הראשונה. זה הזמן להשקיע יותר בבניית הקריירה האישית שלכם ופחות לשים את הדגש על עניינים אישיים ומשפחתיים.

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה 28

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי