אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 25.11.15 – 18.11.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 25.11.15 – 18.11.15

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28


 

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 25.11.15 – 18.11.15

 

טיפ לילידי  מזל השבוע:

נראה שזהו שבוע מצוין שבו תוכלו לראות את הטוב בהתנהגותם של האחרים ולא לשפוט אותם בחומרה לפי אמות המידה של תפיסותיכם האישיות.

 

טלה

זה הזמן לקחת פסק זמן מחיי היום יום שלעיתים מעיקים למדי ולצאת למקום כלשהו על מנת לצבור אנרגיות וכוחות. לאחרונה אתם מתמודדים עם נושאים חדשים ותפיסות עולם שעד עכשיו נאלצתם להתפשר לגביהם, אך איכשהו עובדות החיים גורמות לכך שאתם חייבים להתגמש ביחס לצרכי האחרים ולתת יותר מעצמכם. מאחר ואתם רגישים למדי , שמרו על האנרגיות שלכם.

 

שור

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת ולכן זוהי תמיד תקופה מאוד טעונה רגשית. אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים לעשות בשותפויות הקיימות בחייכם גם האישיות וגם המקצועיות, אך נראה שעובדות החיים גורמות לכם להבין שאתם חייבים להתחשב יותר באחרים. עובדה זו גורמת לכם לחוסר סבלנות ולאיבוד העשתונות ולכן חשוב מאוד שתשמרו על מוצא פיכם.

 

תאומים

הכוכב יופיטר נמצא בבית המשפחה שלכם וממשיך לתת לכם הזדמנויות לשיקום חיי המשפחה במעגל הראשון של חייכם. לאחר שנים שבהם היו לכם המון חוויות לא חיוביות במישור הרגשי עם אנשים קרובים, יש לכם הזדמנות לעזור לעצמכם על ידי כך שתוכלו ללמוד את משמעות הסליחה. היכולת שלכם להבין את מניעיהם של האחרים, תעזור לכם לגשר על פערים.

 

סרטן

אתם נמצאים בתקופה שהיא פחות נוחה עבורכם כיוון שחשוב מאוד בשלב הזה לעזור לאנשים נוספים בחיק משפחתכם שמאוד זקוקים לכם. אתם מוציאים הרבה אנרגיה כדי להבין ולהקל על הקרובים לכם ולכן אתם יכולים לפתח רגישויות כתוצאה מכך שאתם שוכחים להגן על עצמכם. למרות שתקבלו הרבה פרגון מהקרובים לכם, ייתכן ויהיו רגעים שבהם תרצו לוותר על הכול בשביל קצת שקט.

 

אריה

ייתכן והשבוע יעמיקו אצלכם ההתלבטויות בין לעשות מה שטוב לכם ובין לעשות מה שטוב לאחרים החיים במחיצתכם. נראה שהתשובה הנכונה היא היכולת לשלב בין השניים. זה בדיוק הזמן לבדוק עם עצמכם מדוע אנשים קרובים לכם מאשימים אתכם שאתם לא מתייחסים אליהם ומדוע נדמה שלעיתים מה שחשוב לכם הוא בעיקר הקידום המקצועי שלכם.

 

בתולה

אתם נמצאים בשלב של התחלות חדשות וזאת בעקבות העובדה שכוכב השפע יופיטר נמצא במזל שלכם וגורם לכך שיש לכם יכולת לקבל עזרה מאחרים על מנת לפתוח דף חדש בחייכם. ייתכן והחודשים הקרובים עדיין לא יהיו קלים כפי שהייתם רוצים אך זה בדיוק הזמן לשנס מותניים ולהשקיע את מקסימום האנרגיה בתחום החדש אליהם נכנסתם לאחרונה. יש לכם יכולת להצליח.

 

מאזניים

השבוע ייכנסו שני כוכבים מאוד משמעותיים למזל שלכם וייתנו לכם הזדמנויות חדשות ליחסים בין אישיים. הכוכב וונוס שהוא הכוכב המקושר איתכם מגיע לבקר אחת לשנה וחצי ומהשבוע למשך כל החודש הקרוב ולכן תהיה לכם הזדמנות לחזק את קשריכם האישיים והרגשיים. תקופה מצוינת לבילויים. גם הכוכב מארס שמביא איתו אנרגיה יכנס למזל שלכם וייתן לכם את הכוחות הנדרשים לכך.

 

עקרב

חודש יום ההולדת הוא תמיד זמן מצוין לחשבונות נפש מאוד משמעותיים שאתם צריכים לעשות. עברו עליכם שנים לא קלות לאחרונה ונראה שנשארתם עם תובנות משמעותיות רבות. הדבר החשוב ביותר שעליכם להבין הוא, לפני שאתם באים לשפוט אחרים חשוב להפנים שלא כל אחד מנהל ומבין את חייו לפי תפיסת העולם שלכם ולכל אחד יש את הזמן והקצב שלו.

 

קשת

נראה שאתם עומדים בפני פריצת דרך מאוד משמעותית בחייכם ולאו דווקא במובן המקצועי או הכלכלי, אלא בתפיסת העולם שלכם לגבי עצמכם ולגבי כלל ההתנהלות הכללית שלכם בחיים. עד היום הייתם שבויים בדפוסי התנהגות ישנים שלעיתים קרובות מדי הפריעו לכם להתנהג בצורה טבעית ואף עכבו אתכם, ואילו מעכשיו נראה ,שאתם מתחילים לקחת אחריות על חייכם.

 

גדי 

בעוד כשבוע יעברו כוכבים מאוד משמעותיים אל בית תת ההכרה שלכם וזה יהיה זמן בו יהיה לכם פחות נוח לפעול אלא להיות יותר פסיביים ולכן, השבוע הקרוב יהיה זמן מתאים לעשייה של דברים שבסדר העדיפויות שלכם חשוב מאוד שתעשו אותם והם אלה אשר יתנו לכם את יכולת ההצלחה לעתיד. שבו עם עצמכם וערכו סדר עדיפויות לגבי מה דחוף לעשות השבוע ומה יכול לחכות.

 

 

דלי

בחודש הקרוב נראה שייחתכו נושאים רבים שקשורים לקריירה שלכם ולדרך ההצגה האישית שלכם מבחינה מקצועית. ייתכן ויהיו לכם התלבטויות פנימיות כיצד לנהוג ונראה שלא תרצו להעמיס את עצמכם על האחרים בשאלות מיותרות כך שבמידה ותגיבו בצורה אגרסיבית ,תאבדו את הרושם הטוב שעשיתם עד היום. חשוב מאוד שתנסו להיות מאוזנים ותשמרו על יציבות פנימית.

 

דגים 

נראה שהחודש הקרוב עומד להיות מאוד אינטנסיבי בכל הקשור לנושאי הקריירה שלכם. גם אלה מכם שאולי לא עוסקים בעיסוק מוחצן אך בכל זאת בעיני עצמכם, העשייה היומיומית שלכם היא בעצם הקריירה של עצמכם, חשוב מאוד שתהיו בקשר עם הקרובים לכם על מנת לעשות תיאום ציפיות. רק שוויון ביחסים ובציפיות יגרום לכך שלא תרגישו שאתם נשחקים.

 

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת


כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

 


 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי