אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  31.12.14 – 24.12.14
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 31.12.14 – 24.12.14

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28

 

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  31.12.14 – 24.12.14

טיפ לילידי השבוע :

הכוכב וונוס המשפיע על יחסים עדיין נמצא במזל שלכם, כך שזה בדיוק הזמן הנכון עבורכם לנסות ולחזק את מערכות היחסים הקיימות והחשובות לכם  במיוחד. 

טלה

נושאי קריירה והיכולת שלכם למנף את עצמכם באופן אישי במיטבם בתקופה זו, אם כי עדיף לקבל קצת עזרה מידידים. הפעם אתם נמצאים בנקודה שעם הדחיפה הנכונה , יש לכם יכולת להגיע למקומות החשובים לכם ולעשות את השינוי הנדרש עבור עצמכם וגם עבור הסובבים אתכם. היזהרו מחיכוכים על רקע עבודה בגלל העובדה שלעיתים קשה לכם לשמור את דעותיכם לעצמכם.

 

שור

הכוכב מארס המביא איתו שפע של עוצמה אישית ופיזית נמצא עכשיו אצלכם בבית המקושר עם הקריירה האישית שלכם ולכן אתם תוהים כיצד אתם צריכים למנף את התחום המקצועי בצורה נמרצת וסוחפת באופן כזה, שישאיר את האחרים פעורי פה. במסגרת זו מומלץ לכם לא לבנות על אנשים אחרים שיעזרו לכם אלא לפעול לבד ואת האנרגיות העודפות שלכם לפרוק בספורט.

תאומים

מחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם תמיד משאירה אתכם פעורי פה לנוכח כל ההספקים שהיו לכם בשנה האחרונה. אתם יעילים וזריזים ומוכנים לכל תזוזה ושינוי,  למרות שנושא העבודה לעיתים לא מספק אתכם, אך נראה שאתם לומדים להסתדר עם מה שיש ולכן בסופו של דבר יש לכם את היכולת למצוא את קו האמצע על מנת לא לאבד את ההישגים שצברתם עד כה. חברים רבים נכנסו השנה, אך גם יצאו מחייכם.

סרטן

הכוכב אוראנוס המביא שינויים, נמצא אצלכם בבית הקריירה כך שהאנרגיה המפתיעה של כוכב זה עשויה להביא גם אצלכם מהפכים פתאומיים בתחום המקצועי. נראה שאתם מאוד מתלבטים מה לעשות ומהי הדרך הנכונה עבורכם, על  מנת שתוכלו להתפתח בהמשך באופן שיעשה אתכם מאושרים. מומלץ לכם לחכות בשלב הזה ולא להחליט החלטות חפוזות. במידה ותזרמו עם הנסיבות, הרי שתדעו כיצד, ובעיקר מתי לפעול.

 

 

אריה

הכוכב מארס נמצא בחודש הקרוב במזל דלי הוא המזל המולי לכם ולכן נראה שיש מצב שתהיו מופעלים על ידי אחרים באופן שלעיתים קרובות ביותר ירגיז אתכם. כוכב זה ייתן לכם את הסיבה להיות יותר אנרגטיים אך גם חסרי סבלנות לפרטים הקטנים של הדברים, באופן כזה שייתכן שתהיו נוחים להתפרץ במידה ולא תרסנו את עצמכם ואת אופייכם האימפולסיבי בשלב הזה.

בתולה

בשבוע הקרוב ייכנס הכוכב סטורן המביא איתו את הצורך ללקיחת אחריות לבית המשפחה שלכם, עובדה שמלמדת על כך שתהיו חייבים ללמוד את הנסיבות החדשות של חייכם בדרך שכזו שתהיו מוכרחים לקחת יוזמה ולא לתת לפחדים האישיים לנהל ולעכב אתכם. אין לכם צורך יותר לרכך את האחרים כיוון שאתם מאוד מודעים למה שאתם עושים והגיע הזמן שתיהנו מכך.

מאזניים

מבחינה חברתית אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות של חייכם כיוון שבימים אלה מבצע כוכב השפע את נסיגתו בבית החברים שלכם ומקצין עבורכם את ההבנה לגבי מהם הדרישות שלכם, על מנת להיות מאושרים ומסופקים מבחינה חברתית. זה הזמן להחצין את היצירתיות שלכם ולגרום לכך שלא יהיו לכם עכבות בכל מה שאתם מתכננים לעשות. מומלץ לכם לנסות ולסחוף אחריכם גם את המשפחה.

 

עקרב

מהחודש הקרוב ייכנס הכוכב סטורן אל בית הכספים שלכם כך שאתם נכנסים לתקופה ארוכה שבה יהיה עליכם להתמודד עם כל מה שקשור לחסכון כלכלי וזאת כתוצאה מהתנהלות לא נכונה שהיתה לכם במשך השנים האחרונות. התקופה שבה תאלצו להתנהל אחרת מבחינה כלכלית תהייה בשנתיים הקרובות שבה יתהפכו עליכם כל התובנות הכלכליות שהאמנתם בהם עד היום.

 

קשת

בתקופה הזו מרבית הכוכבים נמצאים בבית הכספים שלכם ולכן נושא זה עלה על הפרק במלוא עוזו. מסתבר שכל מה שהאמנתם וחשבתם מבחינה כלכלית לא תואם את המציאות ואתם מתמודדים עכשיו עם מציאות חדשה שבה עליכם להתמודד עם נושאים כספיים שעד לאחרונה העדפתם להתעלם מהם. אל תפחדו משינויים במידה ותבינו שאתם חייבים אותם במסגרת הרצון שלכם להתקדם בחיים.  

 

גדי

כוכבים רבים נמצאים במזל שלכם בשבוע הקרוב עובדה שמלמדת על כך שאתם נמצאים בתקופה מאוד אינטנסיבית ושיש לכם הרבה עיסוקים מעניינים לעשות ובעיקר שאתם נהנים מהעשייה שלכם. גם מערכות היחסים שלכם בשלב הזה פורחות יותר מהרגיל ולכן זה הזמן להגיד את כל אשר על לבכם. מסתבר שיכולת הדיבור הטובה שאתם חשים בתקופה זו ,תעזור לכם לבטא הכל בזמן ובמקום הנכון.

 

 

דלי

מרבית הכוכבים מתנקזים אצלכם הפעם אל בית המקושר עם תת ההכרה ולכן זוהי תקופה מאוד טובה לבדוק את הצרכים המאוד פנימיים ועמוקים שלכם ולהיות בטוחים שאתם מתנהלים נכון. ייתכן ותצטרכו להסתיר במקצת את רגשותיכם האישיים לגבי אנשים שאתם מכירים וזאת בגלל העובדה שהנסיבות הן כאלה שעדיף לשמור כרגע על שתיקה, ולכן מומלץ לכם בשלב הזה לשמור על איפוק בתחושותיכם.

 

דגים

מבחינה אישית וחברתית אתם נמצאים בתקופה מצוינת שהיא די יחידה במינה לאחר תקופה מאוד ארוכה בה לא הייתם בטוחים שאתם עושים את הדבר הנכון עבור עצמכם. מסתבר שזה בדיוק הזמן בו אתם יכולים ללמוד על עצמכם ועל אופייכם עוד כמה דברים ובעיקר על היכולות האישיות שלכם לחבר בין אנשים שונים מרקעים שונים, על מנת ליצור לכולם סביבה מלכדת אישית ותומכת.

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28

 

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי