אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 28.10.15 – 21.10.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 28.10.15 – 21.10.15

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28 

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 28.10.15 – 21.10.15

 

טיפ לילידי השבוע :

השמש השבוע עוברת למזל עקרב ואתם הם אלה שלאחר שנים של קושי יכולים להתחיל לחייך אל מול התחלות חדשות .

 


טלה

במהלך החודש הקרוב יהיה נכון עבורכם לנסות ולתהות על קנקנם של האחרים ולבדוק מהם המטרות שלהם ביחס אליכם. לא מומלץ לכם בשלב הזה להגיד את כל העולה על לבכם ונראה שהצורך שלכם בחופש הוא כזה שאתם מוכנים לשלם את המחיר האישי עבור המטרות האישיות שלכם. מומלץ לכם לנסות ולהוריד קצת הילוך ולעזור לעצמכם על ידי הקשבה לקול הפנימי שלכם שינחה אתכם בדרך הנכונה.

 

 

שור

נראה שזוהי תקופה פחות טובה לקדם את עצמכם מבחינה מקצועית כיוון שכל מה שאתם מתכננים בשלב הזה עדיין מתעכב והבטחות שהבטיחו לכם לא תמיד מתממשות. אל תראו שאתם מתרגזים או מאבדים שליטה כיוון שאתם נמצאים בתקופה שהיא מאוד עדינה וכל מהלך לא נכון שלכם יכול לגרום לכך שתפורשו בצורה מוטעה על ידי הממונים שלכם ולכן התוכניות המקצועיות שלכם מתעכבות.

 

תאומים

השבוע הוא חלק מתקופה סוערת למדי בה כוכבים כמו מארס שמביא איתו עשייה אינטנסיבית וונוס שמביאה איתה מערכות יחסים נמצאים בזווית מאוד מאתגרת אל המזל שלכם ולכן נראה שאתם מועדים ללחצים גבוהים מהרגיל שגורמים לכם להיות חסרי סבלנות במידה כזו שאתם נוחים לכעוס ואף להתפרץ. כדי לא לאבד את נקודות הזכות שכבר צברתם , מומלץ לכם לנסות ולפעול ביישוב הדעת ובסבלנות.

 

סרטן

בשבוע הקרוב יש לכם סיכוי להרבות בנסיעות ונראה שאנשים שאתם קרובים אליהם מבקשים את קרבתכם בגלל היכולת שלכם להבין ולהכיל. את מחשבותיכם ורגשותיכם האישיים השאירו לעצמכם והסתפקו בכך שאתם מאוד מקובלים והחברים במעגל הראשון שלכם מחפשים את קרבתכם, על מנת שתוכלו לסייע להם בקשיי היום יום שלהם. שינויים פתאומיים יכולים להיות הקו המנחה שלכם בשלב זה, ולכן זרמו עם כך.

 

 

אריה

הכוכב סטורן שמביא איתו אחריות ורצון למסגרת עבר החודש אל בית הילדים , עובדה זו גורמת לכך שאתם עסוקים מאוד עם צעירים מכם במשפחה שמאוד זקוקים לכם והיכולת שלכם לוודא מי זקוק לכם ביותר, הוא דווקא זה שלא מחפש את קרבתכם ומתנהג ומשדר שהכול בסדר, לכאורה. אל תתפתו למסרים אלה, כיוון שבעיקר אלה שקשה להם להתבטא חופשי, הכי זקוקים לכם.

 

בתולה

הכוכב מארס המביא עשייה, נמצא במזל שלכם ולכן אתם מלאים בכוח אך נראה שאתם מרגישים שגורמים חיצוניים מנסים בכל פעם לנער אתכם מחדש ולגרום לכם לפעול ובניגוד לרצונכם האמיתי. כיוון שכך, התגובות שלכם יכולות להיות חדות ומיידיות ולא תמיד יתקבלו בברכה על ידי האנשים הקרובים לכם, כיוון שמבחינתם הם פועלים לטובתכם אך בעיניהם אתם מסרבים לקבל את העצה והתמיכה שלהם.

 

מאזניים

השבוע יתאים לכם להשקיע זמן, מרץ ואנרגיה בכל מה שקשור לנושא העבודה. נראה שאתם מקובלים על ידי האנשים שקשורים איתכם בקשרי עבודה ולכן יש לכם אפשרות להיעזר בהם בכל פעם שאתם שואפים להתקדם. כל זה נובע מהצורך שלכם להוכיח את עצמכם ואת יכולותיכם ולכן הצורך שלכם בריגושים יידחה הפעם לטובת ההבנה הפנימית שהפעם, קצב הדברים הוא הנכון לכם בשלב הזה.

 

עקרב

מזל טוב לכם ילידי יום ההולדת . נכון שעכשיו לקראת יום ההולדת אתם מרגישים שאתם לקראת התחלות חדשות, גם אם האנרגיה שלכם ירודה במקצת, תהליך שהוא טבעי לפני כל יום הולדת. הרשו לעצמכם להתפנק ולנוח כיוון שהגוף והנשמה שלכם זקוקים לכך אחרי השנה הקשה שעברתם. מבחינה כלכלית זוהי תקופה עמוסה כיוון שאתם חייבים להתנהל אחרת ממה שהורגלתם עד עכשיו.

 

קשת

כוכבים רבים של עשייה נמצאים אצלכם הפעם בבית המקושר עם כל נושאי הקריירה . אך מאחר והזוית הינה אתגרית , נראה שאתם פועלים מתוך תחושת תסכול שגורמת לכם להתפרצויות לא רצוניות שאחר כך אתם מאוד מתחרטים עליהם. למרות שישנם גם רגעים נעימים ומרגשים , אתם זוכרים ומתמקדים בקושי ומרגישים נסערים ביותר בכל פעם שאינכם יכולים לבלום את תחושת חוסר המנוחה הפנימי שלכם.

 

גדי 

הכוכב סטורן שמביא איתו אחריות ולעיתים פחדים לא הכרתיים נמצא אצלכם בבית של תת מודע ולכן יכול לגרום לכם לעיכובים גם לגבי דברים שקודם לכן הייתם בוודאות גבוהה לגביהם וידעתם בדיוק מה עליכם לעשות. למרות הקושי הרגשי, זוהי התקופה הטובה ביותר להתחבר אל האני הפנימי ולהבין מהם דפוסי ההתנהגות שלכם ועל מה אתם צריכים לעבוד כדי להמשיך ולהצליח לפי הבנתם.

 

 

דלי 

זוהי תקופה מיוחדת במינה שבה אתם מרגישים שיש לכם מחסום טבעי מלהביע את עצמכם כמו שאתם באמת רוצים ולכן אתם מרגישים בודדים יותר מתמיד ומנסים לצאת מכך בדרכים יצירתיות. אל תדחקו באף אחד לעזור לכם ותנו לזמן הזה שיעבור – רק לאחר שתפנימו שיש אירועים שלא קשורים בכם, תוכלו לעבור לסדר היום. זוהי תקופה שבה אתם רוצים קשרים חדשים עם ערך מוסף משמעותי.       

 

דגים

אתם נמצאים בתקופה ייחודית ומעניינת עבורכם כיוון שמרבית הנושאים שאתם מנסים ליישם אכן מסתדרים עבורכם וזאת בגלל ביקור הכוכב מארס במזל המולי לכם הוא מזל בתולה ומשפיע על כל מה שקשור לנושאי השותפויות בחייכם, אישי או מקצועי. יש לכם את הכוח הפיזי לפעול ונראה שאתם נהנים מאהדת האנשים הקרובים לכם ולכן זה יהיה גם הזמן הנכון עבורכם לתכנן את הפעולות הבאות שלכם.

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי