אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 28.10.15 - 4.11.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 28.10.15 - 4.11.15

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28

 

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 4.11.15 - 28.10.15
 

 

טיפ לילידי השבוע

ילידי החודש עלולים להרגיש מועקה רגשית בגלל העובדה שמרקורי , כוכב התקשורת והחשיבה מבקר אצלכם בבית שמבקש מכם להפנים את רגשותיכם.

טלה

בחודש הקרוב יעלו על הפרק כל נושאי התקשורת הבין זוגית שלכם ובהחלט ייתכן שאנשים קרובים לכם יבקשו מכם להסביר את עצמכם ואת התנהגותכם לאור ההתבטאויות האחרונות שלכם. גם הנושאים המקצועיים יכולים להיות רגישים במקצת לאור ההתרחשויות . חשוב מאוד שלא תיגררו למריבות בתחומים שאין לכם את הידיעה המקסימלית כיצד הדברים התרחשו ומה היה הסדר הנכון שלהם.

שור

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ולכן עובדה זו תמיד תגרום לכם ליתר רגישות וחשבונות נפש מאשר בימים רגילים. כספים שאתם מחכים לכם ולא מגיעים גורמים לכך שאתם לחוצים ומודאגים כיצד תוכלו לממש את תוכניותכם במידה והמצב ימשיך להיות סטטי כפי שהוא כעת. את מרבית האנרגיה שלכם הוציאו על היצירתיות שטבועה בכם.

תאומים

במהלך כל החודשים הקרובים תהיו עסוקים עם כל מה שקורה במשפחה הגרעינית שלכם וזאת בגלל מעבר כוכב השפע יופיטר בבית המשפחה שלכם. נראה שמצד אחד יש לכם הזדמנויות לפתור את כל הקשיים שלכם עם המעגל הראשון של חייכם , אך מצד שני יש לכם נטייה טבעית להקצין כל דבר ולכן אתם נוחים לכעוס ולהתפרץ יותר מאשר במצבים רגילים. אתם חייבים ללמוד להתמתן.

סרטן

אתם עוברים שינויים מהפכניים בכל מה שקשור לתפיסת העולם האישית שלכם ולכן נראה שיש לכם צורך להתנתק מאנשים שפעמים רבות עד היום הייתם בטוחים שהם האנשים שאיתם אתם רוצים להמשיך בחייכם בצורות החיים השונות. יש לכם יותר חשק לבלות ,ליהנות ולהכיר עולמות חדשים ולכן ייתכן שבשלב זה בחייכם תרגישו שהעבודה קשה עליכם בגלל עומס התחייבויות.

 

 

אריה

אתם מתמקדים בכל הקשור לתחום הכלכלי בחייכם כיוון שנמאס לכם לחיות בדרך חיים שבו כל הזמן אתם חייבים לעשות חישוב כספי על כל דבר לפני שאתם מוציאים. הפעם יש לכם גם הזדמנויות חדשות לשדרג את חייכם כפי שאתם רוצים ובעיקר עם אנשים קרובים שעד היום לא הייתם בטוחים שהם האנשים הנכונים לכם. במקביל מומלץ לכם להשקיע  בצעירים מכם , כיוון שנראה שזקוקים לכם.

בתולה

מרבית הכוכבים נמצאים הפעם במזל שלכם כך שנראה שאתם בתקופה אינטנסיבית במיוחד וגם נראה שאתם נהנים מכך. הנושאים הכספיים עדיין גובים מכם מחיר גבוה מאוד ולעיתים קרובות אתם דואגים כיצד אתם יכולים להמשיך בדרך זו מבלי שתדרשו לתת דין וחשבון לאנשים קרובים על דרך התנהלותכם ובעיקר על העובדה שאינכם משתפים את האחרים במחשבותיכם.

מאזניים

כוכב התקשורת נמצא במזל שלכם לאחר תקופה ארוכה של נסיגה והפעם זה באמת הזמן שלכם להגיד בדיוק מה שאתם חושבים ולשתף את האחרים בתוכניותיכם. זה בהחלט גם הזמן לתיאום ציפיות עם אנשים קרובים לכם ולא ללכת שבי אחרי נועם לשונם. חשוב מאוד שבפרק זמן זה של חייכם תשקיעו כמה שיותר בסביבת המגורים שלכם, כיוון שהיא זו אשר משרתת אתכם בחיי היום יום.

 

עקרב

מבחינה חברתית זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם. יש לכם יכולת להכניס עכשיו אנשים חדשים אל תוך חייכם ולמגנט אותם אליכם לאורך זמן ושנים. הקשיבו לתת ההכרה בכל פעם שאתם לא בטוחים שאתם עושים את הדבר הנכון, כיוון שהוא זה אשר יכול לתת לכם את התשובות לגבי כל התהיות שלכם כאשר אתם לא בטוחים שהכיוון שלכם נכון ,  בחייכם האישיים והמקצועיים.

 

קשת

אתם עוברים תקופה מאוד קשה ואינטנסיבית בכל הקשור לחיים המקצועיים שלכם. יש לכם צורך לשנות את חייכם ולשפרם על מנת להגיע למקומות שמאוד חשוב לכם לבלוט ולהצליח בהם. חשוב מאוד כי תשמרו על פרופורצייה ואל תתנו למצבים קשים להפיל אתכם. אתם הרבה יותר חזקים ממה שאתם חושבים ואינכם צריכים להתעמת עם קשיים על מנת להוכיח לעצמכם שאתם יכולים להצליח.

גדי

כוכב התקשורת נמצא בבית הקריירה שלכם, כך שזה בדיוק הזמן הנכון עבורכם לדחוף את תוכניותיכם קדימה ולגרום גם לאחרים להבין שאתם חושבים נכון וצורת העבודה שלכם היא הנכונה ביותר על מנת להגיע למקום שחשוב לכם. הקשיבו למסרים הפנימיים כיוון שזוהי בדיוק הדרך הנכונה עבורכם לממש את התוכניות שלכם. מבחינה חברתית זהו גם הזמן לממש הכרויות שדחיתם אותם לימים נוחים יותר.

 

 

דלי

למרות היותכם מזל מוחצן מאוד, עכשיו אתם מרגישים דחף להסתגר ופחות להיות עם חברים. זהו זמן של צבירת אנרגייה ושימור כל המאגרים הפנימיים שלכם על מנת שתוכלו להגיע וליישם את תוכניותיכם בתקופות טובות יותר ובמקסימום האנרגייה. זה גם הזמן הנכון לבחון את רצינותם של מערכות יחסים חברתיות שעד היום לא הייתם בטוחים שאתם רוצים אותם בחייכם.

 

דגים 

מתח העצבים בחייכם גבוה עכשיו מתמיד בגלל ריכוז כוכבים במזל המולי לכם הוא מזל בתולה. יש לכם תחושה של בדידות גבוהה מהרגיל ואינכם משתפים אחרים בתוכניותכם. זה בדיוק הזמן ללמוד להרפות ולתת גם לאנשים אחרים בחייכם את הקרדיט הראוי שהם באמת מעוניינים לעזור לכם ולגרום לחייכם להיות רגועים ובטוחים יותר. היזהרו מלשקוע במרה שחורה כאשר דברים לא מסתדרים לכם.

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי