אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית – 26.11.14 – 19.11.14
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית – 26.11.14 – 19.11.14

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28

   תחזית אסטרולוגית שבועית – 26.11.14 – 19.11.14

 

 

טיפ לילידי  מזל השבוע :

ילידי החודש יכולים ליהנות במהלך כל השבוע הקרוב מביקורו של כוכב וונוס, האחראי על כספים ואהבה במזל שלכם. נראה שמצפות לכם בשורות טובות ומשמחות.


טלה

כל תחום העבודה עומד להיות מופעל אצלכם, כיוון שהמטרה שלכם היא להפוך את העיסוק שלכם לקריירה. נראה שאתם מופעלים בצורה מאוד אינטנסיבית על ידי אירועים אישיים מאוד משמעותיים בחייכם, שלאחרונה הייתם מעדיפים שלא יתרחשו בכלל. ייתכן כי יזדמנו לכם נסיעות ואירועים במקומות המרוחקים ממקום המגורים הטבעי שלכם ושינוי זה יהיה מבורך עבורכם.

 

שור

זהו שבוע מאוד משמעותי שבו ביקור הכוכב מרקורי המוכר ככוכב התקשורת,  בבית השותפויות שלכם ונותן לכם את היכולת להחליט כיצד אתם מעוניינים להשקיע בקרובים לכם ועד כמה אתם מוכנים להשקיע מעצמכם על מנת שהיחסים הקרובים שלכם יצליחו. ייתכן וכספים שאתם מצפים לקבל לא יגיעו בקצב שאתם מוכנים לו ועובדה זו יכולה להכניס אתכם לבעיה כלכלית.

תאומים

בשבוע הקרוב עוברת השמש למזל קשת הוא המזל הקוטבי לכם ולכן ייתכן ויהיו לכם התלבטויות לגבי מה אתם רוצים לעשות ואיך אתם רוצים שאנשים יקבלו את מה שאתם עושים עבורם. גם הכוכב וונוס יעבור לבית השותפויות שלכם כך שנראה שצפויות לכם בשורות טובות. עבודה רבה מצפה לכם השבוע ונראה שמומלץ לכם לשריין לעצמכם מספיק זמן על מנת לבצע הכול.

סרטן

הכוכב מארס נמצא אצלכם בבית השותפויות עובדה שמעלה את הרצון שלכם להיות מאוד אסרטיביים ביחס לדעות שלכם וייתכן שאתם פועלים בצורה פזיזה מדי בכל פעם שאתם רוצים להיות בטוחים שאכן הדברים והמעשים שלכם יתקבלו כפי שהייתם רוצים. בשבוע הקרוב יהיו ימים שבהם תרגישו שאתם רוצים לבלות עם צעירים מכם ואלה מכם שיש לכם ילדים, צפויים לכם שעות איכות.

אריה

הקשיים בחייכם האישיים נמצאים עכשיו בעיצומם כיוון שהאחריות החדשה שניחתה עליכם מעיקה עליכם למדי וגם אם אתם מנסים להיות אובייקטיבים וסבלניים הרי שנראה שאתם נוחים להתפרצויות ואתם עלולים לאבד שליטה ברמה שיכולה לגרום לכם לנזק במידה ולא תצליחו להתאפס ולהבין שלא תמיד צודק ונכון להגיד כל מה שאתם חושבים , אלא לעיתים קרובות עדיף דווקא להיות חכמים ולשתוק.

בתולה

בשבוע הקרוב תעבור השמש למזל קשת הוא בית המשפחה שלכם. ולכן ייתכן שיתרחשו אירועים שיגרמו לכם להתעמת עם התחושות הפנימיות שלכם ותאלצו להסכים לאירועים פחות נוחים שתצטרכו להשלים איתם על מנת שתוכלו להיות בסדר עם הסביבה הקרובה שלכם ואכן תרגישו שאתם מתוגמלים באהבה ושפע של רצון טוב בכל פעם שאתם באים לבקש בקשות שחשובות לכם.

מאזניים

הכוכב מרקורי נמצא בבית הכספים שלכם. משמעות עובדה זו היא שתקשורת ותזוזה יהיו כרוכים זה בזה במהלך השבוע הקרוב. נראה שאתם צריכים לבדוק עם אנשים מומחים כיצד אתם צריכים לפעול בתחומי העיסוק שמתאימים לכם ושתרוויחו כספים בעקבות עשייה זו. נראה שבעקבות ההבנות שתקבלו דרך התייעצויות אלה תרצו ותחליטו לשנות את סגנון המקומות בהם אתם פועלים, על מנת להרוויח.

 

עקרב

הכוכב מרקורי האחראי על התקשורת יימצא במזל שלכם במשך כל החודש הקרוב וייתן לכם יכולת מעמיקה להגיע לתובנות משמעותיות שיוכלו לעזור לכם לשנות את החיים על מנת לעשותם טובים ונוחים יותר. וזאת במקביל לכוכב סטורן נמצא במזל שלכם כבר תקופה ארוכה וגורם לכם לקחת אחריות על חייכם מתוך אין ברירה. מומלץ לכם לשנות חשיבה כדי שתוכלו למצות את מקסימום התפוקה מהנסיבות.

קשת

כוכב התקשורת נמצא אצלכם בבית תת ההכרה. עובדה זו תגרום לכם להבין את עצמכם בצורה יותר מעמיקה, כך שתוכלו להגיע ליסודות ולשורשים שמניעים אתכם ומהם נובעים דפוסי ההתנהגות שלכם. במקביל , הכוכב וונוס שיושב במשך החודש הקרוב במזל שלכם יביא לכם ימים של ריגושים ובשורות טובות שיגרמו לכם להרגיש מקובלים ונחשקים ומצליחים במה שאתם עושים.

גדי

הכוכב מארס נמצא במזל שלכם וייתן לכם יכולת פיזית משמעותית ביותר לבצע פעולות שדורשות אנרגיה. זהו המקום הטבעי לכוכב זה כך שזה בדיוק הזמן שלכם לבצע את פעולותיכם במקסימום המרץ וההנאה. ייתכן ולא תוכלו להגיד את כל העולה על דעתכם ותצטרכו לוותר במקצת על האגו שלכם, כאשר תבואו לאנשים קרובים שלא תמיד ישמחו לקבל את דעותיכם באותה ההבנה וההכלה שלה ציפיתם.

 

דלי 

הכוכב מארס יימצא במשך כל החודש הקרוב בבית תת המודע שלכם כך שנראה שבתקופה הזו תרגישו שאתם חייבים לפעול מאחורי הקלעים לפני שאתם פועלים ישירות. כמו כן, יהיה זה נכון עבורכם להבין את מניעיהם של האנשים האחרים בחייכם על ידי כך שתנסו להבין מהם הכוחות שמפעילים אותם. את הידע שתרכשו תוכלו לגייס לטובתכם האישית בכל האירועים החברתיים המשותפים שלכם.

דגים

קיימת אצלכם התעוררות מבחינה חברתית כך שתמצאו את עצמכם במרכזה של פעילות אישית שתקיימו למען עצמכם. מבחינה אישית זוהי תקופה שבה תתקרבו יותר לאנשים קרובים אליכם ותרגישו שאתם חייבים למצות את מקסימום האירועים לטובתכם. אלה מכם שעובדים תוכלו לגייס את האנשים בסביבה הקרובה לכם לטובתכם האישית ותרגישו שאתם משפיעים ומוערכים.

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת

 

 

 

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי