אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  30.12.15 – 23.12.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 30.12.15 – 23.12.15

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  30.12.15 – 23.12.15

 

טיפ לילידי  מזל השבוע :

למרות שאתם חוגגים את יום ההולדת שלכם ומקבלים הרבה פרגונים, אתם עדיין לא מרגישים שחזרתם לעצמכם , למרות היכולת שלכם להבין שאתם בהתחלות חדשות.

 

 

טלה

הכוכב מארס שמביא איתו אינטנסיביות רגשית ופיזית נמצא אצלכם בבית הזוגיות עובדה שגורמת לכם לתהות לגבי היכולת שלכם לשתף פעולה בנושאי השותפויות בחייכם. ולכן, כל נושאי ה"יחד" עולים על הפרק השבוע ואתם חייבים למצוא לעצמכם אופציות נוספות שבהן תוכלו לשתף פעולה עם הקרובים לכם ביותר על מנת להפוך  את השהות שלכם יחד לנעימה יותר.

 

שור

יש לכם הבזקים של מודעות שבהם אתם מרגישים שיש לכם יכולת להבין דברים לעומקם וגם מה אתם צריכים לעשות בנוגע לתובנות אלה. היזהרו מלקחת ללב יתר על המידה בכל מה שקשור לנושאי עבודה כיוון שנראה שאתם עלולים להרגיש ירידה אנרגטית במידה ותיקחו כל דבר באופן רגשי מדי. ייתכן ותידרשו להוכיח את עצמכם ותרגישו שהעומס עליכם רב ולכן תנסו השבוע לדחות מחויבויות.

 

תאומים

זוהי תקופה מאוד משמעותית שבה אתם צריכים לעשות חשבון נפש עם עצמכם כיצד אתם רוצים לחיות בהמשך כיוון שהגעתם לפרשת דרכים שבה יש לכם יכולת להחליט מיהם האנשים איתם תרצו להמשיך בחייכם ועם כמה אנשים אתם מעוניינים לנתק קשרים כיוון שאינכם מעוניינים בהם בחייכם. הגיע הזמן שתעשו סדרי עדיפויות משמעותיים ותעמדו בהחלטות של עצמכם.

 

סרטן

הכוכב פלוטו שמביא איתו שינויים משמעותיים מאוד ומהפכים בחיים נמצא אצלכם בבית השותפויות, עובדה שגורמת לכך שנראה שתאלצו לבחון קשרים עם אנשים קרובים מזווית אחרת כיוון שנראה שתזדקקו לעזרה שלא תכננתם אותה מראש. השבוע יהיה הזמן ללמוד לבקש עזרה מאחרים ואף לעמוד בציפיות שלהם  מכם בגלל ההבטחות שהבטחתם להם.

 

אריה

בשבוע הקרוב יש לכם הזדמנות לנסוע לחו"ל באופן מפתיע כיוון שהכוכב אוראנוס נמצא אצלכם במקום המקושר עם הפתעות. אנשים חדשים שתפגשו בחו"ל ייכנסו לחייכם באופן משמעותי ויתפסו את מקומם אצלכם לאורך שנים. הסביבה הקרובה תהייה הרבה יותר מפרגנת ומשמעותית עבורכם ולכן שיתופי הפעולה שלכם יהיו יותר מעשיים ועם מטרות משותפות.

 

בתולה

הכוכב יופיטר נמצא במזל שלכם ונותן לכם אפשרויות חדשות שאתם אכן מממשים אותם בהצלחה מלאה. במקביל אתם נושאים באחריות מאוד כבדה בגלל העובדה שהכוכב סטורן שמביא איתו כובד רגשי ופיזי עדיין נמצא במזל קשת שהוא מזל מאתגר עבורכם בכל הקשור ללקיחת אחריות. ולמרות הקשיים, מבחינה כספית יש לכם עכשיו יכולת להרוויח כספים משיתופי פעולה.

 

מאזניים

זוהי תקופה טובה מאוד לעשיית כסף דרך מערכות יחסים וקשרים בין אישיים. נראה שאנשים קרובים ממליצים עליכם ואתם יכולים ליהנות מפרגון שתוצאותיו הן הגדלת ההכנסה שלכם. בנוסף , יש לכם התלבטויות בכל מה שנוגע לבית המשפחה הקרובה שלכם ונראה שאתם רוצים לקחת אחריות ולעזור בנטל, אך לא תמיד יש מי שמקשיב לכם ומשתף איתכם פעולה בנדון.

 

עקרב

הכוכב מארס נמצא בבית תת המודע שלכם ומטרתו לגרום לכם לחשוב יותר לעומק לגבי אירועים שקורים לכם בחיים , לחפש את המשותף בין המקרים ולחשוב מה אתם יכולים לעשות למען עצמכם על מנת לשפר את המצב. מבחינה כלכלית אתם עדיין נמצאים בתקופה לא קלה שבה עליכם לחסוך ולא להוציא כספים ללא ביקורת וללא בדיקה של העובדות באם אתם אכן זקוקים לכך.

 

קשת

זוהי תקופה מאוד משמעותית שבה עליכם לפעול בחוכמה ולא לחשוב האם אתם צודקים או לא ולהשמיע את דעתכם בכל מחיר. נראה שלימוד זה לא הגיע אליכם בנקל ואתם למודי ניסיון העבר על מנת להבין שלכל מילה והתנהגות יש מחיר ואתם לא רוצים לשלם מחיר על טעויות של אחרים. אתם חווים תקופה שבה האירועים רודפים זה אחר זה ולכן חשוב שתיקחו לעצמכם פסקי זמן.

 

גדי 

הכוכב מרקורי שמביא איתו תקשורת ושיחות אישיות מעמיקות נמצא במזל שלכם במשך כל החודש הקרוב ולכן זוהי תקופה מצוינת להעמיק את כל היחסים שלכם על בסיס חברי ולהגיע להידברות משותפת שבה תאומי הציפיות שאתם עושים יהיו זהים. בשבוע הקרוב אתם מתחילים את תקופת יום ההולדת ולכן יהיו אלה ימים שבהם תחוו התרגשויות ותקבלו הרבה תשומת לב.

 

 

דלי 

הכוכבים מרקורי שמביא איתו תקשורת טובה במערכות יחסים ופלוטו כוכב שמשנה את תפיסת העולם לעומק , נמצאים שניהם אצלכם בבית תת המודע ולכן תהייה התקופה הקרובה מאוד משמעותית בכל מה שקשור להבנה עמוקה לגבי החיים. מערכות יחסים חברתיות יעלו מחדש על הפרק ואתם תמצאו אותם כבלתי מהימנים כך שתרצו להכניס לחייכם אנשים אמינים יותר.

 

דגים

כל מה שקשור לנושאי עבודה מכביד עבורכם כיוון שאתם עובדים קשה מאוד ולא מרגישים שאתם באים על סיפוקכם. ישנה תביעה סמויה כלפיכם להשקיע הרבה יותר ממה שאתם מוכנים ולכן קשה לכם יותר פיזית . אתם חייבים ללמוד להשגיח על עצמכם ולא להניח לשום היסחפות רגשית להטביע אתכם בעבודה קשה כיוון שייתכן שלא תוכלו לעשותה על הצד הטוב ביותר בגלל עייפות מתמשכת.

 

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28


 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי