אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין – 27.5.15 – 20.5.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין – 27.5.15 – 20.5.15

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין – 27.5.15 – 20.5.15

 

טיפ לילידי  מזל השבוע :

השבוע נכנס הכוכב מארס שמביא איתו תחושה של רצון לעשייה למזל שלכם, כך שהשבוע תמצאו את עצמכם אנרגטיים במיוחד, עם רצון לעשייה ופריצה קדימה.

 

טלה

הכוכב וונוס נמצא אצלכם בבית המשפחה הקרובה שהוא המעגל הראשון של חייכם. נראה שאתם עומדים לחוות רגעים מאוד נחמדים עם הקרובים לכם ביותר, ובעיקר תקבלו פרגון על העשייה היומיומית שלכם ועל העזרה לאחרים. מומלץ לכם להיות קשובים לאלה שאתם מתראים איתם בחיי היום יום, כי לעיתים הם אלה שיעזרו לכם ברגעים של קושי ומצוקה.

 

שור

כוכבים רבים נמצאים אצלכם בבית הכספים ולכן נראה שאתם צריכים להיות יותר זהירים בנושא ,ובמיוחד לאור העובדה שגם כוכב התקשורת מבצע את נסיגתו בבית זה אצלכם ויישאר שם במשך כל החודש הקרוב. חשוב מאוד לא להתחיל עכשיו בפרויקטים כלכליים, אלא רק לבדוק מה נכון לכם לעשות ומה לא. השתדלו לקבל עזרה מחברים שמבינים בתחומים אלה טוב מכם.

 

תאומים 

כוכב התקשורת יהיה במזל שלכם במשך כל החודש הקרוב ובנסיגה, ולכן מומלץ הפעם להיות מאוד מדויקים במסרים שאתם מעבירים זה לזה כיוון שחוסר הבהירות והיציבות יהיה מאוד דומיננטי הפעם ובעיקר במשך החודש הקרוב עד אשר ייצא הכוכב מרקורי מהנסיגה. אתם מתקרבים לתאריך יום ההולדת שלכם, כך שמומלץ לכם בשלב הזה לנסות פחות להיות בשליטה, אלא יותר לזרום.

 

סרטן

הכוכב וונוס המביא מערכות יחסים טובות , יימצא החודש במזל שלכם כך שנראה שעומדים להיות לכם ימים נחמדים ובמיוחד לאור העובדה שאתם מוערכים מאוד בתחומכם והאנשים הקרובים לכם רוצים לפרגן ולפנק אתכם. מאחר וכוכבים רבים נמצאים כרגע גם בבית תת ההכרה שלכם, נראה שזה לא הזמן הנכון להחצין את תחושותיכם, עד אשר תהיו בטוחים שאתם נמצאים במקום הנכון.  

 

אריה 

זוהי תקופה מצוינת עבורכם מבחינה חברתית כיוון שמרבית הכוכבים נמצאים אצלכם במקום שדורש מכם מעורבות חברתית משמעותית ונראה שאתם מאוד נהנים מכך. נצלו את הקשרים החדשים שאתם יכולים למגנט אליכם, כיוון שבהמשך הם יעזרו לכם מאוד להגיע אל המקומות הנכונים לכם. לא מומלץ לכם להחצין את תוכניותיכם הרגשיות, ובשלב הזה עדיף לכם להשאיר אותם חסויות.

 

בתולה

בחודש הקרוב חשוב מאוד שתתנו את הדגש על כל נושאי העבודה והקריירה שלכם כיוון שיש לכם הזדמנות לתקן את הטעון תיקון דרך העובדה שהכוכב מרקורי שהוא גם הכוכב המזוהה איתכם, נמצא בנסיגה בבית הקריירה שלכם. אתם יכולים להפוך עובדה זו ללמידה של כל מה שחשוב לכם לשנות ובהמשך נראה שתצליחו בתוך חודשים ספורים לפרוץ את המחסומים האישיים שלכם.

 

מאזניים 

מומלץ לכם לצאת וללמוד תחום חדש ומעניין עבורכם כיוון שהכוכבים הנמצאים בבית של לימודים דורשים מכם לקחת אחריות על הנושאים החביבים עליכם, ולהפכם לתחום מקצועי. לשם כך עליכם ללמוד ולהשתלם כיוון שרק כך, תוכלו בתוכניותיכם הרבות. הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים נמצא אצלכם בבית המקושר עם הקריירה וזהו המקום בו עליכם להתרכז כרגע.

 

עקרב 

הכוכב סטורן המביא איתו קושי וכאב, נמצא אצלכם כרגע בבית הכספים ולכן הנושא הכאוב כרגע בחייכם הוא הלחץ כספי. זה בדיוק הזמן לקחת אחריות על חייכם בנושאים האלה ולא לסמוך על אחרים שיעזרו לכם להתמודד עם מצבים קשים. במידה ובכל זאת תחליטו להיאבק על זכויותיכם - תצליחו מאוד, ותגיעו למקומות אליהם מאוד חשוב לכם להגיע. נסו לשתף אנשים וחברים בתוכניות שלכם.

 

קשת 

הכוכב סטורן נמצא במזל שלכם וגורם לכם לתחושת כובד כיוון שאתם נאלצים לקחת אחריות על חייכם במקומות שהכי קשה לכם. ובכל זאת, זה בדיוק הזמן הנכון עבורכם להתמודד עם קשיים שעד היום העדפתם להתעלם מהם, אך אין ספק שעכשיו אתם נמצאים במקום הנכון לעשות זאת. אל תחששו מלקחת אחריות זו כיוון שעכשיו אתם בשלים לשנות את חייכם ולהתקדם ברמה האישית.

 

גדי

הכוכב וונוס נמצא בבית השותפויות שלכם ולכן במהלך כל החודש הזה יעלו נושאי הזוגיות על הפרק ונראה שתהיו מרוצים מאוד מכל מה שמתרחש בחייכם. נראה שלאחרונה חשתם בהרבה שינויים מסביבכם אך לא תמיד נהניתם מכך, ולמרות זאת  אתם מגיעים אל אחת התקופות היותר טובות של חייכם. נסו לשדרג את עצמכם גם מבחינה מקצועית, כיוון שזה הזמן הנכון לפרוץ.

 

דלי 

בחודש הקרוב תהיו מאוד עסוקים עם אנשים הצעירים מכם במשפחה, כיוון שנראה שהם מאוד זקוקים לכם ולניסיון חייכם שיכול לתרום להם להגיע למקומות החשובים להם. הצורך שלכם לשנות את סביבת חייכם גורמת לכך שאתם מוכנים לעשות עכשיו שינויים משמעותיים, אך במקביל מומלץ לכם לבדוק האם הם אכן נכונים לכם בפרק זמן זה של חייכם. חשבו בשנית.

 

דגים

אתם עסוקים מאוד עם המשפחה הקרובה לכם ונראה שגובים מכם מחיר שלעיתים כבר מדי עליכם. הדרישות הסביבתיות מאוד מכבידות עליכם ולמרות שאתם רוצים קצת חופש לעצמכם, איכשהו אינכם מוצאים את הזמן לכך. אתם יודעים שכולם יכולים לסמוך עליכם, אך אתם עצמכם לא יכולים לשים את הגבולות המתאימים שיעזרו לכם לשחרר את הלחץ, ולכן אתם מעמיסים על עצמכם מעבר ליכולותיכם.

 

  

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטתכנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28


 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי