אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין : 6.1.16 – 30.1.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

צילה שיר אל - תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין : 6.1.16 – 30.1.15

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין : 6.1.16 – 30.6.15טיפ לילידי  מזל השבוע :

השבוע ייכנס הכוכב מרקורי שמביא איתו תקשורת חסרת יציבות אל בית הכספים שלכם. זהו זמן שבו עליכם לחסוך בהוצאות.

 

טלה

בשבוע הקרוב תהיו עסוקים עם נושאי הקריירה שלכם כיוון שאתם מאוד רוצים להתקדם ופועלים לשם כך במלוא המרץ. למרות זאת , נראה שיש לכם התלבטות האם אתם אכן מתנהלים נכון בנושאי הקריירה שלכם והאם אכן תצליחו לקדם את עצמכם כפי שהייתם רוצים. בתקופת מהלך הנסיגה של כוכב התקשורת בבית הקריירה שלכם, יהיה נכון לבדוק אופציות נוספות שאולי נשכחו מכם.

 

שור

במהלך כל התקופה הקרובה חשוב מאוד שתהיו מאוד מרוכזים בנושאים לימודיים כיוון שזה בדיוק הזמן הנכון שלכם להצליח בתחומים אלה. במידה ותצטרכו לנסוע רחוק יותר על מנת להצליח בתוכניותיכם, זה בדיוק הזמן הנכון עבורכם. אתם מאוד קשובים לתת המודע שלכם ולכן יהיה זה נכון עבורכם לפעול על פי תחושות בטן למרות שבדרך כלל אתם מעדיפים לשמוע לקול ההיגיון.

 

תאומים

הכוכב שלכם מרקורי שנמצא עכשיו בנסיגה משפיע מאוד בכל מה שקשור לנושאי הכספים שחשבתם שתקבלו עבור מטלות ומשימות מסוימות. אתם מוכנים לעבוד קשה מאוד מבחינה מקצועית ולכן כל סטייה מהתוכנית המקורית יכולה לגרום לכם לחוסר בטחון וודאות. אל תצפו לסגור עכשיו קצוות בכל מה שקשור לתחומים הכספיים שלכם, כיוון שעדיין ישנה בעייתיות סביב נושאים אלה.

 

סרטן

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת ולכן זוהי תקופה מאוד משמעותית ובעיקר של חשבונות נפש שאתם מאוד רוצים לעשות בנושאים רגישים של המעגל המשפחתי הראשון שלכם. ייתכן ותיקלעו למצבים שבהם תצטרכו להחליט במקומם של אחרים שקרובים אליכם כיצד החיים צריכים להיראות עבור כולכם ועובדה זו תכניס אתכם השבוע למתח משמעותי.

 

אריה

בחודש הקרוב תהיו מאוד עסוקים בכל הקשור לנושאי עבודה כיוון שתרצו להוכיח את עצמכם בתחומים אלה. ייתכן ועובדה זו תכניס אתכם לכעסים ואף למתחים מיותרים כיוון שהצורך שלכם להוכיח את עצמכם לא מרפה מכם ומכניס אתכם לעיתים קרובות מדי למצבים של תחרות עם אחרים הקרובים אליכם בדעותיכם. המטרה שלכם לקבל תשומת לב לא יכולה לבוא על סיפוקה המלא בשלב זה.

 

בתולה

אתם עדיין מאוד עסוקים מבחינה כספית בכל מה שקורה סביבכם בתחומים אלה וברצון שלכם להוכיח לעצמכם שהנה אתם יכולים לפרנס ולהתפרנס בזכות עצמכם ואף לעשות את זה בצורה טובה יותר ממה שהורגלתם עד עכשיו. הפרפקציוניזם שלכם עלול לעיתים לגרום לקרובים לכם לחוסר נוחות כיוון שלא תמיד הם יכולים לעמוד בציפיות הגבוהות שאתם מציבים.

 

מאזניים

הכוכב מארס שמביא איתו עשייה אינטנסיבית עובר השבוע לבית הכספים שלכם כך שנראה שתקופה זו עמוסה במיוחד עבורכם מבחינה כלכלית ואתם נמצאים בחובות שלא תכננתם אותם מראש מצד אחד ומצד שני אתם גם לא יכולים להימנע מההוצאות שעכשיו אתם נדרשים לשלם עליהן. הסביבה מאוד מפרגנת לכם על העשייה שלכם ולכן תמצאו עזרה דרך חברים קרובים.

 

עקרב

בשבוע הקרוב יגיע הכוכב מארס שהוא גם השליט המשני של המזל שלכם לבקר אצלכם למשך כל החודש הקרוב ולכן תקופה זו עומדת להיות עמוסה מאוד . נראה שתקבלו את הכוחות הנדרשים על מנת לפעול כפי שבאמת הייתם רוצים ומומלץ לכם לנצל אנרגיות חדשות אלה להתחלות שכבר מזמן שאפתם אליהם והנה עכשיו אתם כבר יודעים שהגיע הזמן שלכם לביצוע.

 

קשת

הכוכב וונוס שאחראי על כספים ומערכות יחסים נכנס למזל שלכם למשך כל החודש הקרוב ובהחלט יביא לכם התחלות חדשות ונעימות במיוחד בכל הקשור למערכות יחסים שביניכם לבין האחרים. זה הזמן לנסות ולמצוא לעצמכם זמן איכות עם אנשים שייתכן שבעבר מצאתם אותם כבלתי מענייני,ם אך עכשיו במצבכם הרגשי והחברתי החדש מומלץ לכם לבחון תחומים אלה מחדש.

 

גדי

אתם ילידי יום ההולדת בחודש זה חווים כבר תקופה ארוכה של התחלות חדשות ומתלבטים כיצד להתנהג בזמן זה של חייכם כיוון שאתם יודעים שאתם מאוד מעוניינים להצליח, אך לא מוכנים לשלם את המחירים הנדרשים לכך במידה ותידרשו להוציא אנשים מחייכם וייתכן שגם להכניס אנשים חדשים. כוכב התקשורת יבצע את נסיגתו החודש אצלכם ולכן חכו עם הצורך להתחלות חדשות.

 

 

דלי

כוכב התקשורת מרקורי יבצע את נסיגתו בחודש הקרוב בבית תת המודע שלכם ולכן תקופה זו קשה במיוחד בגלל היותה מכניסה למצבים רגשיים עמוקים שיש בהם הרבה מתח פנימי. זוהי תקופה טובה יותר להתכנסות פנימית ומומלץ לכם לא לתכנן עכשיו פעולות חדשות אלא לזרום עם הקיים. כמו כן, זה הזמן להיות קשובים לתחושות הבטן שלכם שאף פעם לא הטעו אתכם.

 

דגים

אתם עובדים קשה מאוד ואין לכם זמן לפעילויות אחרות ולכן אנשים קרובים עלולים לחשוב שאתם מזניחים אותם ולא משקיעים במשפחתיות ו/או בזוגיות. קשה לכם מאוד מבחינה חברתית וניכר שאנשים קרובים די מאוכזבים מכך שאינם תופסים אצלכם מקום יותר משמעותי בחיים. זה בדיוק הזמן שבו עליכם לקחת פסק זמן ולתכנן לעצמכם סדרי עדיפויות.

 

 

 מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק

  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה28


 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי